Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment)

Rewe awatarek kox kox

Jak Ty już nie pamiętasz swojego hasła, to musi być dobrze :drunk:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzisz Maliczku, teraz jest za to ruch na radomskich- wg akcji wspomagamy organizację spotów

Już 100 stron nam wskoczyło :polew: :polew: :polew:

Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment)

Rewe awatarek :kox: :kox:

Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;(

przyjezdzaj :)

Opublikowano

ja tam juz pije od 1h i jest pozytywnie :polew:nie ma to jak małe wielkie procenty po pojeba.......ym dniu w choler...j pracy .Jakostrzeba odreagować no nie????

Opublikowano

niech mnie ktos przytuli :(

Opublikowano

Widzisz Maliczku, teraz jest za to ruch na radomskich- wg akcji wspomagamy organizację spotów

Już 100 stron nam wskoczyło :polew: :polew: :polew:

Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment)

Rewe awatarek :kox: :kox:

Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;(

przyjezdzaj :)

Qzwa, trzeba było dać znać parę godzin wcześniej :kox: :kox: :kox:

gdzieś czytałem że Brynia nie pije alkoholu :mysli:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:21_________________________________________________

niech mnie ktos przytuli :(

:pociesz:
Opublikowano

Widzisz Maliczku, teraz jest za to ruch na radomskich- wg akcji wspomagamy organizację spotów

Już 100 stron nam wskoczyło :polew: :polew: :polew:

Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment)

Rewe awatarek :kox: :kox:

Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;(

przyjezdzaj :)

Qzwa, trzeba było dać znać parę godzin wcześniej :kox: :kox: :kox:

ale to wyszlo w ostatniej chwili, opowiem ci jutro na gg dlaczego :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:23_________________________________________________

Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment)

Rewe awatarek kox kox

Jak Ty już nie pamiętasz swojego hasła, to musi być dobrze :drunk:

Jeszcze pamietam, ale oniak powiedzial, ze moge pisac z jego konta. :tongue4:

Opublikowano

juz dawno po dobranocce a wy nie w lóżeczkach?? :cool1:

Opublikowano

gdzieś czytałem że Brynia nie pije alkoholu :mysli:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:21

No teoretycznie jakiś czas jeszcze mi nie wolno, ale nie ma to jak wódka u Oniaka

:decayed:

jutro z chłopakami w Radomiu się napijesz

Opublikowano

:bicz:nie dobre nie dobre chłopcy :>

Opublikowano

gdzieś czytałem że Brynia nie pije alkoholu :mysli:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:21

No teoretycznie jakiś czas jeszcze mi nie wolno, ale nie ma to jak wódka u Oniaka

:decayed:

jutro z chłopakami w Radomiu się napijesz

Namawiasz, oj namawiasz :naughty:

nie do alkoholu nie namawiam, ale okazja będzie wódeczka w bagażniku juz od sylwestra mi się mrozi :decayed:

Opublikowano
Jeszcze pamietam, ale oniak powiedzial, ze moge pisac z jego konta. tongue4

To wysyłaj wszystkim miłosne PW :polew:

Opublikowano
Jeszcze pamietam, ale oniak powiedzial, ze moge pisac z jego konta. tongue4

To wysyłaj wszystkim miłosne PW :polew:

Mialabym tylko kilku kandydatow do takich akcji, ale dzisiaj nie mam ochoty na awantury :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to ładny c h u j PANI Basiu :kox:

Opublikowano
Jeszcze pamietam, ale oniak powiedzial, ze moge pisac z jego konta. tongue4

To wysyłaj wszystkim miłosne PW :polew:

Mialabym tylko kilku kandydatow do takich akcji, ale dzisiaj nie mam ochoty na awantury :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale to przecież nie Ty masz pisać jako Kaśka, tylko jako Oniak.

Ciekawe jaką minę by zrobił jak przeszedł by mu kac i nie pamiętał że pisał liściki miłosne do wszystkich :polew:

Opublikowano

No to ladny c h u j PANI Basiu :kox:

hyhy :kox:

Opublikowano

:bicz: nie dobre nie dobre chłopcy :>

Za to właśnie nas kochacie :decayed:

[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:02:01_________________________________________________

No to ladny c h u j PANI Basiu :kox:

hyhy :kox:

:mysli:

[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:04:01_________________________________________________A tak BTW

Jak możecie chlać we czwartek i jeszcze bezczelnie się tym chwalić.

Jak ja niby mam teraz wrócić do roboty-nawet powąchać nie mogę, bo na rano trza być ready

Opublikowano

Wiciu nie mysj tyle o tej porze :kox:

Opublikowano

[Jak możecie chlać we czwartek i jeszcze bezczelnie się tym chwalić.

a tak, ze mam jutro wolne :tongue4::decayed: to sobie popijam to i owo :drunk:

Opublikowano

Wiciu nie mysj tyle o tej porze :kox:

Eeech - zaczynam spięcie pośladów 4-tego stopania :D

Opublikowano

Wiciu nie mysj tyle o tej porze :kox:

Eeech - zaczynam spięcie pośladów 4-tego stopania :D

ćwiczenia na jędrne pośladki przed snem? :naughty:;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.