Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrian

Przyjedź na spota to pogadamy.

Nie mogę, we wtorek muszę być już w Niemczech. A wczoraj Mnie nie było bo chory. Dlatego muszę coś zamówić na biegu i kombinować.

Pożyczę ci swoją, mam z mapą Europy :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbasu, be piuntka ma duszę. Bierz RS4 B5, zaimponujesz mi jak cholera. :kox: Mogę być nawet Twoim szoferem, albo chociaż zaprowadzać eReSe na myjke. :decayed:

Aha, no i oczywiście sedan Panie. :naughty:

Opublikowano

Adrian, albo RNSe do B5 :):naughty:

:>

Za dużo przerabiania.

Tak myślałem o tomtom najbardziej. Podobno ma nawet 99% pokrycia w Polsce. A Które programy najlepsze są na zachodzie?

Opublikowano

z TT V1 jedzilem po szkoplandii kiedys i bylo spoko - po adresach ciagnal

Opublikowano

ja uzywam AutoMapy i jest ok :D W niemcowni tez daje rade

Opublikowano

Pożyczę ci swoją, mam z mapą Europy smiley

A obiecujesz że się nie pogubię? :)

Tak i tak muszę coś kupić, bo chce mieć. Czasami się przydaje nawet na Warszawę.

Ale dzięki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

jak chcesz kupic GPS'a to ja radzilbym ci jakiegos Palma Asusa.

sam mam A639 i jestem Mega zadowolony :)

A do tych Mant i innych krzakow nie jestem przekonany :D

Opublikowano

dzisiaj walimy nowymi ksywami :good: może niektóre się przyjmą :evil:

Go! Brylant. Go! Go!

:decayed:

a któż to ? :thumbdown::polew:

(..)

No, ja nie wiem, czemu Ci się nie podoba.

Od samego początku traktuję to jako ogromny komplement.

Nie pieprz, że byłeś aż tak nastukany :D

Opublikowano

Pany, przecież w Niemcowni to każda mapa działa.

Opublikowano

Nie chce Palma, chce coś co jest łatwe w korzystaniu i ma w miarę nowe mapy. I nie błądzi. Dlatego garmina odradzam na Europę. Nie wiem jak automapa, ale tomtom-mobile jak jechałem do włoch w zeszłym roku to dał rade..

Opublikowano

Nie pieprz, że byłeś aż tak nastukany :D

Zaraz rozwinę klisze to se przypomni :decayed::polew:

Opublikowano

A Wy jak postrzegacie RS4 B5,

bo mam pierdolca na jego punkcie.

starszy Pan .. a dobrze gada ... :naughty:

Opublikowano

Kur.wa Adam nie BOBER tylko BOBEREK jesli juz

a naprawde to Piotrek

Bober = sie moje nazwisko o czym juz pisałem wielokrotnie ze nie cierpie jak ktos tak do mnei mówi

wiec prosze zastosuje sie do tego !!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

lexpar pomoge ci zmienic manetke spoko [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 06:17_________________________________________________

dzisiaj walimy nowymi ksywami :good: może niektóre się przyjmą :evil:

wątpie :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

A Wy jak postrzegacie RS4 B5,

bo mam pierdolca na jego punkcie.

starszy Pan .. a dobrze gada ... :naughty:

:notworthy::decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 08:07_________________________________________________

Aha, no i oczywiście sedan Panie

:polew:

a tak apropos, siemata ogry :decayed:

Opublikowano

siema

Norbi - jak RS to tylko Avant :good::naughty:

Opublikowano

Norbi - jak RS to tylko Avant :good::naughty:

Wydawało mi się , że w B5 nie było Limo :decayed:

Oooo ja gupi w błędzie żyłem :cool1::P[br]Dopisany: Marzec 05, 2009, 08:28:45 _________________________________________________Norbiaszczy ...dawaj ogłoszenie na Ese..chłopaki się pozabijają o swoje naplety :polew: :polew: :good:

Opublikowano

Elo ogry :hi:

Opublikowano

cześc siersciuchy :)

Opublikowano

Norbiaszczy ...dawaj ogłoszenie na Ese..chłopaki się pozabijają o swoje naplety :polew: :polew: :good:

Podejrzewam że pierwszy byś się przewrócił :decayed:

Opublikowano

RS B5 top tylko Komby. Pieeekne. Choruje na to, ale ma jeden podstawowy minus wzgledem b6. A chodzi oczywiscie o roznice w ilosci zylindrow :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.