Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lakier igiełka, przynajmniej na fotach i tu pytanie dlaczego tak za***isty :mysli

Nie taka igiełka - pełno hologramów co świadczy, że jest tylko przygotowany do zdjęć i dobrze wyczyszczony.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe dlaczego komentarze padają tylko :gwizdanie: w błahych sprawach, a nie przy komentarzach obraźiwych. :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe dlaczego komentarze padają tylko :gwizdanie:w błahych sprawach, a nie przy komentarzach obraźiwych w stosunku do użytkownikow forum.

Że niby ja czy to tak ogólnie ?

Opublikowano

Ciekawe dlaczego komentarze padają tylko :gwizdanie:w błahych sprawach, a nie przy komentarzach obraźiwych w stosunku do użytkownikow forum.

Że niby ja ?

Skoro sądzisz, że to do Ciebie to pewnie masz ku temu jakiś powód.[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:56_________________________________________________

:hi: kurfa was trzeba leczyc :wink4:

Widzę, że toczy się batalia..dobra ze złem ..Świagier kontra cały świat :tongue4::D

I sądzisz, że cały świat się myli w swoich ocenach?

Opublikowano

Skoro sądzisz, że to do Ciebie to pewnie masz ku temu jakiś powód.

Sądzę po tym, że Twój post pojawił się zaraz po moim i nie insynuuj mi proszę jakiś powodów i nie wciągaj mnie w chorą wymianę zdań jaką miałem okazję zobaczyć parę godzin temu.

Jak masz zły dzień to odreaguj Kasiu proszę stres gdzie indziej, a nie na mnie, bo ja jakoś nie pamiętam żebym coś Tobie złego zrobił, albo coś pod Twoim adresem skierował.

Dziękuję.

Opublikowano

Skoro sądzisz, że to do Ciebie to pewnie masz ku temu jakiś powód.

Sądzę po tym, że Twój post pojawił się zaraz po moim i nie insynuuj mi proszę jakiś powodów i nie wciągaj mnie w chorą wymianę zdań jaką miałem okazję zobaczyć parę godzin temu.

Jak masz zły dzień to odreaguj Kasiu proszę stres gdzie indziej, a nie na mnie, bo ja jakoś nie pamiętam żebym coś Tobie złego zrobił, albo coś pod Twoim adresem skierował.

Dziękuję.

Sądzę, że nie powinieneś reagować tak emocjonalnie na posty, które pojawiają się zaraz po Twoich. :)

Dziękuję.

Opublikowano

Sądzę, że nie powinieneś reagować tak emocjonalnie na posty, które pojawiają się zaraz po Twoich. :)

Emocjonalnie ? Skądże znowu - oaza spokoju we mnie drzemie.

Dziękuję.

Opublikowano

Andrzej, nie obraź się, ale brak mi słów - Ty masz naprawdę 34 lata ? I bawisz się w takie gierki ?

Ludzie, czy Wy nie potraficie rozgraniczyć życia na forum, a swojego życia ?

Czy to takie trudne ? Jeżeli tego nie potraficie to ja Wam mocno współczuję.

Poziom przedszkolny.

Opublikowano

7 stron OT :thumbdown:

Opublikowano

I sądzisz, że cały świat się myli w swoich ocenach?

Szerze..to wisi mi to :wink4:

Opublikowano

7 stron OT :thumbdown:

Czyli tak jak co dzień, gdy niektórzy prowadzą swój blog z pracy :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

O rwa ...ostatnio jestem gościem na forum ... ale ciekawie bylo......

Tak czy siak jak każdy czlowiek ja też mam jakieś zdanie ale nic nie mówię.......

Opublikowano

O rwa ...ostatnio jestem gościem na forum ... ale ciekawie bylo......

Tak czy siak jak każdy czlowiek ja też mam jakieś zdanie ale nic nie mówię.......

Horni przecie Ty nie człowiek ino samaliot :kox:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:09_________________________________________________

Andrzej, nie obraź się, ale brak mi słów - Ty masz naprawdę 34 lata ? I bawisz się w takie gierki ?

Ludzie, czy Wy nie potraficie rozgraniczyć życia na forum, a swojego życia ?

Czy to takie trudne ? Jeżeli tego nie potraficie to ja Wam mocno współczuję.

Poziom przedszkolny.

Oj misiek, a ile Ty masz lat?
Opublikowano

Szacun za film z Adasiem :polew: :polew: jabłem na podłogie

Opublikowano

Szacun za film z Adasiem :polew: :polew: jabłem na podłogie

:hi::decayed:
Opublikowano

Dobra czekam jak dalej rozwinie się tamat :cool1:.......

Opublikowano

dziala wam GG ,czy to tylko u mnie cos sie wysralo?

Opublikowano

filmik z adasiem wymiata, tak jak bączki malika i czukundura :kox: :kox:

kolego horni, co się ciebie stało, że ślub :shocked: :shocked:

Opublikowano

dziala wam GG ,czy to tylko u mnie cos sie wysralo?

nie działa
Opublikowano

dziala wam GG ,czy to tylko u mnie cos sie wysralo?

'

Działa :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.