Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiciu nie mysj tyle o tej porze :kox:

Eeech - zaczynam spięcie pośladów 4-tego stopania :D

ćwiczenia na jędrne pośladki przed snem? :naughty:;)

nawiązując

kiedyś kumpel miał taką koszulke z napisem

" nie potrzebuję sexu, rząd rżnie mnie na codziennie"

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ćwiczenia na jędrne pośladki przed snem? :naughty:;)

http://www.blubit.com.pl/science/17/tresc.htm ? :decayed::D

co ty za strony przeglądasz

:polew:

Opublikowano

Ragga...trzeba z toba isc na dziwki :polew:

Opublikowano

A tak BTW

Jak możecie chlać we czwartek i jeszcze bezczelnie się tym chwalić.

Jak ja niby mam teraz wrócić do roboty-nawet powąchać nie mogę, bo na rano trza być ready

Ja zapraszam mysle, ze oniak nic nie bedzie mial przeciwko. :decayed:

Cieszy sie obok wiec na pewno nie bedzie mial. :polew:

Opublikowano

ćwiczenia na jędrne pośladki przed snem? :naughty:;)

http://www.blubit.com.pl/science/17/tresc.htm ? :decayed::D

co ty za strony przeglądasz

:polew:

Korzeń nie kumaty dlaczego Wit ściska poślady to wytłumaczyłem :D

Ragga...trzeba z toba isc na dziwki :polew:

Juz mi to obiecujesz od ostatniego picia :mysli::kox: :kox: :polew:

Opublikowano

Słuchajta, żeby o tych waśniach, jakie ostatnio miały miejsce na forum całkiem zapomnieć to zapraszam na wódkę jutro w Radomiu.. Ja stawiam, :gwizdanie: kto przyjeżdża? :naughty:

Opublikowano

Słuchajta, żeby o tych waśniach, jakie ostatnio miały miejsce na forum całkiem zapomnieć to zapraszam na wódkę jutro w Radomiu.. Ja stawiam, :gwizdanie: kto przyjeżdża? :naughty:

ja też coś przywiozę :decayed:

Opublikowano

Kupisz miczubajaszi to stawiam ci JULIE z odlotow :polew:

Opublikowano

Słuchajta, żeby o tych waśniach, jakie ostatnio miały miejsce na forum całkiem zapomnieć to zapraszam na wódkę jutro w Radomiu.. Ja stawiam, :gwizdanie: kto przyjeżdża? :naughty:

Jakby był szofeur to bym się zabrać pobajerzyć o "starych karabinach " :naughty::kox:

Kupisz miczubajaszi to stawiam ci JULIE z odlotow :polew:

Żebyś się później nie wypierał :polew: :polew: :kox: :kox:

Julia? Mam nadzieje, że to nie hemafrodyta z dzikim wąsem o wadze rosłego zapaśnika sumo :sick3:

Podlinkuj :P

Opublikowano

Kupisz miczubajaszi to stawiam ci JULIE z odlotow :polew:

Cooo? :>

Opublikowano

W sumie mozna do Radomia jutro podbić RAGGA jedziesz?

Opublikowano

Kupisz miczubajaszi to stawiam ci JULIE z odlotow :polew:

Cooo? :>

Pozbądź się drewna to i Ty się załapiesz na wycieczkę do lasu :polew::tongue4::naughty:[br]Dopisany: Luty 26, 2009, 11:57:16 _________________________________________________

W sumie mozna do Radomia jutro podbi�. RAGGA jedziesz?

Jeśli ktoś będzie jechał i wpadnie po mnie :good::P

Opublikowano

Od mojego drewna to się odpitol. :tongue4: A do lasu to i tak można się wybrać. :naughty:

To co, wódeczka jutro w Radumiu? :naughty:

Opublikowano

Od mojego drewna to się odpitol. :tongue4: A do lasu to i tak można się wybrać. :naughty:

Moja szkoła :polew::decayed:

To co, wódeczka jutro w Radumiu? :naughty

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

Raguś, no nie sądziłem, że aż 15 minut trzeba będzie Cię namawiać. :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

Raguś, no nie sądziłem, że aż 15 minut trzeba będzie Cię namawiać. :decayed:

ludzie się zmieniają :)

Opublikowano

Raguś, no nie sądziłem, że aż 15 minut trzeba będzie Cię namawiać. :decayed:

Dziś wyjątkowo oporny jestem :decayed::naughty::guma:

Opublikowano

Ja na wodeczke w RADOMIU sie pisze. RAgga dawaj, sprawdzimy spalanie Evki w trasie :kox:

Opublikowano

Ja na wodeczke w RADOMIU sie pisze. RAgga dawaj, sprawdzimy spalanie Evki w trasie :kox:

Ale Ty kalafior jesteś..dopiero płakałeś, że masz łożysko do wywalenia :polew:

I po co mnie wkręcać :embarrassed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.