Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale że dogonił ścigacze oile to były prawdziwe ścigacze...nie wiedziałem że GT3 tak zapina :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale że dogonił ścigacze oile to były prawdziwe ścigacze...nie wiedziałem że GT3 tak zapina :naughty:

to były dwa najszybsze na świecie ścigacze obecnie w produkcji :gwizdanie:

Opublikowano

To ja nie wiem jak to GT3 dawało rade... :naughty:

Opublikowano

To ja nie wiem jak to GT3 dawało rade... :naughty:

jak to nie wiesz..na gazie jechał..

Opublikowano

To ja nie wiem jak to GT3 dawało rade... :naughty:

Motocykiel chociaż najszybszy jest dużo wolniejszy od GT3 w zakrętach, ale tu były łuki :confused4: czyli kierowca miał wory do kostek. :good:
Opublikowano

niezły czub z typa. chyba za często gra w NFS

Opublikowano

To ja nie wiem jak to GT3 dawało rade... :naughty:

Motocykiel chociaż najszybszy jest dużo wolniejszy od GT3 w zakrętach, ale tu były łuki :confused4: czyli kierowca miał wory do kostek. :good:

ładnie podsumowane, na prostej było by co innego :decayed:
Opublikowano

na prostej było by co innego

Na prostej liczy się tylko szybkość, a na zakrętach umiejętności kierowcy, a potem jak szybkie jest auto :)

To tak w uproszczeniu a tak naprawdę to na to wpływa wiele, wiele czynników. :)

Opublikowano

KRZYNIEK!! GDZIE JEST POST, KTÓRY MIAŁEŚ UMIEŚCIĆ ODE MNIE!!?? :angry:

Opublikowano

KRZYNIEK!! GDZIE JEST POST, KTÓRY MIAŁEŚ UMIEŚCIĆ ODE MNIE!!?? :angry:

te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać
Opublikowano

KRZYNIEK!! GDZIE JEST POST, KTÓRY MIAŁEŚ UMIEŚCIĆ ODE MNIE!!?? :angry:

te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać

Aha Franiu. Odebrałem to jakoś tak, że może jednak włączysz kompa. No nic, nie ma tematu. :wink4:

Opublikowano

KRZYNIEK!! GDZIE JEST POST, KTÓRY MIAŁEŚ UMIEŚCIĆ ODE MNIE!!?? :angry:

te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać

Aha Franiu. Odebrałem to jakoś tak, że może jednak włączysz kompa. No nic, nie ma tematu. :wink4:

nie dałem rady już :wink4:
Opublikowano

Co tu się dzieje .... kto pozwolił uruchomić Pegazusa :polew:

Opublikowano

czy to dział sprzedam

albo aukcje z allegro ??

Opublikowano

NO ..to tez kupie :D[br]Dopisany: Styczeń 10, 2009, 11:27:06 _________________________________________________

czy to dział sprzedam

albo aukcje z allegro ??

Nie krzycz...cho pokupuj razem ze mna :polew:

Opublikowano

W końcu Pawełek wystawił na aukcje :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7436465

Nic tylko brac :tongue4:

Cena zdecydowanie za wysoka nawet za tak zadbane i doposażone auto.

Opublikowano

Cene każdy sam ustala może tak bardzo się nie spieszy że sprzedażą no ale auto robi wrażenie na żywo, no i pierwszy w PL...to tak w ramach lansu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.