Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

w Wawie zaczęło coś lecieć, aleeeeeee czy to śnieg czy to deszcz :dontknow:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Radomiu coś sypnęło, ale już koniec. W sumie to dobrze, bo nie mam żadnego driftowego auta. :kwasny:

Opublikowano

w Siedlcach biało. -0.2 na zewnatrz. [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:16_________________________________________________a zapomniałem. :hi: Tomek :decayed:

Opublikowano

a zapomniałem. :hi: Tomek :decayed:

A idźta w cholere. :doh1:

Opublikowano

hehehe

Adamek wygrał nasz imiennik :)

Opublikowano

siema ogry :hi:

Tomek bry :hi:

Opublikowano
:zemdlal:
Opublikowano

Bry :hi: Tomuś :polew:

U nas to wiosna już jest :>

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Pozdrowienia z Zakopca :cool1:

Tu śniegu aż nadto i ciągle pada, choć dziś trochę słońce zaczyna wyglądać :>

Opublikowano
:hi: bry Tomeczku,wlasnie ogladam Twojego imiennika w akcji
Opublikowano

sorki że pisze, nie na temat, ale na forum nie mogę za bardzo znaleźć, a tu są raczej ludzie z Wawy.

czy macie godnego polecenia lakiernika bądź zakład gdzie robią renowacje lakieru ( na terenie Warszawy i okolic), bo jakaś @#$%^& przechodziła obok mojego auta i zostawiła rysę od tylnych drzwi do końca auta.

Rysa nie jest głęboka, ale strasznie serce się kroi, jak patrze na swoja niunie w takim stanie. Co za ludzie tu mieszkają?? Co byście zrobili, jakbyście złapali takiego szkodnika na gorącym uczynku??

Opublikowano

Nogi z d*py , a co innego można zrobic...... :decayed:

Opublikowano

sorki że pisze' date=' nie na temat, ale na forum nie mogę za bardzo znaleźć, a tu są raczej ludzie z Wawy.

czy macie godnego polecenia lakiernika bądź zakład gdzie robią renowacje lakieru ( na terenie Warszawy i okolic), bo jakaś @#$%^& przechodziła obok mojego auta i zostawiła rysę od tylnych drzwi do końca auta.

Rysa nie jest głęboka, ale strasznie serce się kroi, jak patrze na swoja niunie w takim stanie. Co za ludzie tu mieszkają?? Co byście zrobili, jakbyście złapali takiego szkodnika na gorącym uczynku??

[/quote']

jakbym to zauważył to koleś by nosa nie miał :evil:

jesli chodzi o lakiernika to dzwoń do Adama Ziolkowskiego - 0501 14 14 58

jego zakład mieści się za wileńskim..powiedz ze dzwonisz od adama z a4 :)

Opublikowano
powiedz ze dzwonisz od adama z a4 smiley

Ja bym tego nie mówił , hyhy

Opublikowano
powiedz ze dzwonisz od adama z a4 smiley

Ja bym tego nie mówił , hyhy

heh bo jeszcze dyńki dostanie hyhy :kox:

Opublikowano

Niestety :( dowiedziałam się, że z przyczyn rodzinnych nie będę mogła pojechać na Zlot Zimowy i muszę zrezygnować z wyjazdu, dlatego chętnych do wpisania się zamiast mnie na listę zapraszam na PW.

Opublikowano

U nas to wiosna już jest :>

Teraz jestem w stolycy i faktycznie sliczna wiosna. Rano tylko cos postraszylo. :tongue4:

Opublikowano

Opublikowano
  • Autor

oj Tomku wrzuciłem to kilka dni temu do Strefy Śmiechu :decayed:

ale pies jest niezłym czubem :lol1:

Opublikowano

hhehe nie widzialem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.