Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ciekawe kiedy Malik założy ten gaaz :evil:

Opublikowano

:polew:

ale nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek nawet pomyślał o tym

Opublikowano

:siema:

ciekawe kiedy Malik założy ten gaaz :evil:

Malik juz ma tylko ukrył zawór gazu pod klapką wlewu żeby nie było siary na kwadracie :kox:

Opublikowano

szufla

Kaśka możesz być spokojna - również dostałem to PW od Madasa :decayed:

Bry :hi:

Dzięki, poprawiłeś mi humor z rana :):notworthy:

Opublikowano

Siema :hi:

Jak tam Wam idą dzisiaj drętwe gadki :kox::decayed:

*

Moja padlina już tydzień leży i kwiczy :thumbdown: Nigdzie nie ma chłodnicy do starej dobre B.piuntki :dontknow:

Opublikowano

:siema:

ciekawe kiedy Malik założy ten gaaz :evil:

Malik juz ma tylko ukrył zawór gazu pod klapką wlewu żeby nie było siary na kwadracie :kox:

Jedyny gaz, o którym myślę do eSy to NOS. Na razie jednak nie ma dostępnej wystarczająco dobrej instalacji. GIAC USA kończy prace nad specjalnymi nakładkami które będą wtryskiwać gaz równomiernie do każdego z 8 cylindrów. Wtrysk gazu wyzwalany jest automatycznie i narasta stopniowo w zakresie obrotów 2000-7000. Instalacja ma dodawać 150PS.

Opublikowano

Moja padlina już tydzień leży i kwiczy :thumbdown: Nigdzie nie ma chłodnicy do starej dobre B.piuntki :dontknow:

Załóż od innej , Ragga miał cały pas przedni od innego auta i nie narzekał :polew::kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 09:06_________________________________________________

Instalacja ma dodawać 150PS.

jedyna nadzieja na objechanie Siwego :decayed:

Opublikowano

Nigdzie nie ma chłodnicy do starej dobre B.piuntki :dontknow

Uderz do Tosika..tylko wczesnym popołudniem, żeby trzeźwy był :D

Załóż od innej , Ragga miał cały pas przedni od innego auta i nie narzekał :polew::kox:[br]

No pewnie, że nie .. teraz mam dospawaną budę od Tarpana :decayed::naughty:

Opublikowano

jedyna nadzieja na objechanie Siwego

heh... jasne jasne :gwizdanie:

Opublikowano

Nigdzie nie ma chłodnicy do starej dobre B.piuntki :dontknow

Uderz do Tosika..tylko wczesnym popołudniem, żeby trzeźwy był :D

_________________________________________________

Tosik nie ma gratów to mojej.

Jest nadzieja, że Filipowski coś dzisiaj znajdzie, dzwonię do niego za pół godziny..

Wczoraj przywieźli mu chłodnicę *(okazało się, że nie pasuje) .. :dontknow:

Opublikowano

jedyna nadzieja na objechanie Siwego

heh... jasne jasne :gwizdanie:

Ale chyba już jest nowy właściciel? :mysli:

Więc sprawa zostanie nierozstrzygnięta na wieczność?

Opublikowano

No pewnie, że nie .. teraz mam dospawaną budę od Tarpana :decayed::naughty:

Widziałem na fotach , jest kox :kox::good:

Opublikowano

No pewnie, że nie .. teraz mam dospawaną budę od Tarpana :decayed::naughty:

Widziałem na fotach , jest kox :kox::good:

Jakich fotach ? :decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 10, 2009, 09:31:50 _________________________________________________Jak zniechęcić dzieci bawiące się na placu zabaw..pod naszym oknem :decayed:

toyrecall_2.jpg

Opublikowano

Jak zniechęcić dzieci bawiące się na placu zabaw..pod naszym oknem :decayed:

toyrecall_2.jpg

Sałatka z młodych bura(cz)ków ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma ochotę dopisać się na Paintball = Niedziela 21.06

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

Opublikowano

No pewnie, że nie .. teraz mam dospawaną budę od Tarpana :decayed::naughty:

A ja myślałem że to był mix syrenki z warszawą ;p

Opublikowano

Zapachniało wakacjima :embarrassed::kox:

350_Girlshot_DSC_0185.jpg

Opublikowano

chyba rybą z portu :decayed:

Opublikowano

chyba rybą z portu :decayed:

Oby nie śledziem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.