Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry..

Bry :hi:

Wpadam rano do pracy a tu 3 strony ślicznych dupeczek , dziekuje chłopcy za cudne rozpoczęcie dnia.

Boże jak ja dzis wpadne po całym tygodniu do domu , jak złapie Paulinke...........mniam :kox:

Moskal o której Ty kur** zaczynasz robote? Spac nie mozesz??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew:

JA tam chce.. Kupie z 5 szt. dam ojcu bratu siostrze szwagrowi :polew: :polew: No i sam bede oczywiscie smigał jakże rozbudowanymi naszymi autostadami.. :polew:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:52_________________________________________________Na wyspach będzie ciężko uciec..

http://moto.wp.pl/kat,106636,title,Poscigowy-kociak-z-wysp,wid,11172172,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:53_________________________________________________Chyba mu się pić chciało :>

http://studio.wp.pl/i,Test-trzezwosci,mid,578657,wideo.html

Opublikowano

Moskal - mijaliśmy się wczoraj na zakręcie między Nadarzynem, a Otrębusami (przy tym pałacyku jakiegoś magnata :kox:)

Pozdrawiam :hi: jechałem Focusem, więc nie mogłeś rozpoznać.. :wink4:

Nie ze mną tylko z Pauliną. ja dopiero dzisiaj jade do Grodziska. ale miło że wypatrzyłeś mojego strucla :kox:

Moskal o której Ty kur** zaczynasz robote? Spac nie mozesz??

W pracy jestem 6:15 , ktoś musi kur.wa tą Polske budować :kox: :kox: :polew::kox:

Opublikowano

Moskal o której Ty kur** zaczynasz robote? Spac nie mozesz??

W pracy jestem 6:15 , ktoś musi kur.wa tą Polske budować :kox: :kox: :polew::kox:

To co Ty robisz ze tak wcześnie do roboty jezdzisz?? Ja tam normalnie od 9 do 17 ;p

Opublikowano

Bry - o tej nieprzyzwoicie wczesnej godzinie :hi:

Opublikowano
2009-06-03-3f68bd3bfab28ffd087276ba81fc9636.png
Opublikowano

Bry - o tej nieprzyzwoicie wczesnej godzinie :hi:

Bry[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 09:50_________________________________________________

2009-06-03-3f68bd3bfab28ffd087276ba81fc9636.png

Smiejesz sie.. Taka jest prawda.. Im bardziej laske ignorujesz tym bardziej ona lgnie do ciebie.. :>

Opublikowano

To co Ty robisz ze tak wcześnie do roboty jezdzisz?? Ja tam normalnie od 9 do 17 ;p

Napisałem ci przecież : Polske buduje :)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 10:51_________________________________________________Chłopaki potrzebuje ściągacz do sprężyn , ma ktoś pożyczyć ????

Opublikowano

To co Ty robisz ze tak wcześnie do roboty jezdzisz?? Ja tam normalnie od 9 do 17 ;p

Napisałem ci przecież : Polske buduje :)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 10:51

Ty ją budujesz, a ja na to kredyty daje ;)

Opublikowano

Czy ktoś z was ma może rozpierak hydrauliczny :rolleyes:

Opublikowano

t05-06_012.jpg

t05-06_030.jpg

t05-06_032.jpg

t05-06_038.jpg

Dupeczka na dziś..

Opublikowano

Dupeczka na dziś..

Na trzeciej fotce chyba blizny widać :mysli:

Opublikowano
z6690104O.jpg
Opublikowano

Głowa do góry!

rzekł kat zarzucając stryczek. :decayed:

Opublikowano

Dupeczka na dziś..

Na trzeciej fotce chyba blizny widać :mysli:

Gdzie?? Na lewej piersi? Niee to tak sie światło załamuje..

Opublikowano

Na trzeciej fotce chyba blizny widać :mysli:

Andy ale ty sie kurfa czepiasz

Opublikowano

Na trzeciej fotce chyba blizny widać :mysli:

Andy ale ty sie kurfa czepiasz

Masz rację :naughty: Takie rzeczy w fotoshopie usuwają :decayed::wink4:

Opublikowano

Masz rację :naughty: Takie rzeczy w fotoshopie usuwają :decayed::wink4:

Otóż to , trzeba przymknąć oko na takie drobne niedoskonałości :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.