Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś przyjemniej niż w kinie. Paczka czipsow i browar w łapie.

Ja zawsze do kina biore 2-3 browce :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

no patrzylem na sprzet z firm o ktorych juz wczesniej slyszalem i w rozdzielczosci HD

ale patrzac na optomę

http://allegro.pl/item565917502_full_hd_1080p_optoma_hd82_z_lens_shift_nowosc.html

a ja oglądałem na takim:

http://allegro.pl/item568716477_sony_vpl_es2.html

i tak był :kox:

[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________

Ja zawsze do kina biore 2-3 browce

No ja do kina jeżdżę wozem :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________Kryzysowe Logo

512_2c94b581audi_logo.jpg

ale inni mają gorzej :D

512_0a1c848cpeugeot-1.jpg

3f75cfbbcitroen_logo.gif

O ZGROZO!

512_6a7a684dvolvo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz diagnoza mojej T.

Wirnik od zimnej strony zlapal spory luz, ale jest caly, wiec nic nie wpadlo.

Czesc goraca wyglada OK.

Zatem... reklamujemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz diagnoza mojej T.

Wirnik od zimnej strony zlapal spory luz, ale jest caly, wiec nic nie wpadlo.

Czesc goraca wyglada OK.

Zatem... reklamujemy :kox:

Plus zwrot kosztów za ponowne wymontowanie i zamontowanie turbiny? :evil::baseball: Oraz refundacja innych poniesionych kosztów? Inne auto na wyjazd, straty moralne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz diagnoza mojej T.

Wirnik od zimnej strony zlapal spory luz, ale jest caly, wiec nic nie wpadlo.

Czesc goraca wyglada OK.

Zatem... reklamujemy :kox:

kamień z serca..................

aczkolwiek Michciu wydaj te 100-200 złotych więcej i niech zdejmą ci kolektor wydechowy i przejrzą wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bede walczyl o zwrot kosztow 2x montazu. meszrum juz sie zaoferowal z pomoca... :D

Plus zwrot kosztów za ponowne wymontowanie i zamontowanie turbiny? :evil::baseball: Oraz refundacja innych poniesionych kosztów? Inne auto na wyjazd, straty moralne?

Wyjazd bedzie nawet tanszy niz moim parchem. Biore AHH od ojca :evil: ...na szczescie po sofcie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulga, uuulgaaa!!

Ale sq****** bym nie popuścił. O tyle łatwiejsze, że Mesz zaoferował pomoc :evil::good:

Co to za macherzy od turbin? Żeby wiedzieć kogo omijać :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Mam nadzieję że z reklamacją nie będą się mocno burzyli. Ja dołożył bym od razu jakieś porządne pismo reklamacyjne i kopie dokumentów płatności oraz napisał że jesteś bardzo rozgoryczony i rozumiesz sytuacje że nie wszystko zawsze jest super nawet jak nowe. Do tego jeszcze bym napisał że poniosłeś przez to straty iż samochód nie nadawał się do jazdy i musisz wypożyczyć samochód zastępczy. Oczywiście na ich koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę utopia jak na nasze warunki.... :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypożyczyć samochód zastępczy. Oczywiście na ich koszt.

może gdyby samochód był na firmę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jeszcze jacy ludzie mieszkają u nas w Polsce. Co do reklamacji trochę się znam, bo nie raz walczyłem. Jak było kompetentnie robione i bez awantury to szybko i sprawnie wszystko przebiegało. A jak się kłóciłem bez żadnych pism to od razu spalony na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, nie ma co wieszac psow na sprzedawcy T, bo byla ona fabrycznie nowa... Jesli uznaja reklamacje + zwroca mi koszty, to bede ich polecal.

Firma to http://www.turbo-charger.pl - od 13 lat na rynku, same dobre opinie na allegro, wiec licze, ze wszystko bedzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za macherzy od turbin? Żeby wiedzieć kogo omijać :sick3:

Nie winiłbym akurat tego zakładu skąd brał turbinę Michał, bo każdemu zakładowi mogło się to przytrafić, bo fabryka też nie wypuszcza wszystkich wyprodukowanych rzeczy w 100% sprawnych.

Zawsze przez początkowy okres używania danej rzeczy wychodzą wady fabryczne i tutaj tak samo wyszła taka wada tylko dobrze, że teraz, a nie jak Michał by był na wyjeździe także Andrzej nie pisz, że trzeba ten zakład omijać, bo szczerze wątpię, że to ich wina, a obejrzałem tą turbinę przed montażem (zgodnie ze wskazówkami znajomego, który zajmuje się regeneracją) i wszystko wskazywało na to, że jest nowa.

Poza tym, jeżeli Michał złoży reklamację, to nie znaczy, że od razu zostanie uznana, bo turbina była wyjęta jeszcze przed jej uszkodzeniem, także na pewno zakład przed wydaniem nowej rozbierze tą i sprawdzi jaka była przyczyna utraty geometrii przez wirnik i oby się nie okazało ... dobra, nic nie mówię ani nie myślę ... tfu tfu tfu :naughty::kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypożyczyć samochód zastępczy. Oczywiście na ich koszt.

może gdyby samochód był na firmę :gwizdanie:

Możesz wykonywać dla firmy kilometrówkę i wtedy też się liczy. Ale tym to tylko można ich tylko postraszyć, nic więcej. Żeby odzyskać takie pieniądze trza by było zakładać sprawę cywilno-prawną. Zawsze jakiś argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dobrze gada.

Kumpel wymieniał T parę miesięcy temu i żeby zaoszczędzić parę złotych wyjął je sam i włożył sam.

Na koniec pojechał do właśnie do http://www.turbo-charger.pl/ podbić gwarancję.

Pan mu nie podbił bo okazało się, że w Kat jest w oleju i musi wymienić Kata.

On zamiast wymienić tylko go wyczyścił.

Pojechał drugi raz znowu po pieczątkę Pan mu też nie podbił gwarancji.

Mówi, że nie daje gwarancji dopóki nie zrobi porządku z samochodem.

Skoro sprzedawca w ten sposób podchodzi do tematu to nie można im nic zarzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie T. Zanim zrobię program chciałem rozpocząć proces odmulania auta. Miałem z wywalaniem kata lekkie opory, ale poczytałem forum i przekonałem się by to zrobić. I teraz pytanie: gdzei dobrze zrobic to w wafce i ile to kosztuje. Nie chcialbym, zeby zle zespawana rurka robila zbedne zawirowania.

Druga sprawa czy katalizator po 180kkm jest jeszce cos rynkowo wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodam, ze razem z T [kupiona przez allegro] dostalem gwarancje z wpisanym numerem turbiny, z zaznaczeniem, ze jest "NOWA" + instrukcje poprawnego montazu :)

Dlatego uwazam, ze firma jest naprawde OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa czy katalizator po 180kkm jest jeszce cos rynkowo wart.

zamiast zadawać takie pytania rusz d*pę i przeszukaj techniczny...było 500 milionów razy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...