Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bo na fotkach co wkleił kiedyś adamooo to pażdioch był niesamowity
z tym to sie zgodze bo jak widzialem te zdjecia to powiedzialem ze nie jade ogladac bo mi sie nie podoba no i masz :quattro:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka :question:

nie napewno nie moje:) to już mam tylko jeszcze nie dostałem polarka :cry:

Opublikowano
A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka :question:

nie napewno nie moje:) to już mam tylko jeszcze nie dostałem polarka :cry:

Polarek jest u mnie tylko kiedy ty bedziesz na spocie bo nie chce mi sie go wozic w aucie :wink:

Opublikowano
A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka :question:

nie napewno nie moje:) to już mam tylko jeszcze nie dostałem polarka :cry:

Polarek jest u mnie tylko kiedy ty bedziesz na spocie bo nie chce mi sie go wozic w aucie :wink:

Dziś!! o 19 na Torwarze :cool:

Opublikowano

Te ramki to moje nie pamietasz Luki, jeszcze mówiłeś,że mnie więcej naliczyłeś bo mnie nie lubisz :lol:

Opublikowano

Jedne ramki sa Adasia bo on zamawial 4 to niech on je rozdysponuje jedna dla norbiego druga dla ono :wink:

Opublikowano

no z tego co pamietam to adas jedna mial dla mnei zamowic, ale czy to zrobil.... :rolleyes:

Opublikowano

dopiszcie mnie do piątku :cool:

Opublikowano
tylko jeszcze nie dostałem polarka
ja tez:(
Opublikowano
tylko jeszcze nie dostałem polarka
ja tez:(

hhacek ja twoj polar mam tylko tobie to taki rozmiar nie pasuje :confused:

Opublikowano
twoj polar mam tylko tobie to taki rozmiar nie pasuje
bo takiego nie zamawialem, moze jeszcze ktos bedzie chetny bo sezon polarowy sie konczy
Opublikowano

lukas23, jak wygląda ten polar ,bo podobno jakiś inny kolor.? Możesz wrzucić fote? Jaki to rozmiar. :question:

Opublikowano

XXL kolor granatowy a foto jest w temacie z polarami :wink:

Opublikowano

ja zamiast na spota musialem jechac z psem do weterynarza ...... :frown:

Opublikowano
XXL kolor granatowy a foto jest w temacie z polarami

Aha, bo gdzieś czytałem , że jakiś czerwony się ostał. Ale xxl zdecydowanie na mnie za duży, szkoda. Dzięks za info.

Opublikowano
ja zamiast na spota musialem jechac z psem do weterynarza ...... :frown:
A żałuj bo ludzi było w pyte, a i ciekawe kile pod torwarkiem, ale nic to jedziesz z nami w piątek do Lookiera na parapetówe Oniaka :twisted:
Opublikowano

no dzialo sie dzialo spalanie to mi z 14 wzroslo do 24 :wink:

no ale aut to bylo 12 jeszcze tak troche i bedzie nowy rekordzik spotowy :a4fan:

Opublikowano

wyjazd na szkolenie w piątek o której ??

Opublikowano

no ja z witem jestem ustawiony na 17 bo w sobote musze byc kolo 10 w wawie

wyjazd na szkolenie w piątek o której

a to szkolenie to znowu bedzie o silnikach TDI bo nie wiem czy jechac :rotfl:

Opublikowano

spot był malinowy, mnóstwo coraz nowszych i lepszych fur :a4fan::quattro: ale ludzie ci sami :smile:

Lukas 3.0 daje rade, mruczy cudnie..mi pasi :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.