Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pijany błem zresztą.... :bicz::lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a my z adamooo za klocuszki dzis sie wzielismy i okazalo sie ze za male klocuszki pani w sklepie mu dala nie wiem czy do fiata cc nie za male by byly. no ale chociaz pocwiczylismy zdejmowanie kola :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Opublikowano

ale dzwonil juz ze ma dobre i bedziecie drugi raz cwiczyc zdejmowanie kola :lol:

Opublikowano
bedziecie drugi raz cwiczyc zdejmowanie kola

i dokrecanie srob z odpowiednim mometem

Opublikowano
a my z adamooo za klocuszki dzis sie wzielismy i okazalo sie ze za male klocuszki pani w sklepie mu dala nie wiem czy do fiata cc nie za male by byly. no ale chociaz pocwiczylismy zdejmowanie kola :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Cholercia, a ja miałem się dołączyć i przykombinowałem. No cóż. Mam nadzieję, ze następnym razem bardziej się zepnę i ja też będę mógł zawitać w Twoim garażu :lol:

LUKAS! DO NAUKI! :bicz: :biggrin:

Opublikowano

a myslisz co ja robie od 3 tyg :rolleyes: ale jeszcze tylko 2 dni jak dobrze pojdzie a jak nie to sam :bicz:

Opublikowano

Zobaczcie co znalazłem dla coponiektórych wielbicieli różu z grupy warszawskiej :biggrin: :rotfl:

Kubek.jpg

Opublikowano
Mam nadzieję, ze następnym razem bardziej się zepnę i ja też będę mógł zawitać w Twoim garażu

nie ma problemu z kuniem bedziemy grzebac przy jego jakos niedlugo to moge odrazu za jednym ubrudzeniem moich laszkow z wyporzyczalni do garazu zrobic twojego i adamooo

Opublikowano

Rozdziewiczyłem hamownie 4x4 u Mastersa :D

screenhunter02feb101738uv5.th.jpg

Opublikowano
Rozdziewiczyłem hamownie 4x4 u Mastersa :D

Obrazek

Ty dziadu miałeś dać znać :evil: !!!
Opublikowano

Dziku dawaj znac ile taki romans bo tez sie wybiore pewnie :twisted:

Opublikowano
Dziku dawaj znac ile taki romans bo tez sie wybiore pewnie :twisted:
To paskudnik przebrzydły nie :lol: ?
Opublikowano

no widzisz nawet nie zadzwonil ze sie wybiera :twisted:

ono mam nadzieje ze masters juz dal Ci ta zlota karte wstepu :cool:

Opublikowano
Rozdziewiczyłem hamownie 4x4 u Mastersa :D

Obrazek

nice ..... :twisted:

zmien podpis .... :wink:

Opublikowano

Byłem u Alana pobawić sie vagiem i tak przy okazji mnie sprawdzili :)

Dokładna kwota nie jest jeszcze znana, chyba najlepiej sie samemu pytać.

Opublikowano

No pozazdrościć.

A ja wku*wiony na maksa, bo dzisiaj po wyjeździe z myjni okazało się, ze wspaniale zbierające, nowe, płaskie wycieraczki porysowały mi prawie całą szybę. No ja pie*dolę, ku*wa!!! Jak się jeszcze okaże, że nie da się tego nijak spolerować, to :evil: &%@#%%@&^%#@! i )&@^%%$@!!!)(@@ mać.

Opublikowano
Dokładna kwota nie jest jeszcze znana, chyba najlepiej sie samemu pytać

no to sie spytaj przeciez ty tez pojedziesz :biggrin:

A ja wku*wiony na maksa

a rano byles taki spokojny :wink:

Opublikowano
a rano byles taki spokojny

Rano szyby były jeszcze brudne i nie widziałem zniszczeń.

Idę zrobić zarąbiście mocnego drina, a potem napisze jakieś ostrzeżenie na forum.

A tak a propos jeża. Byłem coś załatwiać w okolicach Ostrobramskiej i wpadłem do MM gadać z kierownikiem sklepu coby się nie przypiep*ali do naszych spotów, ale nie było capo di tutti capi. Mam dzwonic w poniedziałek.

Opublikowano

W końcu Alan (ctv) uratował mnie przed okropnym piskiem nie zapiętych pasów , uffff .Kurva rok sie męczyłem :D W serwisie Audi powiedzili że : Co ???? No co pan tego sie nie da :D A jednak . Dobrze że mamy takiego kolege w klubie :)

Pleban widze ma wieczne problemy z wycieraczkami ,jak nie za***rdolą to porysują ..........hyhyhy , ja mam ori Audi może chcesz przymierzyć sprawdzić ? może coś nie tak zakładasz bo mi nic nie rysują .

Opublikowano
W końcu Alan (ctv) uratował mnie przed okropnym piskiem nie zapiętych pasów

No ja pikole. Tobie to jeszcze tylko niezapiętych pasów podczas jazdy potrzeba :twisted: :twisted: :twisted: Niezły hardkor.

Pleban widze ma wieczne problemy z wycieraczkami

GRRRRRRRRR!!! Nie wku*wiaj lwa jak sra. Wycieraczki to na razie drażliwy temat.

Z rana udam się do sklepu, każę sobnie zapodać jakieś przewartościowane g*wno. A to co mam wywalę dośmietnika. Jak z nowymi będzie jakikolwiek najmniejszy problem, to zabiję sprzedawcę, jego żonę i dzieci do siódmego pokolenia, a dziadek sprzedawcy dostanie kopa w d*pę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.