Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS6 daje rade jak cholera auto kompletnie z marzeń jak dla mnie, ale jego rozmiar i waga mnie odpycha.

A Wy jak postrzegacie RS4 B5, paździeż stara, czy jeszcze ujdzie ta buda?

Nie mam kompletnie odniesienia bo mam pierdolca na jego punkcie.

paździerz? stara buda? oszalałeś?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RS6 daje rade jak cholera auto kompletnie z marzeń jak dla mnie, ale jego rozmiar i waga mnie odpycha.

A Wy jak postrzegacie RS4 B5, paździeż stara, czy jeszcze ujdzie ta buda?

Nie mam kompletnie odniesienia bo mam pierdolca na jego punkcie.

rozumiem Cie doskonale - RS6 to ideal, waga ..ch..tam - ma byc rodzinne kombii

a B5 w RSie .. kox i sam chetnie sie w to wbije :kox:

Opublikowano

cięzki może jest ale Twoją ese wciąga nochalem..może Cię objeżdżać w około :shocked:

Opublikowano

rodzinne kombii

Takim rodzinnym RS6 znajomy wciąga każde Porsche.

i to z fotelikiem dziecięcym z tyłu...

Opublikowano

rodzinne kombii

Takim rodzinnym RS6 znajomy wciąga każde Porsche.

i to z fotelikiem dziecięcym z tyłu...

zapros znajomego na Spota ...chetnie wyfroteruje jezorem cale nadwozie :decayed:

Opublikowano

hehe to Ty masz taki zwinny język :cool1::evil: nie byłeś przypadkiem kierowcą TIR'a ? :kox:

Opublikowano

cięzki może jest ale Twoją ese wciąga nochalem..może Cię objeżdżać w około :shocked:

Z tego sobie sprawę zdaje bardzo dobrze, on objeżdża większość super samochodów i to z jemu równych wiekiem. Co z tego ,że na prostej :> :tongue4:
Opublikowano

hehe to Ty masz taki zwinny język :cool1::evil: nie byłeś przypadkiem kierowcą TIR'a ? :kox:

:decayed: :decayed: bylem ..lizalem RSy po lasach :decayed:

Opublikowano

hehe to Ty masz taki zwinny język :cool1::evil: nie byłeś przypadkiem kierowcą TIR'a ? :kox:

:decayed: :decayed: bylem ..lizalem RSy po lasach :decayed:

lizałeś chyba Roys Roys'y vel Syreny :kox: Rsów nie ma w krzakach ;(

Opublikowano

cięzki może jest ale Twoją ese wciąga nochalem..może Cię objeżdżać w około :shocked:

Z tego sobie sprawę zdaje bardzo dobrze, on objeżdża większość super samochodów i to z jemu równych wiekiem. Co z tego ,że na prostej :> :tongue4:

bierz tego czarnucha Norbiasty ... przez miesiac z niego nie wyjdziesz :decayed:

Opublikowano

Czy ktoś na spocie pomoże wymienić mi manetkę od kierunków? :confused4:

Nie mam niezbędnych narzędzi i wiedzy w tym temacie.

Opublikowano
Opublikowano

cięzki może jest ale Twoją ese wciąga nochalem..może Cię objeżdżać w około :shocked:

Z tego sobie sprawę zdaje bardzo dobrze, on objeżdża większość super samochodów i to z jemu równych wiekiem. Co z tego ,że na prostej :> :tongue4:

bierz tego czarnucha Norbiasty ... przez miesiac z niego nie wyjdziesz :decayed:

Od tyłu :decayed: od tyłu zjebany wydech, coś kombinowane...
Opublikowano

Najpierw fleja, teraz pozier, mulik... coraz kurfa lepiej :polew:

Czy ktoś na spocie pomoże wymienić mi manetkę od kierunków? :confused4:

boberek :kox:

Opublikowano

hehe to Ty masz taki zwinny język :cool1::evil: nie byłeś przypadkiem kierowcą TIR'a ? :kox:

:decayed: :decayed: bylem ..lizalem RSy po lasach :decayed:

lizałeś chyba Roys Roys'y vel Syreny :kox: Rsów nie ma w krzakach ;(

sa sa .. szto Ty nie znajesz :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:20_________________________________________________

Czy ktoś na spocie pomoże wymienić mi manetkę od kierunków? :confused4:

Nie mam niezbędnych narzędzi i wiedzy w tym temacie.

w Bejcy ? :decayed:

Opublikowano

hehe to Ty masz taki zwinny język :cool1::evil: nie byłeś przypadkiem kierowcą TIR'a ? :kox:

:decayed: :decayed: bylem ..lizalem RSy po lasach :decayed:

lizałeś chyba Roys Roys'y vel Syreny :kox: Rsów nie ma w krzakach ;(

sa sa .. szto Ty nie znajesz :decayed:

szto ja niewiżu :kox::decayed: ale czuju :tongue4:

Opublikowano

Wiem, że Boberek.

On jest nie zastąpiony, ale trchę mi głupio..

Ale Michał jak z Twoja turbawką?

Opublikowano

Fleja turbawka jutro ma być rozberana..na wyjazd chce pożyczyć od bejcy na testy :kox:

Opublikowano

na spocie bober Ci wymieni..

bedzie dym :cool1: Boberek - nie Bober

Opublikowano

dzisiaj walimy nowymi ksywami :good: może niektóre się przyjmą :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.