Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic dodać nic ująć ... :evil:

zamknij mordę :naughty:

heja szmato ... :cool1:

Hehe.. lizania po napletach ciąg dalszy :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko co z to ma udowodnić? Że mocno wyżyłowany 1.8

optymalnie wystrojony Maliku...przejrzyj audizine i setki takich aut jak moje

na pewno masz większe doświadczenie w takich wyścigach oraz w odpowiednim "przygotowaniu" do nich auta :wink4:

dlatego powiedziałem żeby jechać z rolki

Zaraz zaraz... przecież podobno ma tylko 360PS? Więc ile ma Twoje auto? 230? :)

No co Ty nie wiesz? Audi zrobiło ostatnio akcje serwisową i wgrywają do RS4 B7 nowy soft zmniejszający moc auta do 360KM...

http://www.racingforum.pl/RS4-B7-t63640.html

Ja jechałem z 420 konnym RSem :naughty:

i fakt mój miał wtedy 306 koni więc się pomyliłem w matematyce

114 KM więcej od siwego

Znasz teorię że 1KM ciągnie 10 kg ?? :decayed:

Opublikowano

gawędziarze..to co ustaweczka w sobotni wieczór..albo popołudnie ? Zawadowski jest pusty i każdy wie gdzie jest :kox: weźmiemy kamery i jazda :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Czepiam się tylko tego, że to nie było porównanie "jabłka do jabłka".

Jaki warunek musiałby być spełniony abyś się nie czepiał ? Miałbym założyć 19" fele, wsadzić fotel(20kg) i tylna kanapę (10kg) ?? I koło zapasowe ? :decayed: I nalać do pełna ? :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 10:11_________________________________________________

nic dodać nic ująć ... :evil:

zamknij mordę :naughty:

heja szmato ... :cool1:

Jak tam kuracja? Podszedłeś już wodą od omena ? :kox:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 10:12_________________________________________________

gawędziarze..to co ustaweczka w sobotni wieczór..albo popołudnie ? Zawadowski jest pusty i każdy wie gdzie jest :kox: weźmiemy kamery i jazda :decayed: :gwizdanie:

Ja chętnie...Piotr coś chyba się wymiguje...Jak przecież S4 B7 ma tyle koni co powinno w końcu jest wykres...wsadzimy do mnie 2 worki cementu żeby było sprawiedliwie i Spangeja na tylną kanapę i można się ciąć :kox:

Opublikowano

wejdą ale małe rezanko będzie potrzebne

w sensie ??

Opublikowano

... i Spangeja na tylną kanapę i można się ciąć :kox:

Wątpię czy on się do tego nawet przyda :evil: :evil: :evil::kox: :kox: :kox::tongue4::polew:

Opublikowano

... i Spangeja na tylną kanapę i można się ciąć :kox:

Wątpię czy on się do tego nawet przyda :evil: :evil: :evil::kox: :kox: :kox::tongue4::polew:

fakt...weźmie się jego żeby włożył mi do bagażnika te worki z cementem :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ankieta :kox:

Opublikowano

wsadzimy do mnie 2 worki cementu żeby było sprawiedliwie i Spangeja na tylną kanapę i można się ciąć :kox:

We have a deal! :good:

Opublikowano

wsadzimy do mnie 2 worki cementu żeby było sprawiedliwie i Spangeja na tylną kanapę i można się ciąć :kox:

We have a deal! :good:

Very well :good:

Opublikowano

Ja jechałem z 420 konnym RSem

Taki wynik uzyskał na hamowini? :) Ja słyszałem, że nawet 400PS nie mają :)

Opublikowano

Ja jechałem z 420 konnym RSem

Taki wynik uzyskał na hamowini? :) Ja słyszałem, że nawet 400PS nie mają :)

zależy na jakiej hamowni :kox: na takiej jak Ty mierzyłeś swoją eskę miałby z 440 :naughty::decayed::naughty:

Opublikowano

zmienia innym uzytkownikom posty

oj tutaj się chyba zagalopowałeś Al...

O nie nie! Też mam takie wrażenie! Jak rano czytam to co napisałem najebany wieczorem to nie mam wątpliwości, że ktoś mi zmienia posty. :polew:

Opublikowano

... i Spangeja na tylną kanapę i można się ciąć :kox:

Wątpię czy on się do tego nawet przyda :evil: :evil: :evil::kox: :kox: :kox::tongue4::polew:

fakt...weźmie się jego żeby włożył mi do bagażnika te worki z cementem :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

heja forumowe cipki ... :decayed:

wrzuce Was , potem na Was te dwa worki cementu a potem złoje siwym wolnosssssace S4 B7 :polew:

Opublikowano

heja forumowe cipki ... :decayed

Lubię jak jesteś taki męski, wyrachowany i bezpośredni :kox:

Będziesz umiał utrzymać na drodze 309 faktycznych, realnych, szalejących rumaków ? Podołasz? Okiełznasz te moc ?? :gwizdanie: :cool1:

Szczerzę śmiem wątpić :naughty:

Na mój widok ci się rączki trzęsą a co dopiero prowadzić moje auto...i ta świadomość, że jak coś zepsujesz to będziesz miał gębę obitą....jak w Wiśle :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kolejny kozak :kox:

Opublikowano

z postury wypisz wymaluj Poziek ... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 12:23_________________________________________________

Lubię jak jesteś taki męski, wyrachowany i bezpośredni :kox:

Ty nigdy nie bedzie meski ... :polew:

Opublikowano

A ten drugi z brodą ?

:polew: :polew:

Opublikowano

Ty nigdy nie bedzie meski ...

:banan::banan2:

w "twoich ustach" to niemalże komplement :decayed::kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.