Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak ja jestem ta niedobra zła dziewczynka co wkleja nieprzyzwoite fotki a zrobiłam to tylko raz ,wielkie halo z tego robiciezupełnie niepotrzebnie

jesteś dobra :naughty: przecież to tylko żarty :wink4::decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a zmieniając temacik czy któryć z was słyszał o wosku diamentowym który naklada sie na lakier (ponoć zabezpiecza on lakier na 2 latka )???

Kaśka, nie wierz w takie rzeczy jak woski diamentowe, magnetyzery i inne bzdury.

Tutaj masz dobry temat dot pielęgnacji nadwozia http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_wwwmeguiarspl_znizka_10_dla_klubu-t1514.0.html

chyba chodzi o DIAMONDA, lepszy MEGUIAR`S

Opublikowano

Co do Torwaru gadałem poważnie. Spotkania tam miały klimat, Promenada to też bunkier tylko trochę wyżej. Z tego co pamiętam z Torwaru uciekliśmy bo z drzew lecaiło na autka, do tego typu zdarzeń jeszcze daleko, więc...

Za Torwarem też przemawia jego umiejscowienie, nieco bliżej centrum niż Promka. Tyle ode mła :)

A może by tak wrócić do korzeni i spróbować Torwaru? Byłem tam raz :decayed: Więc te "korzenie" są dla mnie mocno teoretyczne :przebiegly:

Otwarta przestrzeń, zero murów, kontakt z naturą (jakieś rachityczne drzewa :naughty:) Jedynie prowiant trzeba zabrać ze sobą. No i nie trzeba Wisły przejeżdżać w popołudniowym szczycie ... :disgust:

Opublikowano

ale na Torwarze podjeżdżają jakieś abs_y i pytają o Piotra :naughty: [jeśli dobrze pamiętam]

Opublikowano

jesteś dobra :naughty: przecież to tylko żarty :wink4::decayed:

kłamiesz w żywe oczy

Opublikowano

Lukasek zmieniaj szybciutko na promkę, pogoda juz koksik jest :good:

Opublikowano

a Promkę do końca zakratowali

Opublikowano

gryla zabrać;P

Opublikowano

Torwar miał klimat - i tam był początek spotowania klubowego :good:

I jest w sam raz po środku wawy :naughty:

TORWAR FTW !! :decayed:

Opublikowano

Torwar miał klimat - i tam był początek spotowania klubowego :good:

I jest w sam raz po środku wawy :naughty:

TORWAR FTW !! :decayed:

Może być i Torwar. Cokolwiek żeby się wyrwać z tej śmierdzącej Arkadii.

Ciekawe tylko jaka będzie frekwencja kiedy będzie padał deszcz :gwizdanie:

Opublikowano

Ma ktoś z pólnocno-wschodniej Warszawy wyjmaki do RNS do użyczenia na moment? :notworthy:

Podjechałbym we wskazane miejsce.

Te moje wyrobiły się kompletnie a jest sprawa do zrobienia :naughty:

Opublikowano

Ho ho ho , szykuje sie trzeci moduł BT . :polew:

Opublikowano

Arkadia - nie :thumbdown:

TORWAR!!! :good:

A jak będzie padać - Promka.

:hi:

Opublikowano

Ho ho ho , szykuje sie trzeci moduł BT . :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ale Andy bedzie miał wypas fure :slina: :slina: :slina::shocked: :shocked:

Opublikowano

Możecie się odpier**lić w końcu?

Opublikowano

widze, ze wczorajsze pijaki juz na nogach :decayed:

idę kwiatki na balkonie porobić :>

Opublikowano

Możecie się odpier**lić w końcu?

I po co te nerwy? :decayed:

Opublikowano

czy któryć z was słyszał o wosku diamentowym który naklada sie na lakier (ponoć zabezpiecza on lakier na 2 latka )???

Będę uszczypliwy ... jaaaaaaaaaasne ... na 10 lat :tongue4::wink4::cool1:

Opublikowano

osobiscie tez bym byl za TORWAREM ,nie chce mi sie w tamta strone o tej godzinie przebijac tym je...nym mostem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.