Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardziej kierowałbym się w stronę Adamooo - on takie bardziej lubi ode mnie :naughty

mówisz, że Adaś takie fotki preferuje ? ciekawe hobby :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musiałaby bardzo uwazac przy wsiadaniu do Adamooo bo moglaby mu porysowac obcasami progi

Którego to z was dziewczyna ??????? :embarrassed:

myślałem, że to Poziek :decayed:

jakby co to ja nic nie napisałem :gwizdanie:

bardziej kierowałbym się w stronę Adamooo - on takie bardziej lubi ode mnie :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Wizyta pacjenta u psychoterapeuty:

- Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata.

Doktor wyciąga z szuflady reprodukcje obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:

- Co Pan tu widzi?

- Widze trzech pedałów.

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ?

Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.

Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.

- A co teraz Pan widzi ? - pyta.

- Klucz lecących pedałów.

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ? Lecą a każdy każdemu w dupe zagląda...

Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:

- A jak mnie Pan postrzega ?

- Według mnie, Pan tez pedał !

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...

Opublikowano

Wizyta pacjenta u psychoterapeuty:

- Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata.

Doktor wyciąga z szuflady reprodukcje obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:

- Co Pan tu widzi?

- Widze trzech pedałów.

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ?

Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.

Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.

- A co teraz Pan widzi ? - pyta.

- Klucz lecących pedałów.

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ? Lecą a każdy każdemu w dupe zagląda...

Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:

- A jak mnie Pan postrzega ?

- Według mnie, Pan tez pedał !

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Którego to z was dziewczyna ??????? :embarrassed:

Napewno nie moja.. Wstydziłbym się z nią wyjść na ulicę.

Hmm... Pograłbym z nią..

Wizyta pacjenta u psychoterapeuty:

- Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata.

Doktor wyciąga z szuflady reprodukcje obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:

- Co Pan tu widzi?

- Widze trzech pedałów.

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ?

Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.

Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.

- A co teraz Pan widzi ? - pyta.

- Klucz lecących pedałów.

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ? Lecą a każdy każdemu w dupe zagląda...

Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:

- A jak mnie Pan postrzega ?

- Według mnie, Pan tez pedał !

- Dlaczego ?

- No jak to dlaczego ? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...

:polew:

Kur** dobre..

Opublikowano

panowie nie wklejajcie wiecej cycków bo bede musiał iść stulejką bujnąć

Opublikowano

panowie nie wklejajcie wiecej cycków bo bede musiał iść stulejką bujnąć

DAJ Z SIEBIE WSZYSTKO

Opublikowano

panowie nie wklejajcie wiecej cycków bo bede musiał iść stulejką bujnąć

Użyj mocy Luke. (moskal) ;D :polew:

Opublikowano

Trzymamy Kciuki mocno zaciśnięte !!! :decayed:

Opublikowano

Trzymamy Kciuki mocno zaciśnięte !!! :decayed:

I to oba!!!!! Tak robią prawdziwi mężczyźni :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

NikkiMirror.jpg[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:43_________________________________________________a moskala nie ma.. zaginał.. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:44_________________________________________________Decimate.jpg

LAto :):) :> :>

Opublikowano

juz po zabiegu , mam mientki krzyż

Opublikowano

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Oskaro.. Nie wrzuca sie byle czego.. ;)) :>

Opublikowano

Sezon sie chyba zaczal albo odblokowali strony z cyckami bo dzisiaj wyjatkowo duzo zajefajnych foteczek :kox:

Opublikowano

zajefajnych foteczek :kox:

bo na warszawskich to tylko takie dają się wklejać :naughty::cool1:

girls_65.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.