Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja nie wiem co za ludzie kupil xenon, felgi, zrobil program i sprzedal ;)

od takich tylko zawsze kupować :a4fan: :exclaim:

ten czlowiek mnie ciagle zadziwia ale pozytywnie

teraz Lookier zapoda "20 jak nic :biggrin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
teraz Lookier zapoda "20 jak nic :biggrin:

kurna, jakbyś zgadł :wink: Do mojego Avanta poleci felga od A8 cała polerowana w 20 calach no i oczywiście gwintowana gleba! Aha, chciałbym się pochwalić, że mój nowy nabytek to :quattro:

Troche miłości i będzie ładna. Dajcie mi trochę czasu, ale błagam po stokroć... nie wyrzucajcie mnie z klubu - cały czas zbieram pieniądze na RS4 :rolleyes: Dzisiaj znowu pomruczeliśmy fałósemką i aż mi sutki zesztywniały... Szkoda, że ją dzisiaj wydaliśmy... tak się fajnie wciskało guzik "S" :twisted:

Opublikowano
kurna, jakbyś zgadł

mów mi Wróż T-żółw :rotfl:

chciałbym się pochwalić, że mój nowy nabytek to

fajny silnik...interesi mnie równiez taki w A4 B5...chętnię zobaczę jak to chodzi z :quattro:

Opublikowano
kurna, jakbyś zgadł Do mojego Avanta poleci felga od A8 cała polerowana w 20 calach no i oczywiście gwintowana gleba! Aha, chciałbym się pochwalić, że mój nowy nabytek to

No to wielkie gratki, przypuszczam , że ty w zimie na 18" jeżdzisz,

przyznam , że zdeniu wiedział od kogo kupić autko. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Opublikowano
przypuszczam , że ty w zimie na 18" jeżdzisz,

Tylko i wyłącznie!

przyznam , że zdeniu wiedział od kogo kupić autko.

Mam tylko nadzieję, że będzie zadowolony. Wsadziłem w tę furę mnóstwo serca i kasy. Wszystko jest dopracowane i na wszystko Zdeniu dostał faktury. Wierzę, że moja ex gnojówka z charakterem będzie Mu wiernie służyć.

Opublikowano

Lookier dawaj foty tego dupowoza ..... :twisted:

Opublikowano
ja nie wiem co za ludzie kupil xenon, felgi, zrobil program i sprzedal ;)
No widzi. I dlatego nie ma sie co w dyskusjach napalać, bo ludzie mają różne podejście - trza to szanować i mieć własne zdanie. Howgh
co powiecie na kręcenie sutów przy flaszce??
słuchajcie to ucho co to jest w nim 1,5L się do mnie tak ładnie usmiecha...

No, zero odbioru sygnałów podprogowych :cry: .

Proponuję: piątek, przyszły tydzień, męskie grono, składkowo, deklarować sie i proponować miejscówkę

Lookier! Szacun Wodzu! :biggrin:

[ Dodano: 08-03-2007, 08:55 ]

A! Jeszcze jedno. Wczoraj wieczorem odebrałem Helmuta z robienia rozrządu+przegląd+pare drobiazgów. Chodzi jak zegareczek. Ale stwierdzenie, że rozrząd w 2,5 TDI to kwota z "2" na początku to konfabulacja. Teraz wiem co to znaczy, że moje autko jest droższe w eksploatacji. :evil: Dochodzi jeszcze wymiana 3-ch wachaczy (muszę zaczać szukać).

Opublikowano
co powiecie na kręcenie sutów przy flaszce??
słuchajcie to ucho co to jest w nim 1,5L się do mnie tak ładnie usmiecha...

No, zero odbioru sygnałów podprogowych :cry: .

Proponuję: piątek, przyszły tydzień, męskie grono, składkowo, deklarować sie i proponować miejscówkę

całkiem dobry pomysł .... :twisted:

Opublikowano

no jak przyszly piatek to jestem za kupie juz Mon cherry :rotfl:

Opublikowano

zrobiło sie ciepło .... moze powrócimy do spotów na Torwarze ... :question: ... :twisted:

Opublikowano

Spanky plan taki jest zobaczymy jak bedzie we wtoreczek

Opublikowano

A co do pyty jaguara nie podoba Wam sie w Realu :biggrin: :question: takie pięęękne miejsce, nieprawdaż Lookier :question:

Opublikowano
Spanky plan taki jest zobaczymy jak bedzie we wtoreczek

bedzie ciepło .... :twisted:

Opublikowano

nie no na torwarku czuje sie jak w domu :lol:

Opublikowano

Rormalnie wiosna a na forum sen zimowy :bicz:

Opublikowano

Zółwik ostatnio mowil ze on w kwietniu dopiero sie wybudza :rotfl:

No jak tak dalej bedzie to wtorek na Torwarku :a4fan:

Opublikowano
Rormalnie wiosna a na forum sen zimowy :bicz:

obudziles mnie .... :bicz: .... :twisted:

Opublikowano
takie pięęękne miejsce, nieprawdaż Lookier

No ba. Piękne jeat jak żadne inne. A i w razie potrzeby można nie wjeżdzać do garażu. Parking też jest spory ;-)

Opublikowano

No rzeczywiście u nas jakaś cisza. 2 dni byłem odcięty, wczoraj forum wyłączone 2000 postów nieprzeczytane. Co się dzieje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.