Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajmy innym ludziom możliwość zdecydowania. Szczególnie tym, którzy bywają na spotach regularnie :wink4

to, że Ciebie drogi Piotrze brakuje na spocie już o 20:30 to nie moja wina :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br

To są plotki i pomówienia :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To może seniorzy spotkają się na torwarze a rookies w promenadzie ? :gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 10:55_________________________________________________

To są plotki i pomówienia :tongue4:

no jakoś od miesiąca Cie spotkać nie mogę - a jestem na każdym :gwizdanie: :cool1::kox::decayed:

Opublikowano

To może seniorzy spotkają się na torwarze a rookies w promenadzie ? :gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Z takim założeniem i patrzeniem na ostatnią frekwencję seniorów to chyba przyjedziesz sam :polew:

Opublikowano

no jakoś od miesiąca Cie spotkać nie mogę - a jestem na każdym :gwizdanie: :cool1::kox::decayed:

No patrz.. ja też. Widocznie parkujesz za daleko :wink4:

Opublikowano

no jakoś od miesiąca Cie spotkać nie mogę - a jestem na każdym :gwizdanie: :cool1::kox::decayed:

No patrz.. ja też. Widocznie parkujesz za daleko :wink4:

no ja od miesiąca już na torwarze spotuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Malyk: Spadź nie szadź :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szad%C5%BA

hehe... dendrolog :) masz rację oczywiście :hi:

Opublikowano

Pamiętajmy o tym, że w Promenadzie możemy spotkać nowych Klubowiczów. Prawda Suli? :naughty::polew:

Opublikowano

no jakoś od miesiąca Cie spotkać nie mogę - a jestem na każdym :gwizdanie: :cool1::kox::decayed:

malik fele zmienil i juz go ludzie nie poznaja... :D

Opublikowano

Na Torwarze byliśmy w zeszłym roku RAZ ..i było beznadziejnie, pogoda musi być idealna żeby dało się spokojnie pogadać a pozatym

- żadnego sklepu

- kibla

- gdzie, w czasie spota, Pani Oniakowa czy Boberkowa pójdzie na zakupy ?? a to BARDZO ważne :naughty:

- jak walnie deszcz to co ..będziemy siedzieć w furach na Głosnomówiących ?

- szama .... qr** ZERO :thumbdown:

- rezanko - ZERO -> po chmurką nigdy nie wiadomo kiedy poleje

- lachony - ZERO -> w Promce na parkingu też nie ma ale chciałem dramatyzmu nadać mojej wypowiedzi :decayed:

wiem że na Torwar bliżej, lepiej ale .... z rozsądku PROMKA

Opublikowano

w Promenadzie jest fajniej :decayed:

Opublikowano

Przeciez Cie nie bylo... bylem z kuzynem :decayed:

Opublikowano

A Ja mam od Ch.. kilometrów i tu i tu.. Ale wolę promkę..

I tak pewnie jutro mnie znowu nie będzie :disgust: Ale myślę przyszłościowo :rolleyes::tongue4:

_________________________________________________

Malik dzięki za podpowiedź co do trasy.. :wink4:

Co prawda los tak chciał, że jechałem praktycznie 24 godziny :kox: Ale jedna ekipa pojechała przez czechy.. (400euro w plecy :gwizdanie:)

Miejscówka na snowboard i imprezy prze**uj :cool1::thumbup:

Opublikowano

- Wiesz kto wymyślił triathlon?

- Polacy w niemczech...

- ???

- Na basen pieszo, z basenu rowerami.

Opublikowano

- gdzie, w czasie spota, Pani Oniakowa czy Boberkowa pójdzie na zakupy ?? a to BARDZO ważne :naughty

przekonałeś mnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zmieniam lobbing na Promkę z tego powodu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukas nie decyduje samodzielnie bo później bedzie wszystko na niego :tongue4:

ankieta jest, dzisiaj się konczy także demokratycznie wybieramy miejsce :hi:

Opublikowano

ankieta jest, dzisiaj się konczy także demokratycznie wybieramy miejsce :hi:

jakby to powiedzieć z angielska: zmięykła ci pyytka Lukasiku :kox: :kox: :kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Lukas nie decyduje samodzielnie bo później bedzie wszystko na niego :tongue4:

ankieta jest, dzisiaj się konczy także demokratycznie wybieramy miejsce :hi:

i o to chodzi, i o to chodzi :good:

Opublikowano

i o to chodzi, i o to chodzi :good:

:bla: :bla: :bla::ssij:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.