Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mniam , uwielbiam różowe poślady :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mniam , uwielbiam różowe poślady :kox:

Wiedziałem, że dom ..rodzina to tylko przykrywka :polew: :polew:

Mówiłem nie oglądaj " Tajemnica Brokeback Mountain " :sick3: :sick3: :polew:

Opublikowano

o to chodzi ze nie widziałem :decayed:

Opublikowano

o to chodzi ze nie widziałem :decayed:

Rozumiem, że odkryłeś to niedawno :decayed: TO dobrze, że nie inspirowałeś się niczym innym tylko tym co tak naprawdę drzemie w Tobie :naughty::D

Gejowska natura nie musi być wcale taka straszna.. wiesz macie ten tam klub..Utopia czy jakoś tak przeciez Warszawa to tolerancyjne miasto.. i pamiętaj Dawid..ja nie skreślam Cię z listy kolegów tylko dlatego, że lubisz różowe posladki :laghing2:

Opublikowano

A tu cos w temacie ostatniej zadymy :kox:

3854_902b.jpeg

:kox: :kox:

Opublikowano

dlatego, że lubisz różowe posladki :laghing2:

ku..wa czy ty nawet czytac nie potrafisz???? gdzie ja napisałem że lubie ???

JA UWIELBIAM :kox:

Opublikowano

dlatego, że lubisz różowe posladki :laghing2:

ku..wa czy ty nawet czytac nie potrafisz???? gdzie ja napisałem że lubie ???

JA UWIELBIAM :kox:

Sorry Dawid.. jak ja mogłem tak zminimalizować twój pociąg do różowych posladków :polew:

Opublikowano

Sorry Dawid.. jak ja mogłem tak zminimalizować twój pociąg do różowych posladków :polew:

Wstydz sie... ;( ;( jak mogłeś ;( ;(

Opublikowano

Wstydz sie... ;( ;( jak mogłeś ;( ;(

Dawid..sorryy ...wiem, że to Cię nie kręci ..ale postanowiłem umieścić :decayed::kox: :kox:

pink_ass.gif

Opublikowano

Ragga , jak juz zapłacisz składke to znowu bedzie głosowanie w twojej sprawie ????? jesli tak ,to ja bym na twoim miejscu nie podskakiwał za bardzo :polew: :polew:

Opublikowano

Przeciez on nie spelnia juz warunkow... nie ma fury :kox::decayed:

Opublikowano

Przeciez on nie spelnia juz warunkow... nie ma fury :kox::decayed:

:polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Ragga , jak juz zapłacisz składke to znowu bedzie głosowanie w twojej sprawie ????? jesli tak ,to ja bym na twoim miejscu nie podskakiwał za bardzo :polew: :polew:

hyhyhyhyhhyhyhyhyy biedaczek - ja będę głosował na NIE :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

hyhyhyhyhhyhyhyhyy biedaczek - ja będę głosował na NIE :kox: :gwizdanie:

ja też , zdecydowanie za krótko na forum :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Przeciez on nie spelnia juz warunkow... nie ma fury :kox::decayed:

Jestem miłośnikiem marki..wystarczy..a jak masz jakieś obiekcje to zapraszam na solo za Tesco :D

hyhyhyhyhhyhyhyhyy biedaczek - ja będę głosował na NIE :kox: :gwizdanie:

To ja zapłodnie Twoją siostrę i zpierdolęę do Azerbejdżanu :polew: :polew:

Odpowiednio wcześniej zaleje Ci ON do Evki :decayed::naughty::kox: :kox:

Opublikowano

Ragga jakbyś miał dostep do klubowego to tam jest taka ankieta i Poziek dodał punkt w którym jest napisane że to on decyduje o kandydaturze na klubowicza.

Jesli ta odpowiedz wygra , a wszelkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują to masz pozamiatane :polew: :polew:

Opublikowano

Ragga jakbyś miał dostep do klubowego to tam jest taka ankieta i Poziek dodał punkt w którym jest napisane że to on decyduje o kandydaturze na klubowicza.

Jesli ta odpowiedz wygra , a wszelkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują to masz pozamiatane :polew: :polew:

Poziek siedzi u mnie w kieszeni także mam otwartą furtkę :cool1::polew: :polew:

Opublikowano

Kurde dla raggusia można by zrobić oddzielną rangę....a kolor miałby....asfaltowy :decayed::polew:

Opublikowano

Kurde dla raggusia można by zrobić oddzielną rangę....a kolor miałby....asfaltowy :decayed::polew:

Biali też potrafią skakać ..jesteś tego najlepszym przykładem :polew: :polew:

Opublikowano

raggaman - "władca postów" a cóż to się stało ??? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.