Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam dwa pytania: gdzie jest spot dziś ? i czy wykasował by mi ktoś błędy vagiem? pytam bo będę pierwszy raz i nie bardzo orientuje się w temacie :kox::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukaszr, na twoje problemy znalazłem rozwiązanie ;)

Opublikowano

Al -zajefajne już wiem co chce dostać na imieniny :kox:

Opublikowano

mam dwa pytania: gdzie jest spot dziś ? i czy wykasował by mi ktoś błędy vagiem? pytam bo będę pierwszy raz i nie bardzo orientuje się w temacie :kox::polew: :polew: :polew:

1000 bitów zawsze chętnie :polew:

Opublikowano

lukaszr, na twoje problemy znalazłem rozwiązanie ;)

Ale ja nie mam żadnych problemów, a poza tym to zda rezultat tylko wtedy jak wiesz, że coś stoi albo po prostu jedziesz z zakrytą tablicą.

Opublikowano
Wjazd jest "od tyłu"

:polew:

Opublikowano
Wjazd jest "od tyłu"

:polew:

czepiasz się szczegółów :gwizdanie:

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy to było zintegrowane z antyradarem :naughty: no i gdzie to kupić :evil:

mam dwa pytania: gdzie jest spot dziś ? i czy wykasował by mi ktoś błędy vagiem? pytam bo będę pierwszy raz i nie bardzo orientuje się w temacie :kox::polew: :polew: :polew:

Twoich błędów już się nie da wykasować :tongue4:

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy to było zintegrowane z antyradarem :naughty:

Wątpię - za dużo jest fałszywek żeby był sens spinać to z antyradarem.

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy to było zintegrowane z antyradarem :naughty:

Wątpię - za dużo jest fałszywek żeby był sens spinać to z antyradarem.

Dokładnie. Jadąc z najlepszym antyradarem piszczy on przy każdej stacji benzynowej.

Opublikowano

Jadąc z najlepszym antyradarem piszczy on przy każdej stacji benzynowej.

Trochę przesadziłeś - najlepsze antyradary typu V1, X50, STi-R nie generują takiej ilości fałszywek niż jakieś tanie badziewie typu Cobra, Uniden.

Opublikowano

No nie wiem. Brat kupił jakąś maszynę za ponad 2000zł i pika przy stacjach...

Opublikowano

Ale ja nie mam żadnych problemów, a poza tym to zda rezultat tylko wtedy jak wiesz, że coś stoi albo po prostu jedziesz z zakrytą tablicą.

No tak, ale chamowanie cegłą ze 100 tez nie jest cool. :D

Poza tym to raczej na trase jest niz na miasto. Fotoradar cie nie cyknie a jak cie polis zatrzyma to zawsze mozna mu wmowic, ze tablicy nie zauwazyl bo mial powidok :P

Opublikowano

Ale ja nie mam żadnych problemów, a poza tym to zda rezultat tylko wtedy jak wiesz, że coś stoi albo po prostu jedziesz z zakrytą tablicą.

No tak, ale chamowanie cegłą ze 100 tez nie jest cool. :D

Poza tym to raczej na trase jest niz na miasto. Fotoradar cie nie cyknie a jak cie polis zatrzyma to zawsze mozna mu wmowic, ze tablicy nie zauwazyl bo mial powidok :P

Gorzej jak staniesz frontem do nich, oni będą namierzać kolejnego, a Tobie to urządzonko zakryje w tym momencie tablice. Wtedy już sobie wyobrażam tłumaczenie. :gwizdanie:

Opublikowano

U nas to i tak lipa bo na focie ściągną numery z naklejki na szybie :kwasny:

Opublikowano

U nas to i tak lipa bo na focie ściągną numery z naklejki na szybie :kwasny:

po coś nakleił ? :decayed:

Opublikowano

Najpierw miałem w schowku ale zatrzymali i kazali nakleić :disgust:

Opublikowano

Najpierw miałem w schowku ale zatrzymali i kazali nakleić :disgust:

a czy ktoś z was wie jaka jest kara jak się nie ma przy sobie? albo nie chce nakleić ? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

U nas to i tak lipa bo na focie ściągną numery z naklejki na szybie :kwasny:

Nie ma szans na to - z naklejki nie ściągną numerów tablic, bo musiałaby być dużo większa żeby można było odczytać dane.

Ludzie po prostu wierzą ślepo w możliwość odczytania numeru z naklejek.

Opublikowano

jak łukasz mówi ze sie nie da to sie nie da ;) a on wie co mówi ;) i o czym mysli :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.