Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman - "władca postów" a cóż to się stało ??? :mysli:

Pierdle komercję :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman - "władca postów" a cóż to się stało ??? :mysli:

Pierdle komercję :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

pierd..le , zamkneli najgoretszy wątek ostatnich 2 dni i niema gdzie spamować

Opublikowano

pierd..le , zamkneli najgoretszy wątek ostatnich 2 dni i niema gdzie spamować

daliście się zapędzić :tongue4:

Opublikowano

A właśnie chciałem dopisać, że Pozia nie lubi już żadna dziewczyna na forum :polew: :polew:

Dobra, ale ja tu jestem od Spamowania nie WY !! Więc..

spam_1.jpg

:evil:

Opublikowano

A właśnie chciałem dopisać, że Pozia nie lubi już żadna dziewczyna na forum :polew: :polew:

na szczęście tak wiele ich tu nie ma - a jak już się jakaś odezwie to dla dymu :decayed:

Opublikowano

daliście się zapędzić :tongue4:

ja sie dzielnie broniłem :kox:

Opublikowano

daliście się zapędzić :tongue4:

ja sie dzielnie broniłem :kox:

ja też :decayed:

Opublikowano

daliście się zapędzić :tongue4:

ja sie dzielnie broniłem :kox:

to trochę poszedłeś po bandzie z tymi regionalnymi :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 13:40_________________________________________________

ja też :decayed

na ciebie przez chwile miałem wkurwa :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

daliście się zapędzić :tongue4:

ja sie dzielnie broniłem :kox:

to trochę poszedłeś po bandzie z tymi regionalnymi :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 13:40_________________________________________________

ja też :decayed

na ciebie przez chwile miałem wkurwa :decayed: :decayed: :decayed:

a ja na ciebie nie :decayed:

nigdy nie wkurwiam się na kolegów z forum :decayed:

Opublikowano

to trochę poszedłeś po bandzie z tymi regionalnymi

kłamałem ????

Opublikowano

Przestańcie, to nie miejsce. Część zarządu zarządziła że chwilowo przerywamy obrady. Więc po cichutku czekamy na dalsze losy.

Opublikowano

to trochę poszedłeś po bandzie z tymi regionalnymi

kłamałem ????

moim zdaniem trochę niewłaściwie to interpretujesz :wink4:

Opublikowano

moim zdaniem trochę niewłaściwie to interpretujesz :wink4:

Pisze tak ,jak ja to widze.

Opublikowano

Przestańcie rozmawiać tutaj na ten temat, gadajcie sobie na gg albo na PW.

Opublikowano

Moskal o to mi chodzi : chce zeby bycie klubowiczem nie stało sie czymś powszednim i przyznawanym odgórnie po 2 miesiącach od rejestracji bo koledzy z regionu sie zmówili , a reszta jak te barany ślepo im wierzy.

Opublikowano

Moskal o to mi chodzi : chce zeby bycie klubowiczem nie stało sie czymś powszednim i przyznawanym odgórnie po 2 miesiącach od rejestracji bo koledzy z regionu sie zmówili , a reszta jak te barany ślepo im wierzy.

Można jeszcze sporo dorzucać ale po co ....żeby kolejna zadyma była ..... jak ma się coś kroić to dajcie znać :kox::naughty:

Opublikowano

Moskal o to mi chodzi : chce zeby bycie klubowiczem nie stało sie czymś powszednim i przyznawanym odgórnie po 2 miesiącach od rejestracji bo koledzy z regionu sie zmówili , a reszta jak te barany ślepo im wierzy.

Poziek ... a tak na Ciebie liczyłem :baseball:

Opublikowano

Moskal o to mi chodzi : chce zeby bycie klubowiczem nie stało sie czymś powszednim i przyznawanym odgórnie po 2 miesiącach od rejestracji bo koledzy z regionu sie zmówili , a reszta jak te barany ślepo im wierzy.

Można jeszcze sporo dorzucać ale po co ....żeby kolejna zadyma była ..... jak ma się coś kroić to dajcie znać :kox::naughty:

horni ty też naciśnieniowany widzę :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 15:14_________________________________________________

Moskal o to mi chodzi : chce zeby bycie klubowiczem nie stało sie czymś powszednim i przyznawanym odgórnie po 2 miesiącach od rejestracji bo koledzy z regionu sie zmówili , a reszta jak te barany ślepo im wierzy.

Poziek ... a tak na Ciebie liczyłem :baseball:

hehe to akurat nie moje słowa :tongue4::polew:

Opublikowano

horni ty też naciśnieniowany widzę :tongue4: :tongue4

:gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.