Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale Dziki to jest TIP a to przeciez zło no nie NORBI :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa ale sypie ................malina !!! latamy oj latamy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano
Jeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa ale sypie ................malina !!! latamy oj latamy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

tylko uwazaj na latarnie .... :twisted:

Opublikowano

no ladnie sypie a ja nie mam :a4fan: :frown: zanim kupie to moje :quattro: to bedzie juz wiosna :cry:

Opublikowano

a ja na slikach jezdze :( dzisiaj wyjechalem za brame osiedla i o maly wlos przyjebalbym w cienkiego, dobrze ze koles ominal mnie ;)

Opublikowano
no ladnie sypie a ja nie mam :a4fan: :frown: zanim kupie to moje :quattro: to bedzie juz wiosna :cry:

ale jeszcze istnieje cos takiego jak szuter :twisted: :wink:

Opublikowano

bedzie trzeba zaczac sie sprezac z tym autem bo snieg to jednak snieg szuter tez dobry ale na niskim zawiasie moze byc grozny :rolleyes:

Opublikowano

Przestało sypać. Chyba d*pa ze slizgania....

Opublikowano
tylko uwazaj na latarnie .... :twisted:

Luz,daje rade :D

Opublikowano

adamooo. a skąd Ty tak by the way znasz mojego big (stanowiskiem) i small (ciałem) bossa?

Opublikowano
adamooo. a skąd Ty tak by the way znasz mojego big (stanowiskiem) i small (ciałem) bossa?
:redface:
Opublikowano
adamooo. a skąd Ty tak by the way znasz mojego big (stanowiskiem) i small (ciałem) bossa?
:redface:

hehehe. Nie tak, żebym zakumał, ale rozumiem, ze jakby co to nic mi nie załatwisz :rotfl:

Opublikowano
Ale Dziki to jest TIP a to przeciez zło no nie NORBI :lol:
Oj zło!!! nawet nie zauważyłem.

[ Dodano: 08-02-2007, 17:26 ]

a ja na slikach jezdze :( dzisiaj wyjechalem za brame osiedla i o maly wlos przyjebalbym w cienkiego, dobrze ze koles ominal mnie ;)
Witaj w klubie :biggrin: do dziś też tak miałem, a teraz wydaje mi sie ze sie lepiej trzyma niz na asfalcie :quattro:
Opublikowano

gdzie jest cale towarzycho pojechalo sie slizgac czy jak :question:

Opublikowano
gdzie jest cale towarzycho pojechalo sie slizgac czy jak

może na sanki dali ognia chłopaki :biggrin:

he he he dzisiaj się polansowałem w Złotych tarasach wszystko fajnie ale parking 5 zł/godz :evil:

Opublikowano

No to odebrałem dzisiaj gnojówke. Wygląda jak nowa. Ja przynajmniej przez jakiś czas ślizganie mam z głowy :-) A takie warunki atmosferyczne jak są dzisiaj, dla posiadaczy niequattro to męka...

Jutro z rańca jadę założyć zimówki :confused:

[ Dodano: 08-02-2007, 22:35 ]

a ja na slikach jezdze

Już tylko do jutrzejszego ranka :wink:

Opublikowano
Jutro z rańca jadę założyć zimówki

jak ja bym chcial móc jechac jutro zimowki zalozyc... :wink:

Opublikowano

Zimóweczki + :quattro: + w pyte śniegu to piiiiekna sprawa!!!

Opublikowano
Zimóweczki + :quattro: + w pyte śniegu to piiiiekna sprawa!!!

E tam. Piiiiekny to jest dzwiek stereo :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.