Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zeby umiała postawic piwo na swojej głowie i zeby nie spadło jak będzie ja ruszac ;P to taka wytrenowana musi byc :P

http://pl.youtube.com/watch?v=9fKSlRJT5dw

:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze, że towarzystwo wyposzczone na potęge ... :decayed:

Opublikowano

Malik, będziesz pożyczał mi ją na weekendy ? :wink4::polew:

Opublikowano

Flyer, jak z Twoją pompą wspomagania?

Żyje... przez noc odpoczela w 10 stopniach i jest chyba OK.

Druga pompka tez w jak najlepszym porzadku... :naughty:

Opublikowano

Flyer, jak z Twoją pompą wspomagania?

Żyje... przez noc odpoczela w 10 stopniach i jest chyba OK.

Druga pompka tez w jak najlepszym porzadku... :naughty:

ja miałem tak w Lublinie na torze...odpoczęła, dostała nowy płyn i jest git

problem z twoją jest bardzo dobrze znany w usa... polega na tym, że podczas kręcenia bączków za mocno skręcasz kiere tzn. skręcasz do oporu w jedną lub drugą i wtedy pada...nie mozna dokręcać do końca :wink4:

Opublikowano

Tak, teraz juz wiem. Po wczorajszym doszedlem do tego samego wniosku...

Wczoraj tylko skrecilem na maksa, bo jezdzilem miedzy samochodami i nie chcialem ryzykowac jakiegos dzwonka.\

W niedziele jezdzilismy duzo wiecej, lukasz tyz - i bylo OK. Oprocz delikatnych luzow na kierownicy i zbitym sniego-lodzie w felgach :decayed:

***

Dobra.

To robimy dzis spota gdzies na sniegu? (je*ać pąpę :decayed: )

Ma ktos mozliwosc sprawdzenia wczesniej parkingu pod M1?

Opublikowano

Nie mogliście wcześniej powiedzieć... U mnie nowa mega czad za***ista oryginala chinśka pompa dostanie nowy płyn :decayed:

Opublikowano

uuu, czyżby gdzieś indziej dzisiejszy spocik się szykował - za Wami to się nie da nadążyć Panowie i Panie :D

Opublikowano

no ja tez narazie nic nie wiem ;)

Opublikowano

Nie... nie zmieniamy niczego... byl plan zeby przeniesc sie pozniej na slizgawke... wiec ja pytam kto jest chetny :naughty:

Opublikowano

ja :)

Opublikowano

wiec ja pytam kto jest chetny :naughty:

Moi :cool1:

A mniej więcej o której byłby wyjazd z Arkadii? Bo muszę jeszcze router do netu kupić. W Sferis widziałem - kwestia ceny.

Opublikowano

Jak odpale furę to i ja sie przejadę :hi:

Opublikowano

Ja bym najchetniej od razu po robocie sie wybral... czyli po 17, kolo 18.

Opublikowano

za duzo ludzi na parkingach

Opublikowano

Proponuję spot normalnie, a potem chętni mogą pojechać poszaleć. Jak ktoś da dobrą kamerę to mogę ponagrywać :naughty:

Opublikowano

Heheeheh ja też się piszę na małe manewry, wkońcu wypróbuję 4 kółka... :D, tylko żebyśmy tam nie jechali o 22 :P, się muszę wyspać a i żonie życzenia urodzinowe złożyć :)

Opublikowano

ja jej już złozyłem ;P

moge i za Ciebie :)

Opublikowano

czyli rozumiem Arkadia standardowo o 19:00 i wyruszamy pod M1 ?

Opublikowano

Nie no nie przesadzaj Piotrze... :P - ja na prawdę lubię składać życzenia ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.