Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka :question:
To może ja przejme co by mieć chociaż 1 gadżecik klubowy :lol: przywieź na spota, zobacze czy pasuje :a4fan:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie dzisiaj jezdzilem swoim starym kondonem i bylem w :eek: az sie lezka w oku zakrecila dobrze ze obok stalo B6 to sie szybko ogarnalem :a4fan:

Opublikowano
panowie dzisiaj jezdzilem swoim starym kondonem i bylem w :eek: az sie lezka w oku zakrecila dobrze ze obok stalo B6 to sie szybko ogarnalem :a4fan:
Będzie jutro cudeńko na spocie :question: Jeżeli ta to musowo myjka, wosk i robimy sesje i lansik :quattro: :biggrin: Rormalnie biere jutro fotoaparat, tylko już ciemnica bedzie f*ck :confused:
Opublikowano
Będzie jutro cudeńko na spocie

Bedzie :a4fan:

Kurna kto mi powie ile ma byc cisnienia w tych 18" :question:

Opublikowano
Kurna kto mi powie ile ma byc cisnienia w tych 18"
Ja mam 2.5
Opublikowano

Ups tak myslalem ze cos nie halo bo mam 2.1 takze musze dobic bo inaczej dobije opony

Ono pamietaj o filmie dla mnie jutro i zeby nikt nie pojechal do Fortu wola bo :bicz:

Opublikowano
Kurna kto mi powie ile ma byc cisnienia w tych 18"
Ja mam 2.5

ciekawe, bo Poziek na zlocie mówił mi co innego :cool:

Opublikowano

a co mowil przeciez on nie ma 18 :question: wiem ze 17" to 2,3

Opublikowano

z tego co pamiętam, to coś koło 2,0 :wink: ale wiesz było poźno i towarzystwo było już mocno zmęczone :biggrin:

Opublikowano

To zalezy od silnika jeszcze moj to troche wazy podobnie Norbiego, musze poszukac info ile ma naprawde byc

[ Dodano: 12-03-2007, 19:55 ]

Cos dla nas :lol:

09032007116.jpg

Opublikowano

na oponach masz max cisnienie. im wiecej napompujesz tym bedzie bardziej twardo ale za to trudniej pogiąć felgę. Ja mam 2.6. Zobaczymy ile razy bedziecie prostowac felgi w tym sezonie :D

Opublikowano

Pamietacie Chlopaki stalego spotowicza wtorkowego :question:

12032007125.jpg

Opublikowano
ciekawe, bo Poziek na zlocie mówił mi co innego
Szkoda opon, albo twardo, albo inwestycja w nowe opnki :twisted:

[ Dodano: 12-03-2007, 21:01 ]

Cos dla nas
Chyba to w lewym górnym rogu :audi::lol:
Opublikowano
na oponach masz max cisnienie. im wiecej napompujesz tym bedzie bardziej twardo ale za to trudniej pogiąć felgę. Ja mam 2.6. Zobaczymy ile razy bedziecie prostowac felgi w tym sezonie :D

Ej no w koło sie wali tyle ile pisze w instrukcji a nie tyle ile sie podoba bo inaczej albo środek opony pozdzierasz albo ranty (już nie mówie o bezpieczeństwie ), i nie wiem co wy sie tak spuszczacie nad tymi felami , moja stara lata na 19 zapina po wszystkim jak leci i wszystko cacy.

Opublikowano

w instrukcji auta masz przewidziane cisnienie dla seryjnych opon czyli 16 albo 17" najczęściej

Opublikowano
16 albo 17" najczęściej

no wlasnie o 18 " nie wspominaja :rolleyes: ale juz wsio jasne 2,5

Opublikowano
16 albo 17" najczęściej

no wlasnie o 18 " nie wspominaja :rolleyes: ale juz wsio jasne 2,5

Lukas skąd masz te dane :question:

Opublikowano

panowie to tak tylko ze to jest dla silnika 4,2- 235/40R18 min:przod 2.7 , tyl2.4 max: 3.1 , 2.8 dane z www.opony.com.pl

Opublikowano

bylem blisko ;) pompuj 2.5 i nie kombinuj. I tak zalezy od wskaznika :lol:

Opublikowano
Pamietacie Chlopaki stalego spotowicza wtorkowego

jasne, że tak..szczególnie wajche od zmiany biegów :wink:

na tej fotce to 3.0 daję rade :a4fan: bo na fotkach co wkleił kiedyś adamooo to pażdioch był niesamowity :rolleyes: ..jutro obejrzę dokładnie :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.