Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MoorPH nie ma to jak miły początek dnia :D

megan-fox-glasses.jpg

168np5.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajna :naughty:[br]Dopisany: Czerwiec 07, 2009, 01:23:33 _________________________________________________angelina_jolie-sexy-moms-milf.jpg

Opublikowano

grunt to dobra fota :kox:

ccpo42jnajcqix4ygs6z.jpg[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________i coś dla fanów moto

nice-ass-50e.jpg[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 15:08_________________________________________________i uj wszystkie foty wcięło :thumbdown:

Opublikowano

z6677656O.jpg

z6678323X.jpg[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 20:05_________________________________________________z6677652O.jpg

Opublikowano

Wy tu tylko d*py i d*py a my z Żółwiem na men's day upalaliśmy Bulla ,troche opony poszło w powietrze,ale było fajnie zobaczyć tyle Mustangów w jednym miejscu.

screenhunter1o.jpg

Przyjechały wszystkie Bullitty z PL ,czyli 3 :D

screenhunter2.jpg

Opublikowano

Ciekawe ile Bullitów jest w PL ? :mysli::decayed:

Opublikowano
Przyjechały wszystkie Bullitty z PL ,czyli 3 grin

Właśnie zmieniłem posta :)

Dobrze że miałem Żółwia na pokładzie , były mniejsze problemy z trakcją :P

Opublikowano

Wy tu tylko d*py i d*py a my z Żółwiem na men's day upalaliśmy Bulla ,troche opony poszło w powietrze,ale było fajnie zobaczyć tyle Mustangów w jednym miejscu.

screenhunter1o.jpg

Przyjechały wszystkie Bullitty z PL ,czyli 3 :D

screenhunter2.jpg

No wiesz. Na dobrą d*pę teoretycznie każdy może sie skusić.

Na Bullita nie każdego stać :polew:

Opublikowano

dzisiejsze upalanko :kox:

GT500 :kox:

dzięki sąsiad :wink4:

Opublikowano

dzisiejsze upalanko :kox:

GT500 :kox:

dzięki sąsiad :wink4:

U mnie sąsiad ostatnio sobie zapodał GT 500 Shelby w Cabrio. To jest dopiero :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Tuning :polew:

C8798454_1.jpg

Opublikowano

tak na wieczór :drool:

fajny harem :decayed:

Opublikowano

No chyba najładniej prezentował się Shleby kolegi PMN'a na felgach z wersji SS i jego GT 500 to nie do końca seria :wink4: :wink4:

A Bartek BRT w Nissanie S14 zamiatał w drifcie konkretnie i słusznie wygrał drugą runde PFD :)

Opublikowano

Wy tu tylko d*py i d*py a my z Żółwiem na men's day upalaliśmy Bulla ,troche opony poszło w powietrze,ale było fajnie zobaczyć tyle Mustangów w jednym miejscu.

screenhunter1o.jpg

Przyjechały wszystkie Bullitty z PL ,czyli 3 :D

screenhunter2.jpg

No wiesz. Na dobrą d*pę teoretycznie każdy może sie skusić.

Na Bullita nie każdego stać :polew:

A ja Cie szukalem tam w sobote jak byla parada mustangow - ale nie znalazlem :(

Bylo tam troche podonych sprzetow do Twojego

Opublikowano

W sobote byłem na innym zlocie :)http://picasaweb.google.pl/KlubA4ono/Zlot#

Opublikowano

Zlo

W sobote byłem na innym zlocie :)http://picasaweb.google.pl/KlubA4ono/Zlot#

zlocik - MADE IN USA :> Super bryczki :good:
Opublikowano

widzę, ze kilka staruszków też było na mazurach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.