Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu co cie tu przywiało?? ;p

Pozdr. oZiX, oskaro, raggaman, Aydaho, Kolkov, ono

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo masz - co za doskonała lafirynda :kox:

Słowo doskonała pasuje tu idealnie :>

przywiozę ją jutro na spota :decayed:

Z tego co pamietam to jutro byla umowiona ze mna :kox:

Heyka - MoorPH

Opublikowano

Oziu co cie tu przywiało?? ;p

Pozdr. oZiX, oskaro, raggaman, Aydaho, Kolkov, ono

ja często patrzam co tu się dzieje :D
Opublikowano

MoorPH

Czołem :wallbash:

:decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 08, 2009, 12:07:25 _________________________________________________Widzieliście najnowszy film ?

Aniołki Redżiego :decayed::polew: :polew:

danitykane_bad_girl.jpg

Opublikowano

siema

to są te lafiryndy z Making the Band?

zajeebiste sweterki :slina:

Opublikowano

Oziu co cie tu przywiało?? ;p

Pozdr. oZiX, oskaro, raggaman, Aydaho, Kolkov, ono

ja często patrzam co tu się dzieje :D

a ty znowu tarasujesz chodnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 12:52_________________________________________________zobaczcie co parkuje u mnie pod firmą ... ale kox :kox:

a4allroad.jpg

Opublikowano
  • Autor

przyzwyczaił bym się do takiego allroada :decayed:

Opublikowano

przyzwyczaił bym się do takiego allroada :decayed:

Ja tysz..miękto i przyjemnie..zero gleby i strzelania w odcinku lędźwiowym :decayed::naughty:

Opublikowano

wypaliłem dwa fajki przy nim - jest za***iście za***isty :decayed:

Opublikowano

jest za***iście za***isty :decayed:

Nice ;>

Opublikowano

wypaliłem dwa fajki przy nim - jest za***iście za***isty :decayed:

To który awansował ? :decayed:

Opublikowano

kurna, przez te wszystkie zabezpieczenia w robocie nie widzę zdjęcia tego za***iście zajebistego furacza :wallbash:

Opublikowano

kurna, przez te wszystkie zabezpieczenia w robocie nie widzę zdjęcia tego za***iście zajebistego furacza :wallbash:

Musisz koniecznie zmienić prace :tongue4:

Opublikowano

kurna, przez te wszystkie zabezpieczenia w robocie nie widzę zdjęcia tego za***iście zajebistego furacza :wallbash:

Kowal w skrócie Ci opisze..

za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy.. :>[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________Ragga jak tam Twoja karoca?

Opublikowano
  • Autor

]Ragga jak tam Twoja karoca?

wnioskując po podpisie upala już drugą Dziwiczkę :naughty:

Opublikowano

]Ragga jak tam Twoja karoca?

wnioskując po podpisie upala już drugą Dziwiczkę :naughty:

Si :)

W końcu odrobina wygody. Trza jeszcze podjechać po instalkę LPG :decayed:

Opublikowano

Kowal w skrócie Ci opisze..

za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy.. :>

to by była bardzo trudna decyzja :decayed:

Opublikowano

Zmieniłes bryke? :o Kumpel wczoraj kupił Calibre i przejechał ok 80km, po czym musieliśmy stanąć. Bo przewody mu padły od chłodnicy i chłodnica. Dobrze ze nie odjechałem mu, bo jeszcze telefon mu sie rozładował.. :) [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 14:18_________________________________________________

Kowal w skrócie Ci opisze..

za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy.. :>

to by była bardzo trudna decyzja :decayed:

No dobra.. Nieraz bym sie zawachał.. :tongue4:

Opublikowano

za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy..

:stop: :doh1:

Chyba żartujesz.. dobry poślad i twardy cyc to podstawa egzystencji ! :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Kowal w skrócie Ci opisze..

za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy..

:good:

trzeba jutro DUŻEGO wysłać - 3 banie do wygrania, wystarczy na A4A-R i osobistą asystentkę dla całej warszawskiej ekipy na zlocie.

Dla Oskara zamawiam coś w jedynym słusznym rozmiarze :kox:

sarah_palin_film_4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.