Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS Ceny znam :polew:

W końcu jakiś sensowny post z prośbą o logi :kox::naughty::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prośba do osob z Pruszkowa i okolic.

Czy jest ktos kto wybiera sie jutro na spota i jednoczesnie moglby odebrac od kokosa paczke dla mnie i boberka? :)

Norbi? Nosfer? :kox:

Opublikowano

Sorry za OT Panowie, ale ...

... czy ktoś byłby chętny jutro zrobić logi w moim paździochu?

Ostatnio słabnie momentami i trzeba by go osłuchać.

:hi:

PS Ceny znam :polew:

Kurcze uprzedził mnie :) Ale tez dostosuje sie do cennika, jezeli sie zalapie jeszce.

Moj traktorek chodzi mi jak AHU :D

To ja się uśmiechnę do lukaszar :) Jakiej marki waluta preferowana? :cool1:

Opublikowano

Eeeeee o co biega z tym : dzień dobry Tomek ? :embarrassed:

bo nie trybie :decayed::naughty:

chodzi o : "bry Tomek :hi:"

Tomaszust tego nienawidzi :kox:

Opublikowano

Sorry za OT Panowie, ale ...

... czy ktoś byłby chętny jutro zrobić logi w moim paździochu?

Ostatnio słabnie momentami i trzeba by go osłuchać.

:hi:

PS Ceny znam :polew:

Moj traktorek chodzi mi jak AHU :D

czyżbyś miał coś do AHU :disgust::tongue4:

bo mój chodzi jak AWX :>

Opublikowano

Eeeeee o co biega z tym : dzień dobry Tomek ? :embarrassed:

bo nie trybie :decayed::naughty:

chodzi o : "bry Tomek :hi:"

Tomaszust tego nienawidzi :kox:

w szczególności "bry"

Opublikowano

To ja się uśmiechnę do lukaszar :) Jakiej marki waluta preferowana? :cool1

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebłem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kolumbijskie pesos :)

Opublikowano

To ja się uśmiechnę do lukaszar :) Jakiej marki waluta preferowana? :cool1:

Jeżeli chodzi o waluty to biorę w takich jak wszyscy, czyli może być w:

lejach, kunach, lekach, dramach, manatach, lari, tenge, somach, tugrikach, somoniach, sumach, juanach, patacach, wonach, rielach, rupiach, kipach, ringgitach, kiatach, ngultrumach, szekelach, florinach, bolivianach, quetzalach, ugijach, dirhamach, kwanzach, dalasi, cedi, nairach, nakfach, birrach, pulach. lotiach, ariarach, meticalach, lilangeniach, kwachach

no ewentualnie w funtach angielskich lub EURO, ale wolę jednak w którymś z wyżej wymienionych, bo łatwiej je wymienić na PL złotówki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

myslalem raczej a jakiejs bardziej plynnej walucie, ktorej nie da sie zamrozic :D

Opublikowano

myslalem raczej a jakiejs bardziej plynnej walucie, ktorej nie da sie zamrozic :D

od ciebie bym takiej płynnej nie wziął...słyszałem, że zaopatrujesz się pod stadionem X-lecia :decayed:

Opublikowano

myslalem raczej a jakiejs bardziej plynnej walucie, ktorej nie da sie zamrozic :D

od ciebie bym takiej płynnej nie wziął...słyszałem, że zaopatrujesz się pod stadionem X-lecia :decayed:

PopScandic w plastikach :?: bbbrrrrrrrrr :sick3:

Opublikowano

od ciebie bym takiej płynnej nie wziął...słyszałem, że zaopatrujesz się pod stadionem X-lecia

Acha i co? :mysli:

To mialo byc smieszne tak? :confused4:

Nastepnym razem bardziej sie postaraj. Na pewno ci sie uda :good: Wiara czyni cuda :kox:

Opublikowano

PopScandic w plastikach :?: bbbrrrrrrrrr :sick3

nie wnikajmy :decayed::wink4:

Opublikowano

Prośba do osob z Pruszkowa i okolic.

Czy jest ktos kto wybiera sie jutro na spota i jednoczesnie moglby odebrac od kokosa paczke dla mnie i boberka? :)

Norbi? Nosfer? :kox:

Ja oczywiście bym mógł, ale nie mogę powiedzieć nawet na 50% czy przyjadę na spot :confused4:

Lepiej uderz bezpośrednio do Norbiego..

Jak się okaże, że dam radę przyjechać do zadzwonię do Kokosa i jak nikt Ci tego nie odbierze, to do niego podjadę. :)

Opublikowano

Spoko :good:

Opublikowano

Ja bym pojechał i okrężną drogą żeby ci to zabrać, ale niestety chory w łóżku leże i nie pomogę. Nawet jutro na spota nie zawitam :confused4:

Opublikowano

Z Gocławia to raczej nie masz po drodze Adrian... :)

Opublikowano

To ja się uśmiechnę do lukaszar :) Jakiej marki waluta preferowana? :cool1:

Jeżeli chodzi o waluty to biorę w takich jak wszyscy, czyli może być w:

lejach, kunach, lekach, dramach, manatach, lari, tenge, somach, tugrikach, somoniach, sumach, juanach, patacach, wonach, rielach, rupiach, kipach, ringgitach, kiatach, ngultrumach, szekelach, florinach, bolivianach, quetzalach, ugijach, dirhamach, kwanzach, dalasi, cedi, nairach, nakfach, birrach, pulach. lotiach, ariarach, meticalach, lilangeniach, kwachach

no ewentualnie w funtach angielskich lub EURO, ale wolę jednak w którymś z wyżej wymienionych, bo łatwiej je wymienić na PL złotówki :polew: :polew: :polew:

Ściereczka do monitora potrzebna od zaraz ;)

Tak wogole to myślałem, że przyjmujemy walute w Stock-ach, Johny Walkerach, Bolsach...

Opublikowano

Tak wogole to myślałem, że przyjmujemy walute w Stock-ach, Johny Walkerach, Bolsach...

tak ale tylko ORI wyroby a nie stadionowe podróby :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.