Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli rozumiem Arkadia standardowo o 19:00 i wyruszamy pod M1 ?

No właśnie ...

Mam nadzieję, że do 17.00 JEDNOZNACZNIE zostanie ustalony 'game plan' :baseball::wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli rozumiem Arkadia standardowo o 19:00 i wyruszamy pod M1 ?

Standardowo - czyli tuz po 18 :D

Zasadnicze pytanie - czy pod M1 bedzie pusto na jakims skrawku i czy nie bedzie odsniezone?

Opublikowano

Standardowo - czyli tuz po 18 :D

? Nie kumkam :embarrassed:

Zasadnicze pytanie - czy pod M1 bedzie pusto na jakims skrawku i czy nie bedzie odsniezone?

A którym mostem będziemy się przebijać spod Arkadii do M1? :przebiegly:

Opublikowano

Nie no nie przesadzaj Piotrze... :P - ja na prawdę lubię składać życzenia ;)

nie tylko ty :)

Opublikowano

A którym mostem będziemy się przebijać spod Arkadii do M1?

no jak .. Siekierkowskim :decayed:

Opublikowano

czyli rozumiem Arkadia standardowo o 19:00 i wyruszamy pod M1 ?

Standardowo - czyli tuz po 18 :D

Zasadnicze pytanie - czy pod M1 bedzie pusto na jakims skrawku i czy nie bedzie odsniezone?

tak po 18 na jedzienie :P

Opublikowano

? Nie kumkam :embarrassed:

Noo... zwykle sporo osob jest juz po 18.

A którym mostem będziemy się przebijać spod Arkadii do M1? :przebiegly:

Dobre pytanie :decayed:

Opublikowano

po jedzieniu bedzie mi wszytsko jedno ;P

najpierw sie musze naszamać ;P

poetm wsiadam i jade za tym co jedzi epierwszy ;P

Opublikowano

A którym mostem będziemy się przebijać spod Arkadii do M1? :przebiegly:

Dobre pytanie :decayed:

O 18-19 spod Arkadii to będzie jakiś sajgon :sick3: Niezależnie czy Gdańskim czy Grota ... :evil::naughty::decayed:

No, może Gdańskim mniejszy ...

Opublikowano

Raczej nie, bo przednie działają. :rolleyes:

Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry :wink4:

Zalałeś, ale pewnie nie używałeś na tyle tylnego spryska żeby to cudo zalkoholizowane tam dotarło. no i zamarzło :confused4:
Opublikowano

Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry :wink4:

Autoland daje rade. Mam jego plyny za free (bo to nasz klient) i nic mi nie zamarza :)

Opublikowano

malik buduje chate... moze przewidzial miejsce na taka lodowke :mysli::naughty:

Oj przewidział :good: :>
Opublikowano

O widzę, że ktośmiał podobny

Raczej nie, bo przednie działają. :rolleyes:

Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry :wink4:

Zalałeś, ale pewnie nie używałeś na tyle tylnego spryska żeby to cudo zalkoholizowane tam dotarło. no i zamarzło :confused4:

O widzę, że ktoś miał podobny problem do mnie. Też mi spryski zamarzały mimo że Castrol -22 stopnie zalałem :/ na razie 2 bezpieczniki wymieniłem i działają, cikawe jak długo podziałają... :disgust:

Opublikowano

ja to dzis nawet nie sprawdzałem bo mam płyn marki carrefur :P

wiec wolałem nie ryzykowac :)

Opublikowano

Raczej nie, bo przednie działają. :rolleyes:

Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry :wink4:

Suli a nie leci Ci płyn z nadwozia między kołem a drzwiami kierowcy ? bo mógł się przewód rozłączyć

Opublikowano

wiec wolałem nie ryzykowac :)

Ja zaryzykowałem. Na przednich lampach jakaś biała piana została a spryskiwacz tylnej szyby w ogóle zrobił 'papa' :chytry:

Opublikowano

malik buduje chate... moze przewidzial miejsce na taka lodowke :mysli::naughty:

Oj przewidział :good: :>

Norbi nie zdradzaj sekretów mojej twierdzy :decayed:

Opublikowano

no mówia ze nie da sie usmolic :P jasnego

dla chcącego nic trudnego

839fcacd4fe5ab56.jpg

Opublikowano

Moj wyglada tak samo :tongue4:

Opublikowano

Na moim to jeszcze śnieg leży. :>

Ciekawe kto dzisiaj wpadnie na spota najbrudniejszym autkiem :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.