Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukasz wielkie dzieki za zajecie sie moja skromna osoba. :good:

Niestety Boberkovy vag mnie nie zwagował. Wieszał sie i wogóle.

Pytanko: kto ma starszego vaga do wagowania b5teczki?

Słyszałem, że sebmis ma, ale jego to już dawno nie widziałem :/

Anybody? :notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flayer 100 lat. Może kredycik?

Opublikowano

Siema ogry.

ale sie wczoraj najebałem , masakra. dopiero teraz do roboty dotarłem.

Opublikowano
Pytanko: kto ma starszego vaga do wagowania b5teczki?

jakbyś głośno powiedział, jak gadaliśmy na temat czerwonych szerszeni to byś miał od ręki :decayed::naughty:

Opublikowano

jak od przyszłego wtorku nie zabieram VAGa :)

Opublikowano

Impreza zaczęła sie standardowym chlaniem na budowei w szatni pracowników :

imgp3134.jpg

a zakończyła w hotelu

imgp3140.jpg

Bilans pustych butelek po wódce :14 x 700ml 6 x 500ml

Opublikowano

Wszystkiego dobrego Pany :drunk::hi:

:decayed::good:

Opublikowano

Moskal, to chlanie to oblewanie wyników przetargu na Most Pólnocny?

Ogłosili w ogóle wyniki tego przetargu? :mysli: Wczoraj mieli to zrobić

Opublikowano

no to fakt ale nic nie ma napsianego na TVN24

Opublikowano

Moskal, to chlanie to oblewanie wyników przetargu na Most Pólnocny?

To impreza Zarzadu Pol-Aqua? :decayed: :decayed:

Dzieki wszystkim za zyczenia :good:

adaho :)

Opublikowano

Moskal, to chlanie to oblewanie wyników przetargu na Most Pólnocny?

Ogłosili w ogóle wyniki tego przetargu? :mysli: Wczoraj mieli to zrobić

oblewaliśmy moje 30 lat :good:

jakaś zajawka była dziś w TVN-nie , wiec chyba ogłosili

Nosfer 100 lat, Fly tak samo :good:

Opublikowano

I ja sie przylączam do zyczen ....

Flyer i Nosfer Wszystkiego Najlepszego :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Flyer , Nosfer - wszystkiego najlepszego :kox:

A co?

A co?

Dziewictwo wreszcie Chopaki straciły?

Noooo, nareszcie, bo już niektórzy myśleli, że nie macie się ku kobitkom :D

Ale co? Fajnie było Chłopaki? No, nie?

NAJLEPSZEGO!

Moskal. Ty stary Byku. To teraz Ci fajki kioskarz wreszcie sprzeda, bez okazywania dowodu - mocna rzecz.

Najlepszego. :D

Opublikowano

Wiciu spot jak zwykle do d..py ( zimno, śmierdzi etc ) ..ludzie jak zwykle KOX :kox: ( majsterkowanie, swapy BT, regeneracja turbo etc )

fajnie było :decayed:

Opublikowano

Moskal. Ty stary Byku. To teraz Ci fajki kioskarz wreszcie sprzeda, bez okazywania dowodu - mocna rzecz.

Najlepszego. :D

wiciu niestety nie pale fajek , ale juz nie bede sie wstydził iść do kiosku po swierszczyki

Dzieki

Opublikowano
Pytanko: kto ma starszego vaga do wagowania b5teczki?

jakbyś głośno powiedział, jak gadaliśmy na temat czerwonych szerszeni to byś miał od ręki :decayed::naughty:

A posiadasz tako maszyne?

Porzebuje logow z dżazdy.

Opublikowano

Siemacie

Może ktoś ma aktualne materiały na prawo jazdy ?? :cool1:

Opublikowano

Siema ogry :)

Również przyłączam się do życzeń dla Michała i Przema :kwiatek::drunk:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za dobre słowa :notworthy:

Jakiś wysyp urodzinowy mamy teraz .. :kox:

4.marca - 24 lata temu z Flyerem zapowiedzieliśmy światu nadejście wiosny :kox:

Od tego dnia kobiety zaczęły przygotowywać swoje córki na nasze nadejście... :cool1:

:evil2:

Opublikowano

Kurfa... nawet w tym samym wieku jestesmy :D

O ktorej sie urodziles? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.