Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No własnie Żółwik, jak mogłeś ;( ;( ;(

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

cholera mogłem przynajmniej wpaść na sec i soczyste :tongue4: życzenia świateczne złożyc ;(

Opublikowano

Spoko żółwik masz tylko 46 karniaków do wypicia , nadrobisz jakoś :D:D

Opublikowano

09:06 i nikogo nie ma :decayed:

epidemia ??

Opublikowano

jezdem :decayed:

Opublikowano

nnno !

przynajmniej jeden porządny :cool1:

Opublikowano

sorry za wczoraj sąsiad ale na dzisiaj musiałem byc sprawny technicznie :wink4:

Ja tym razem mialem wpasc :embarrassed: , ale jednak wczesniejsze plany wypalily.

Opublikowano

09:06 i nikogo nie ma :decayed:

epidemia ??

Jeszczem :):kox:

Opublikowano

Korzeń, to Ty na ostatnim spocie pytałeś o postojówki 'bluuu'? :cool1:

Mam w jednej lampie 'bluuuu' a w jednej zwykłą. Będziesz mógł zgadywać która jest gdzie :evil:

Znów się sucz spaliła :wallbash:

Opublikowano

Korzeń, to Ty na ostatnim spocie pytałeś o postojówki 'bluuu'? :cool1:

Mam w jednej lampie 'bluuuu' a w jednej zwykłą. Będziesz mógł zgadywać która jest gdzie :evil:

Znów się sucz spaliła :wallbash:

Ja jeżdżę bez :sex:.

Może pod choinkę ktoś mi kupi dwie żarówki H6W ;)

A w B6 nie ma problemu ogólnie z przepalającymi się żarówkami?

Opublikowano

Żeby te ZTM-Y piekło pochłonęło ..jadę do pracy ..nowiuśki autobusik..normalnie z raz jechany był... wsiadam ..czysto :kox:

Jadę a mnie z sufitu czerwona kropla centralnie na rękaw beżowej kurtki .. :angry: Plama oleista normalnie padaka .. :evil: :evil:

Kurtka w pralni..ja wściekły :angry:

Dobry :hi::naughty:

Ma kto PAy Pala ? :decayed:

Opublikowano

Ma kto PAy Pala ? :decayed:

Ma ..

Jakiś przedświąteczny przekręt szykujesz? :przebiegly:

Opublikowano

A w B6 nie ma problemu ogólnie z przepalającymi się żarówkami?

Jest... trzymaja 2-3 m-ce.

Dlatego od roku jezdze bez postojowek :naughty:

Opublikowano

Ma kto PAy Pala ? :decayed:

Ma ..

Jakiś przedświąteczny przekręt szykujesz? :przebiegly:

Grupowy zakup Oil Catch Tanków :wink4:

Opublikowano

Cześć Dziki !! :hi:

dzik_t2.jpg

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A w B6 nie ma problemu ogólnie z przepalającymi się żarówkami?

Jest... trzymaja 2-3 m-ce.

Dlatego od roku jezdze bez postojowek :naughty:

Ten komunikat na FISie mnie irytuje :chytry:

I żeby je wymienić trzeba wytargać całą lampę :wallbash::kwasny::evil:

Opublikowano

A w B6 nie ma problemu ogólnie z przepalającymi się żarówkami?

Jest... trzymaja 2-3 m-ce.

Dlatego od roku jezdze bez postojowek :naughty:

I żeby je wymienić trzeba wytargać całą lampę :wallbash::kwasny::evil:

nie trzeba .. akurat do postojówek nie trzeba

i nie palą się tak szybko. Jedną wymieniłem a auto mam ponad rok :naughty:

Opublikowano

nie trzeba .. akurat do postojówek nie trzeba

Eeee? :blink:

W lampach bi też nie trzeba? :naughty::decayed:

Opublikowano

A w B6 nie ma problemu ogólnie z przepalającymi się żarówkami?

Jest... trzymaja 2-3 m-ce.

Dlatego od roku jezdze bez postojowek :naughty:

I żeby je wymienić trzeba wytargać całą lampę :wallbash::kwasny::evil:

nie trzeba .. akurat do postojówek nie trzeba

i nie palą się tak szybko. Jedną wymieniłem a auto mam ponad rok :naughty:

No bo jak sie jeździ Motórem to się w samochodzie nie psują żarówki

Opublikowano

nie trzeba .. akurat do postojówek nie trzeba

Ty masz zwykle zenony misiek :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.