Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hornet poszedl do lumpexu - kupił 2 piwa, wino i stroik i teraz się podnieca na forum jaki to on kreatywny, romantyczny.. a i tak każdy wie że masz dwie lewe ręce :evil::slina:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piwa nie widzę :D

Bo już wypite :wink4:

trochę chęci i godzine wolnego...

tylko po co to, kiedy w tym samym czasie można leżeć i oglądać tv ;):polew:

No, przecież Hornet napisał (sparafrazuję): "Trochę mnie ssało, więc postanowiłem się trochę nałoić. Żeby nie było nudno wziąłem sie za stroik. Podczas roboty smakowały mi 2 piwa i wino. Potem było to czego nie widać: :kwiatek::boobs::paker::banan::punk::heat::palacz:

...

A! Pytacie o stroik? :D - to, akurat widać :decayed:"

I wsio :>

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 10:53_________________________________________________

Hornet poszedl do lumpexu - kupił 2 piwa, wino i stroik i teraz się podnieca na forum jaki to on kreatywny, romantyczny.. a i tak każdy wie że masz dwie lewe ręce :evil::slina:

Powiedział Książe Bolko bijąc porannego kotleta :polew:

Opublikowano

Pierwsza oznaka świąt już w domu. Właśnie skończyłem robić stroik :kox:

Jest żywy :gwizdanie:

Kurfffa jaki ja zdolny jestem :polew: :polew:

Przepis:

- dwa piwa

- wino

- resztę widać

Hornet to i tak jesteś gość :decayed:

Kobieta u której pracuje moja Ula , nie potrafiła nawet zamocować świeczki do gotowego stroika...bezmózga lebioda :doh1: :naughty:

Opublikowano

Kto oglądał dziś o 11:30 Operacje Tuning na TVN mógł zobaczyć piękne białe BMW kolegi Stasia :wink4: ( Stan). Dla mnie to najpiękniejsze BMW jakie widziałem a doznania podczas jazdy nie zapomniane :>

Opublikowano

urwa, więcej nie pije :sick3:

Opublikowano

urwa, więcej nie pije :sick3:

Mówisz to za każdym razem jak się nagrzmocisz :naughty:

Opublikowano

urwa, więcej nie pije :sick3:

taaa..., do następnej okazji :naughty:

Opublikowano

urwa, więcej nie pije :sick3:

Jak tam przygotowania do Rally mister Ono, rozumiem że trenujesz :decayed:??
Opublikowano

A git ,bryka już gotowa jutro odbieramy , jeszcze troche wyposażenia trzeba po montować , trenować będe na poligonie w Sulejówku , 15 stycznia wylot :kox:

Opublikowano

urwa, więcej nie pije :sick3:

:polew: :polew: pogadamy na Słowacji :gwizdanie:

sorry za wczoraj sąsiad ale na dzisiaj musiałem byc sprawny technicznie :wink4:

Opublikowano

A git ,bryka już gotowa jutro odbieramy , jeszcze troche wyposażenia trzeba po montować , trenować będe na poligonie w Sulejówku , 15 stycznia wylot :kox:

A co to za nowy pocisk ? :naughty: Jakiś do taplania się w błotku ? :kox:

Opublikowano

A zobaczymy żółwik zobaczymy :D

Bryńka nastepnym razem załatwie morfine hyhyy

A co to za nowy pocisk ? naughty Jakiś do taplania się w błotku ? kox

W błotku i w piachu :)

Opublikowano

nowy hotel oniaka..będzie w nim spał 2 tygodnie :kox:

Opublikowano

Przez europe w hotelach , na szczęście :P

Opublikowano

Onaik przyznaj, c**jowo mieć kase nie :polew:

Opublikowano

hyhyhy to żeś dał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie ma to jak sobie prezent zrobić hyhy

screenhunter1vk5.jpg

Opublikowano

oniak więcej zdjęć juz nie pokazuj :gwizdanie:

Ja tez więcej nie pije polewam rano sie budzę z grypa musialo chyba od tej zamrożonej butelki mnie chwycić :gwizdanie:

Opublikowano
Ja tez więcej nie pije polewam rano sie budzę z grypa musialo chyba od tej zamrożonej butelki mnie chwycić gwizdanie

Walnij sete z pieprzem , mówią że pomaga :) Mi tez ręka troche zamarzła . :kox:

Oniak ja aż się boję co jest na Twoim aparacie

O dziwo nic strasznego :) hyhy

Opublikowano

hyhyhy to żeś dał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie ma to jak sobie prezent zrobić hyhy

screenhunter1vk5.jpg

B6-czki zapodajesz? Pięknie się po nich tuleje w wahaczach wyjebują takie jebanane twarde :decayed:
Opublikowano

Mam już z tyłu i nie są aż takie twarde , mają krótszy skok i to jest super.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.