Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adaho, moze masz za malo plynu poprostu, mi tez sie to pokazywalo, dolalem... i spokoj. Nie hamuje ciut gorzej?

a jak dzis z tym wspomaganiem ??lepiej :) ??

Ch*jnia dalej jest, ale przynajmniej sie fajnie jezdzi na wprost, kiera nie lata na boki :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

adaho[/b], moze masz za malo plynu poprostu, mi tez sie to pokazywalo, dolalem... i spokoj. Nie hamuje ciut gorzej?

skoro tak mówicie to sprawdze. THNX :good:

http://www.joemonster.org/filmy/13072/Telegra_Co_jest_w_sypialni_na_li

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pierwsze trzy razy to jak nic Poziu dzwonił :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

haha dobry jest :)

Opublikowano

Yoł bitches :kox:

Opublikowano
nawet jak przygalopowałbyś na ośle zrobiłbyś nie mniejsza furorę jak teraz

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 10:17_________________________________________________

CeTeVał Fan Klub member

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/13072/Telegra_Co_jest_w_sypialni_na_li

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pierwsze trzy razy to jak nic Poziu dzwonił :decayed: :decayed: :decayed:

Możecie napisać jakie były odpowiedzi, bo nie mam głośników..? :decayed:

Opublikowano

Pościel, pościel, poduszka :decayed:

Opublikowano

Pościel, pościel, poduszka :decayed:

Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego? :decayed:

Opublikowano

wróciłem z trasy, mam dziwny objaw przy 90 zaczyna trząść samochodem

możliwe ze wczoraj po slizganiu przyczepil sie jakis lod do felgi/kola/nie wiem hamulca i teraz przez to wibruje?

Nadal masz te objawy? Czy może śnieg nabity w felgi stopniał i już nie ma tego objawu?

Opublikowano

ja mam ten sam objaw!!!

wczoraj jak sie slizgalem wokol swojego urzedu miasta musialo mi sie niezle snieg przeczepic... :wallbash:

Opublikowano

Ja wczraj bylem na stegnach i lypa :(

Nie dosc, ze dosc tloczno to jeszce sam lod, zero sniegu. NIe dalo sie natet rozpedzic zeby 360 zrobic.

Zawiedzony jestem :disgust:

Opublikowano

wróciłem z trasy, mam dziwny objaw przy 90 zaczyna trząść samochodem

możliwe ze wczoraj po slizganiu przyczepil sie jakis lod do felgi/kola/nie wiem hamulca i teraz przez to wibruje?

Nadal masz te objawy? Czy może śnieg nabity w felgi stopniał i już nie ma tego objawu?

To jest na bank zbity snieg w felgach. Mam to samo zawsze po slizganiu w sniegu.

Opublikowano

wróciłem z trasy, mam dziwny objaw przy 90 zaczyna trząść samochodem

możliwe ze wczoraj po slizganiu przyczepil sie jakis lod do felgi/kola/nie wiem hamulca i teraz przez to wibruje?

Nadal masz te objawy? Czy może śnieg nabity w felgi stopniał i już nie ma tego objawu?

To jest na bank zbity snieg w felgach. Mam to samo zawsze po slizganiu w sniegu.

Gdy we wtorek wieczorem wracałem miałem to samo. Tak przy 90-100 zacząłem się czuć jak w jakimś wozie drabiniastym :confused4:

Auto stoi w garażu podziemnym w kałuży wody więc już powinien się stopić (nie jeżdzę nim codziennie) :)

Opublikowano

Pościel, pościel, poduszka :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pościel, pościel, poduszka :decayed:

Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego? :decayed:

włącz głośniki :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.