Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli dało rade polatać!? Dziś pod jakimś marketem było tak beznadziejnie ,że zwątpiłem w tą waszą miejscówkę.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemacie krawaty... u Was też tak pizga ?

Fly przyłączam się co do pompy hehehe Dobrze że służbowe :polew: :polew:

Opublikowano

Ja byłem sprawdzić Cargo i jest nawet, nawet.

Opublikowano

Miejscówka dzisiejsza pierwsza klasa, jedynie ta ośka mnie wku\...ła, ale jak wsiadłem do Q to odleciałem

Opublikowano

no ja po hot-dogach wrocilem i sie jeszcze pokrecilismy z Krzynkiem i z Sulim.pzdr

Opublikowano

A Andyn też może do was wrócił? :>

Opublikowano

A Andyn też może do was wrócił? :>

nie

Opublikowano

jak bym słuchał Łukasza to bym teraz w sandałach popylał ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox:

Czekaj, będziesz coś chciał :polew:

Opublikowano

Fajna miejscówka , szkoda tylko że śnieg nie pada , po lodzie wszystko za wolno . Ale i tak kox :)

Opublikowano

no ja po hot-dogach wrocilem i sie jeszcze pokrecilismy z Krzynkiem i z Sulim.pzdr

:):good:

kokos i suli :notworthy: dzięki za możliwość sprawdzenia możliwości quattro :kox:

Opublikowano

no ja po hot-dogach wrocilem i sie jeszcze pokrecilismy z Krzynkiem i z Sulim.pzdr

:):good:

kokos i suli :notworthy: dzięki za możliwość sprawdzenia możliwości quattro :kox:

spoko,znaczy -sie podobalo :decayed:

Opublikowano

nom :decayed: :>

ps. escort o mało nie zaj***ł w latarnie :gwizdanie:

Opublikowano

Taaaki ubaw :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :oklaski:

Miejscówa super :good: :good:

Dzięki koledzy za udanego spota :>

A Ci maja :quattro: i nie byli - niech żałują :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 00:00_________________________________________________

mój samochód jest już tak uwalony że nie wiem za bardzo jak dotknać sie do drzwi żeby sie nie pobrudzić no cóż przyjdzie wiosna spadnie deszcz i samochód znowu bedzie lśnił :decayed:

Ps. koleżanki znowu z nami nie było :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa... dzis jak wracalem z M1 do domu, to myslalem, ze mi ktos kapcie 225 zamienil na 325, tak mi sie pompa zbuntowala :confused4:

adaho, dzieki za czapke :drool: , jest zajebiaszcza :dance2::decayed:

no problem :cool1:nie zapomnij następnym razem

krótkie podsumowanie:

miejscówka super

blisko na hotdogi = 1 pln :decayed:

za***iście zimno

Oniak najlepszy drifter :good:

Andy N największy zapaleniec - przez 2 godziny rył plac :good: wysiadał tylko na szczocha :decayed:

Boberek najlepszy drift w Ośce

Suli AndyN dzięki za przewózke Qakiem - ośka jest do bani ;(

jak będzie więcej sniegu będzie jeszcze lepiej

Opublikowano

Fajnie było, tylko piździło jak na Uralu.

Jednak co Q to Q :naughty:

Suli dziękuję :good:

Opublikowano

pytanie

zrypał mi się rozdzielacz płynu na tylnej wycieraczce ? chodzi o tą mała plastikową część z otworkami przez które podawany jest płyn na tylną szybe.

Może ktoś w Etce zerknąć czy można to badziewie dokupić w ASO ?

Opublikowano

Może ktoś w Etce zerknąć czy można to badziewie dokupić w ASO ?

Tak, ma numer 8E9 955 985 i kosztuje około 21 zł.

Jak będziesz kupował to proszę kup mi też (podejrzewam, że jeszcze jeden klient będzie chciał - taki sierściuchowaty) :tongue4:

Opublikowano

Dzień dobry :hi: . Qrcze znowu nie dojechałem...:/. Możliwe to, że już kończyliście o 19:30 impreze pod M1?? Kiedy plan na następne ślizganie?

Opublikowano

około soboty chyba :)

Opublikowano

około soboty chyba :)

W sobotę ma być już koło 0 - dobrze by było może w tygodniu jak śnieg spadnie (podobno ma padać).

Daleko nie jest więc może jakiś spontan :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.