Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RS to turbo [w dodatku dwie] ...

a nie tam jakis wolnossacy kibel ... :naughty:

Któż to do nas zawitał ... bałeś się wcześniej tu wchodzić ? :naughty::kox::tongue4:

a tak wpadlem na chwile zrobic porzadek ... [bo syf niesamowity] :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Forum 'muli' czy to u mnie coś nie działa? :mysli:

Opublikowano

a nie tam jakis wolnossacy kibel ...

pffffffffffffffffff... jasne... spytaj Flyera jaki silnik by wolał :decayed:

Opublikowano

A co ja? Wyrocznia? :kox:

Opublikowano

Coś czuje Michał że Malik pije do Twojego turbo a w RSie jest 2xT czyli dwa razy wieksze problemy :gwizdanie:

Opublikowano

a nie tam jakis wolnossacy kibel ...

pffffffffffffffffff... jasne... spytaj Flyera jaki silnik by wolał :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:48_________________________________________________

Coś czuje Michał że Malik pije do Twojego turbo a w RSie jest 2xT czyli dwa razy wieksze problemy :gwizdanie:

obyś nie wykrakał maestro.
Opublikowano

V8 to V8, piękne brzmienie. Po za tym co wy porównujecie. S4 I RS4 to zupełnie dwa inne samochody. Można porównać RS4 B5 do RS4 B7. Wtedy ma to jakiś sens.

Opublikowano

Coś czuje Michał że Malik pije do Twojego turbo a w RSie jest 2xT czyli dwa razy wieksze problemy :gwizdanie:

Cos czuje, ze jednak pije do tego, ze kiedys planowalem zmiane na S4 B6 w '09, ale teraz jest to nierealne [kursy walut] :gwizdanie:

Opublikowano

V8 to V8, piękne brzmienie. Po za tym co wy porównujecie. S4 I RS4 to zupełnie dwa inne samochody. Można porównać RS4 B5 do RS4 B7. Wtedy ma to jakiś sens.

nie ma. RS4 B7 Poziek objeżdża, życzę mu powodzenia z RS4 B5 :decayed:
Opublikowano

V8 to V8, piękne brzmienie. Po za tym co wy porównujecie. S4 I RS4 to zupełnie dwa inne samochody. Można porównać RS4 B5 do RS4 B7. Wtedy ma to jakiś sens.

nie ma. RS4 B7 Poziek objeżdża, życzę mu powodzenia z RS4 B5 :decayed:

Hehe.. jasne... na stalowych 15-stkach i po kuracji mocno odchudzającej auto.

Poza tym za kierownicą RS4 siedziała baba :tongue4:

Opublikowano

Forum 'muli' czy to u mnie coś nie działa? :mysli:

Może zainstalowałeś 2 sieci w domu ? I coś nie halo. :naughty:

Opublikowano

Forum 'muli' czy to u mnie coś nie działa? :mysli:

Może masz 2 sieci w domu ? I coś nie halo. :naughty:

w profilu Andiego widać numery IP:

192.168.0.1

192.168.0.2

192.168.0.3

192.168.0.4

stąd pewno muli :kox:

Opublikowano

V8 to V8, piękne brzmienie. Po za tym co wy porównujecie. S4 I RS4 to zupełnie dwa inne samochody. Można porównać RS4 B5 do RS4 B7. Wtedy ma to jakiś sens.

nie ma. RS4 B7 Poziek objeżdża, życzę mu powodzenia z RS4 B5 :decayed:

Hehe.. jasne... na stalowych 15-stkach i po kuracji mocno odchudzającej auto.

Poza tym za kierownicą RS4 siedziała baba :tongue4:

Ok cofam :decayed: Seria RS4 B7 i B5 może wypadłaby podobnie, tylko co można zrobić z BT, a z V8 nie trzeba przytaczać. Wiem ,że to troche takie... kto ma dłuższego, ale A3 wywarł na mnie brzemie i tylko moc się dla mnie teraz liczy :polew:
Opublikowano

ale A3 wywarł na mnie brzemie i tylko moc się dla mnie teraz liczy

se ku*wa "idoli" znalazłeś :polew:

Opublikowano

ale A3 wywarł na mnie brzemie i tylko moc się dla mnie teraz liczy

se ku*wa "idoli" znalazłeś :polew:

:lol1:
Opublikowano

Mozecie sie tak spierac jeszcze dlugo... jakby mi ktos dawal za freeko B5 albo B7 [RS] to wybralbym jednak B7, bo rakiety miec nie musze - ale wyglad, wnetrze i komfort to przepasc na korzysc B7 :gwizdanie:

RS4 B5 jest piekne na swoj sposob... ale wnetrza nie moglbym strawic juz, traci myszka :confused4:

Norbi, kupuj Skubiego... :polew: :polew:

Opublikowano

RS4 B5 jest piekne na swoj sposob

W sensie "piękne inaczej"... hehe... bez urazy :wink4:

Opublikowano

Skubi . . .

Chyba Scoobie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W sensie "piękne inaczej"... hehe... bez urazy :wink4:

Jak to mówiO...

De gustibus non est disputandum :tongue4:

Macie porcje fajnych fotek... Norbi wyjmij rece spod stolu :decayed:

2712187_22_full.jpg

2712187_7_full.jpg

2712187_18_full.jpg

2963631_1_full.jpg

2963631_14_full.jpg

2963631_15_full.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.