Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem z cargo ,warunki byly niezle(calkiem pusto),

:doh1: :bicz3:

Dzwoń następnym razem !! Daleko nie ma :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja nie wiem gdzie zapytać, wiec tu :)

Gdzie w Wawie (Cetrum, Praga, Grochów, trasa na Terespol) można na pewno dostać płyn do spryskiwaczy Orlen Sylen?

Ostatnio w teście AutoŚwiat wygrało to to:) Uzyłem czegoś z Orlena co sie Stylen nie nazywało... i było lepsze od płynu Sonax'a - a cenowo podobnie wychodzi.

Chciałem teraz sprawdzić ten numero uno Stylen.

Opublikowano

Ostatnio w teście AutoŚwiat wygrało to to:)

Bardzo wiarygodny test :polew:

Opublikowano
jak juz pisalem jest dobra miejscowa przy arkadii tam za 2gim rondkiem w strone gdanskiego jest odcinek 150 - 200 m drogi zawijka i spowrotem

Ostatnio ja sie tam slizgalem

tam straż miejska drogę zajeżdza, tylko czekają na amatorów mocnych wrażeń.... :naughty:
Opublikowano

tam straż miejska drogę zajeżdza, tylko czekają na amatorów mocnych wrażeń.... :naughty:

I co zrobią ? Za co mandat wlepią ?

Opublikowano

no włąsnie lepiej niech na mnie nie trafią ;)

Opublikowano

Witam o poranku :P.

Ja byłem na CARGO o 19:30 i nikogo z naszych nie było, a samochodów może z 5 na parkingu stało. Troszekę się poślizgałem - heh dobra miejscówka nie odśnieżona była. Fakt, że dużo miejsca to tam nie jest... Czekam na następne manewry.

Opublikowano

<Grzbiet> jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych

<Grzbiet> dlatego jeden plemnik 37,5 MB

<Grzbiet> w jednym ml spermy jest 100 milionów plemników

<Grzbiet> przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy

<Grzbiet> z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę

<Grzbiet> w wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!

<Ufiasty> jedna wada... ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Odwilż przyszła? :shocked::no:

Opublikowano

Nie, - jest.

Opublikowano

:hi:

Poź masz kolejny klub (CeTeV :decayed:)? :rolleyes: Dajesz jeszcze ideologię, zbiórkę kasy, jakiś barak, 3x w tygodniu orgia + grupowe samobójstwa raz na miesiąc i mamy niezłą sekte :naughty: :naughty: :naughty: Albo co gorsza partię polityczną :naughty::polew:

Ps. Na orgię mogę czasem wpaść z doskoku :gwizdanie:

Opublikowano

suli i tomaszust dzięki (ps. zmieściłeś się, a Suli rzutem na taśmę :naughty:)

Opublikowano

Najlepszego :tongue4::tongue4:

Opublikowano

A to nie z Toba rozmawialem... ?

Ze mna :D Dzieki za directions :good:

Bylem o 20:00. Bylo super, na parkingu staly tylko 4 auta w sporej odleglosci od siebie wiec mozna bylo driftowac osemki. Niestety ok 20:40 zrobilo sie tloczno wiec sie zawinalem. Miejscowka bylaby lepsza gdyby spadlo sporo swiezego sniegu. Tak to glownie lod byl i z altonena nici. NIe dalo sie zlapac predkosci. Po takim palowaniu nawet w srodku zrobilo sie troche cieplo :D.

Najsmieszniejsi sa pracownicy cargo, ktorzy chyba przyzwyczajeni sa do takich akcji. Stoi na samym srodku placy skoda ludzie wokolniej osemki iinne oberki a koles se spokojnie szyby skrobie :D

Opublikowano

Ze mna :D Dzieki za directions :good:

Dalbym glowe, ze po drugiej sluchawki slyszalem "rav", niewazne... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.