Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki okres widać :naughty:

Albo jego brak :tongue4::decayed::polew:

ahahahahaahahahahahahah Ragga i Horni nie mają klubowicza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzień dobry to ja wasza ulubiona koleżanka :>

Opublikowano

dzień dobry to ja wasza ulubiona koleżanka :>

Gdzie ? :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

zgadnij :tongue4:

Opublikowano

zgadnij :tongue4:

Nic nie przychodzi mi do głowy :D:naughty:

Opublikowano

ponoć jesteś nielubiany przez płeć piękna i cudowną(czyt.inteligentną)?

Opublikowano

ponoć jesteś nielubiany przez płeć piękna i cudowną(czyt.inteligentną)?

Widać to Twoje ponoć jest bardzo szeroko skrojone ..bo nawet mnie nie znasz*...tym bardziej relacji między mną a płcią piękną i cudowną :cool1: ...wiec wypowiedz ma taką wartość jak wczorajszy browar na szybko ..błaha i kiepska w smaku :wink4:

* byłaś raz na spocie :D

Opublikowano

jeśli szukasz zaczepki to żle trafiłeś .[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 19:48_________________________________________________i to prawda BYŁAM RAZ NA SPOCIE i nie musisz pisac tego malymi literkami !

Opublikowano

Ragga, czemu uciekłeś z województwa?

Opublikowano

jeśli szukasz zaczepki to żle trafiłeś .

Nie szukam :wink4:

i to prawda BYŁAM RAZ NA SPOCIE i nie musisz pisac tego malymi literkami !

Chciałem, zaakcentować tylko to, że skoro masz takie informacje musisz mnie dobrze znać :)

Co oczywiście 100 procentowo mija się z jakąkolwiek prawdą :cool1:

[br]Dopisany: Luty 26, 2009, 07:53:43 _________________________________________________

Ragga, czemu uciekłeś z województwa?

Bo jestem nielubiany :bag:

Opublikowano

:hi: :>

Bo jestem nielubiany :bag:

skądże :rolleyes:
Opublikowano

skądże :rolleyes:

Pojawiło się światełko w tunelu :):naughty:

Opublikowano

skądże :rolleyes:

Pojawiło się światełko w tunelu :):naughty:

To pędzący ekspres :evil::decayed:

Opublikowano

To pędzący ekspres :evil::decayed:

Przynajmniej szybko i bezboleśnie pozbawi złudzeń :decayed::guma:

Opublikowano

To pędzący ekspres :evil::decayed:

Przynajmniej szybko i bezboleśnie pozbawi złudzeń :decayed::guma:

:mysli::decayed:
Opublikowano

To pędzący ekspres :evil::decayed:

Przynajmniej szybko i bezboleśnie pozbawi złudzeń :decayed::guma:

Jak źle trafi to można się jeszcze długo męczyć. Albo co najgorsze - przeżyć. Z widocznymi śladami kolizji :lol1:

Opublikowano

o, widzę że Brynia wróciła :decayed:

Opublikowano

Bo jestem nielubiany

ja jestem Twoim fanem :notworthy:

Opublikowano

Bo jestem nielubiany

ja jestem Twoim fanem :notworthy:

Widziałem ostatnio te transparenty u Ciebie na balkonie :polew:

Opublikowano

Bo jestem nielubiany

ja jestem Twoim fanem :notworthy:

Widziałem ostatnio te transparenty u Ciebie na balkonie :polew:

to jeszcze nic ... napisalem Love Ragga.. na scianie komisariatu szprayem :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.