Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki ja to dzisiaj w robocie...rozmawiałem z Bartem powiedział ze dzisiaj smiga..ewentualnie możemy jutro się spotkać pod torwarem z resztą audików..co o tym myślicie ?

Ono wczoraj do Ciebie dzwoniłem 2 razy ale nie obierałeś..(z innego numeru:-) ), podjechałem do VTG żeby sprawdzili co i jak z turbiną..Grzesiek powiedział ze jest oki..i dopoki nie będzie brał oleju + nie będzie dymił to można śmigać..

Poziek wysyłałeś coś do Polski ?(zastanawiam się nad tym laptopem, ale boje się o przesyłke :( )...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adamoo nastepnym razem sie nagraj na poczte ja oddzwonie bo czasem nie moge gadac.Ale dobrze ża załatwiłeś sprawe :) . Eeeeeeee widzie dzisiaj kicha za spotem , pogoda tez do bani.

Opublikowano

No dzisiaj kicha..Ono dawaj jutro podjedziemy pod torwar na spot audi :grin:

Opublikowano

pogoda dobra, nie gadaj onoj ostatnio gorsza była :smile:

a dopiero do domu dotarłem :evil:

wczoraj zapomniałem, że mecz jest :neutral:

Polska - Kolumbia 1:2 :twisted:

Opublikowano

Ja jutro jade do Płocka nie wiem kiedy przyjade jak bede to napisze :) A mecz był niezły heheh. No a spot we 2 to lipa zresztą my możemy sie spotkać w międzylesiu :P

Opublikowano
zresztą my możemy sie spotkać w międzylesiu

dokładnie nie musimy sie na Torwar tłuc :razz:

ono propunuje mini spota na lodach w Józefowie...są za***iste :mrgreen:

pamietam jak miałem tak 5-8 lat to z rodzicami tu na wieś na lody przyjeżdzaliśmy :mrgreen:

Opublikowano

Noo dobry pomysł , jakoś sie zgadamy :) Widze miałes normalne dzieciństwo , z rodzicami na lody ......... Ja w tym wieku zbierałem na wino dla mamy. Hahahha żartuje :P

Opublikowano

T-źołw wiem, o które lody w Józefowie ci chodzi :)

moja była stara była z Józefowa:)

Miejscowość dobra na lody :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

Dzisiaj spocik o 19 Torwar :) Jak ktoś chętny to zapraszamy.

Opublikowano
Dzisiaj spocik o 19 Torwar :) Jak ktoś chętny to zapraszamy.

dawajcie do salonu Audi do Powsina ... g.19.30 ... bedzie mala imprezka .... :twisted:

Opublikowano

Noo i po spociku było jak zawsze git ,nawet kolega adamoo zaprosił nas do knajpy , Pogadaliśmy z chlopakami z AKP :) Kolega Kunio przejechał kolo nas i nawet nie pomachał -CZAJNIK- :mrgreen: .

Opublikowano

A było nas 3 i 2 kolesi z Akp , knajpa super naprawde musimy kiedys tam wpasc na spota :)

Noo te progi super , fajnie wygladają :) Musze pomyslec nad tym bo kurde ja mam takie duze plastiki na prograch i nie wiem czy to odrywac czy jak to wykombinowac , ale cos przyrezam :P

Opublikowano
Kolega Kunio przejechał kolo nas i nawet nie pomachał

bo ja myslalem ze to spot AKP a z tamtymi jestem na bakier :P Tylko mi ta niebieska B7 dała do myślenia :smile:

[ Dodano: 2006-06-01, 00:17 ]

Noo te progi super , fajnie wygladają

nie mów że będizesz tym szpeciłswoje audi? :evil:

Opublikowano

Znajde takie progi ze szpecić nie będą :)

Opublikowano

jedyne auto w którym mi się podobały świecące progi to G55 AMG :D Szukaj czegos na ten wzor :wink:

Opublikowano

No kwestia gustu , ale napewno znajde cos ladnego :) Albo mi takie zrobią.

Opublikowano

he he i ja dzisiaj niespodziwanie wpadłem na zupełnie niezplanowany spot :twisted:

klimaty fajne jak zwykle...do pełni szczęścia brakowało reszty stałej ekipy :sad:

spot u adammooo w knajpie na bank robimy, ono tylko niezadowolony bo kotletów nie ma w menu :mrgreen:

kolega Kunio podpadł na dzień dobry okrutnie :evil:

Opublikowano

Nooo jak wpadnie na spota dostanie w spojler i tyle hehehe :P I w brewke :P

Opublikowano

to jest wersja łagodna i przyjacielska :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

ono kurde nie ma fotek na płytce :!: :!: :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.