Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawias załozony ??

nie mam czasu ...a pozatym jak przesiadłem się z 15" na 17" + poranny mróz ...oj już jest twardo :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka panowie :hi:

Pucować się, który z Tomaszów obchodzi niedługo imieniny, to może zrobimy wspólne :drunk: na spociku :kox:

Opublikowano

:hi: ogry!

Na lato trochę za wcześnie. Na zew. -2.0 ![br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 08:40_________________________________________________

Siemka panowie :hi:

Pucować się, który z Tomaszów obchodzi niedługo imieniny, to może zrobimy wspólne :drunk: na spociku :kox:

100 lat 100 lat niech żyje żyje nam !

Wszyskiego naj Tomciu !![br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 08:42_________________________________________________HEHHE.

Moskal Tobie też :good:

Opublikowano

Moskal Tobie też :good:

dzieki :good:

Opublikowano
  • Autor

1000 lat Panowie Moskal i TOM77

szykuje się niezły spocik :naughty:

TOM w ogóle graty różowości :tongue4:

Opublikowano

1000 lat Panowie Moskal i TOM77

szykuje się niezły spocik :naughty:

TOM w ogóle graty różowości :tongue4:

Dzięki :notworthy:

Panowie to co robimy coś :drunk:

Opublikowano

zawias załozony ??

nie mam czasu ...a pozatym jak przesiadłem się z 15" na 17" + poranny mróz ...oj już jest twardo :decayed:

hmm to ja tez zakaładam a co ;) w sobote na 18 bede popierniczal ;)

Opublikowano

I zima znowu Was zaskoczy... :polew:

Opublikowano

na mnie czekają śliśne 17stki, ale chyba się jeszcze "fszczymam" :)

Opublikowano

Najlepszego Moskal i Tom77

Opublikowano

I zima znowu Was zaskoczy... :polew:

e tam :) przesadzasz :)

Opublikowano

1000 lat Panowie Moskal i TOM77

Najlepszego Moskal i Tom77

Dzieki pany :good:

Opublikowano

Zdrówka, szczęścia pomyślności Tomki :drunk::kox:

Kokos gratki :thumbup:

Opublikowano

zawias załozony ??

nie mam czasu ...a pozatym jak przesiadłem się z 15" na 17" + poranny mróz ...oj już jest twardo :decayed:

hmm to ja tez zakaładam a co ;) w sobote na 18 bede popierniczal ;)

zakładaj dzisiaj - musze je zobaczyć na żywo wieczorem :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 09:47_________________________________________________

I zima znowu Was zaskoczy... :polew:

jaka zima ...wgóry nie jade a po sniegu jeździłem raz ...pod LeroyMerlin :polew:

Opublikowano

cześć Pany :hi:

zdrówka dla Tomków

Opublikowano

Raguś, a Ty dalej w buntowniczych barwach. :decayed:

Taaa jestem adkerkawer ..jak Tomi Li Dżons w Ściganym :tongue4::D

Najlepszego Moskal i Tom77

Najlepszego :kox:

Panowie to co robimy coś :drunk

:naughty:

Opublikowano

Oto moj kolejny mod :naughty::kox:

xbox-360-mods-car.jpg

Opublikowano

100 LAT 100 LAT 100 LAT 100 LAT 100 LAT 100 LAT :drunk::pociesz::baseball::drunk: :drunk: :drunk::boobs: :boobs: :sexinbed: :sexinbed: :banan1::banan::drinks:

Opublikowano

na mnie czekają śliśne 17stki, ale chyba się jeszcze "fszczymam" :)

Znowu o zbyt młodych dziewczynkach ?? Przegość :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Znowu o zbyt młodych dziewczynkach ??

Prawie kobietach :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.