Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Spaky czemu uważasz że będzie mi ciężko sprzedać na forum??

Czytałeś to co napisałeś ?

M.in. może dlatego, że się chwaliłeś co się z tym autem działo.

Mam czasami wrażenie, że masz coś wspólnego z naszym obecnie panującym Panem Prezydentem - gdzie się nie pojawi i co nie powie to zawsze walnie jakąś gafę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 jest mistrzem walenia gaf.. Gafmistrz :polew:

On nawet w klubie potrafi zrazić do siebie ekipę, gdzie ludzie są naprawdę wyrozumiali i pełni akceptacji :decayed:

No normalniemistrz !! :decayed:

Niczym Beavis&Buthead :polew: :polew: KOX :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jak ktos sie na forum będzie pytał to na bank mu o tym powiemy

nie musisz - już poszło w świat ( wszyscy wiedzą ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci A3 chciał zwrócić uwagę na inną rzecz - rzekłbym - aspekt prawny.

Mianowicie ogłoszenie, które opublikowałeś stanowi ofertę handlową w rozumieniu - KC.

W ofercie tej zawarłeś nieprawdziwą informację.

Jeśłi sprzedasz samochód nieświadomemu i nie kuamtemu człowiekowi popełnisz przestępstwo oszustwa.

A to już podpada nawet pod KK.

Na Twoim miejscu usunąłbym informację o tym, że samochód jest bezypadkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu usunąłbym informację o tym, że samochód jest bezypadkowy.

Zalezy co podchodzi pod definicje wypadku. Wiesz jak to jest potem w sądzie. Powie że słyszał, ale sam nie miał żadnego etc. Mądry kupujący znajdzie wszystko.

Swoją drogą to takiego szrota by sprzedawał poza forum, żeby nikogo nie naciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu usunąłbym informację o tym, że samochód jest bezypadkowy.

Zalezy co podchodzi pod definicje wypadku. Wiesz jak to jest potem w sądzie. Powie że słyszał, ale sam nie miał żadnego etc. Mądry kupujący znajdzie wszystko.

Swoją drogą to takiego szrota by sprzedawał poza forum, żeby nikogo nie naciąć.

A później będzie, że Ci z a4 .pl sprzedają szroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie , jaki tam bity ,ważne że wszystkie ćwiartki były proste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie , jaki tam bity ,ważne że wszystkie ćwiartki były proste :D

I od B5 :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 12:21_________________________________________________

Na Twoim miejscu usunąłbym informację o tym, że samochód jest bezypadkowy.

Zalezy co podchodzi pod definicje wypadku. Wiesz jak to jest potem w sądzie. Powie że słyszał, ale sam nie miał żadnego etc. Mądry kupujący znajdzie wszystko.

Swoją drogą to takiego szrota by sprzedawał poza forum, żeby nikogo nie naciąć.

A później będzie, że Ci z a4 .pl sprzedają szroty

Można kupic ramki konkurencji... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I napisać że przeszedł wnikliwą diagnozę w bambusowej stajni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie , jaki tam bity ,ważne że wszystkie ćwiartki były proste :D

Tak. Jak będzie chętny do kupna to wyślemy z nim łukaszaR na oglądnięcie auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak będzie chętny do kupna to wyślemy z nim łukaszaR na oglądnięcie auta ;)

Może siebie wyślesz zamiast mnie ? Co ja jestem do wysyłania i na posyłki do sprawdzania samochodów ?

Poza tym nie wydaje mi się i nie pamiętam żebyśmy przeszli na aż tak żartobliwy etap znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyjcie ten pot z tych klawiatur bo widze podniecenie dominuje nad nie którymi użytkownikami...

Suli ja wiem co pisze możesz mnie śmiało kablować w sądzie, na sprawe przyjde z kim trzeba i udowodnie że auto jest bez wypadkowe i sprawa się zakończy na jednej sprawie która to sprawa potrwa góra 30min.

I nie zmuszaj mnie żebym się do czegoś przyznał bo auto jest bezwypadkowe ja nic nie wiem o żadnych wypadkach, czekam na wezwanie do sądu :polew:

letallec ja wiem że Ty jesteś ,,najlepszy" i Twoja fura nie bita i super jak agenta 007 jak nie wierzysz w stan auta zapraszam na oględziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyjcie ten pot z tych klawiatur bo widze podniecenie dominuje nad nie którymi użytkownikami...

Suli ja wiem co pisze możesz mnie śmiało kablować w sądzie, na sprawe przyjde z kim trzeba i udowodnie że auto jest bez wypadkowe i sprawa się zakończy na jednej sprawie która to sprawa potrwa góra 30min.

I nie zmuszaj mnie żebym się do czegoś przyznał bo auto jest bezwypadkowe ja nic nie wiem o żadnych wypadkach, czekam na wezwanie do sądu :polew:

letallec ja wiem że Ty jesteś ,,najlepszy" i Twoja fura nie bita i super jak agenta 007 jak nie wierzysz w stan auta zapraszam na oględziny

żenujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was proszę o wyluzowanie - tym akcentem zakończmy dyskusję nad stanem samochodu A3.

Każdy kolejny post na ten temat będzie kasowany, a jak ktoś przesadzi przygarnie świątecznego kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu pojechałem na myjnię i nawoskowałem auto :evil::dance2::radocha::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu pojechałem na myjnię i nawoskowałem auto :evil::dance2::radocha::polew:

gratulacje :P

:polew: :polew:

PS fakt mi tez by sie przydało ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...