Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema.

panowie jakbyście udowodnili PZU, że macie części ori w aucie? walczę o odszkodowanie z tymi hu.ami i powiedzieli że mam udowodnić że to co chce wymienić mam ori a jak nie to dadzą mi na zamienniki :confused4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będziesz wyjmował części przy naprawie, to będą na nich symbole. A jak chcesz potem Ori mieć, to radzę przedstawić fakturę zakupu na to co zamontowałeś nowego. Wtedy muszą 100% wypłacić

Opublikowano

panowie jakbyście udowodnili PZU, że macie części ori w aucie? walczę o odszkodowanie z tymi hu.ami i powiedzieli że mam udowodnić że to co chce wymienić mam ori a jak nie to dadzą mi na zamienniki :confused4:

To istnieje cos takiego jak zamiennik maski?

Opublikowano

panowie jakbyście udowodnili PZU, że macie części ori w aucie? walczę o odszkodowanie z tymi hu.ami i powiedzieli że mam udowodnić że to co chce wymienić mam ori a jak nie to dadzą mi na zamienniki :confused4:

To istnieje cos takiego jak zamiennik maski?

pewnie że istnieje
Opublikowano

Opublikowano

Na wszystko jest zamiennik niestety.

Adecneo Twoje rozwiązanie jest ok w przypadku jeśli najpierw naprawie za swoją kasę o dopiero później będę chciał zwrot kasy z PZU. Ja chcę kasę przed naprawą bo nie dam paru tysi z kieszeni.

Opublikowano

Flyer było :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja chcę kasę przed naprawą bo nie dam paru tysi z kieszeni.

Piotrek, z tego co widziałem po tym uszkodzeniu to na pewno nie będzie to parę tyś.

Z tego co pamiętam i widziałem to masz lekkie uszkodzenie maski i grilla, ale oczywiście trzeba walczyć o swoje i nie dać się zbyć tak łatwo. Jak zobaczą, że jesteś uparty to może się uda, że będzie tak, jak Ty chcesz :wink4:

Opublikowano

To oddaj na naprawę bezgotówkową, może się z jakimś warsztatem dogadasz i coś przytniesz. I przed montażem sprawdź jakie części kupili. Innej możliwości nie widzę.

Opublikowano

W ASO na ori częściach wyszło niestety "parę tysi" do maski i grilla doszła dziura w chłodnicy klimatyzacji. Chce to zrobić na ori bo szkoda mi auta. Nie odpuszę tym krętaczom z PZU :evil:

Opublikowano

doszła dziura w chłodnicy klimatyzacji

To trochę może kosztować w sumie - może i racja :wink4:

Opublikowano

super :polew: :polew:

Opublikowano

malik buduje chate... moze przewidzial miejsce na taka lodowke :mysli::naughty:

Opublikowano

i jeszcze do tego jakaś ładna hostesse :P

Opublikowano

i jeszcze do tego jakaś ładna hostesse :P

Serwującą loda... yyy... lody :decayed:

Opublikowano

Serwującą loda... yyy... lody :decayed:

Każdego rodzaju ? :naughty:

Opublikowano

Serwującą loda... yyy... lody :decayed:

Piwo z lodem... :naughty:

Opublikowano

Serwującą loda... yyy... lody :decayed:

Piwo z lodem... :naughty:

Flyer, jak z Twoją pompą wspomagania?

Opublikowano

Flyer, jak z Twoją pompą wspomagania?

własnie Flyer jak twoja pompa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zeby umiała postawic piwo na swojej głowie i zeby nie spadło jak będzie ja ruszac ;P to taka wytrenowana musi byc :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.