Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry bry :bry:

a w nocy nikt nie chciał się ze mną napić, żeby nasze dzieci miały bogatych rodziców... :P

Kali, trzeba bylo do mnie zadzwonić.. W bagażniku woże 2 zgrzewki browara.. i nie mialem wczoraj z kim pić..

Dziś będę w LWO, ale pewnie nie bede mial czasu na picie.. :/

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Al za***iste :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciekawe czy dla jaj czy powaga :decayed:

Opublikowano

AlCapone skąd ty takie glupoty bierzesz? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z internetu :decayed:

to w internecie takie głupoty piszą ??? :shocked:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 16:00_________________________________________________ a tak właściwie co ty za strony obczajasz ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tak właściwie co ty za strony obczajasz ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

www.google.pl :polew:

Opublikowano

Kali, trzeba bylo do mnie zadzwonić.. W bagażniku woże 2 zgrzewki browara.. i nie mialem wczoraj z kim pić..

Dziś będę w LWO, ale pewnie nie bede mial czasu na picie.. :/

i tu nadchodzi chwila, w której nieuchronnie napotykamy na 2 bardzo poważne problemy. Pierwszym z nich jest fakt, iż nie posiadam do CIebie numeru telefonu, co absolutnie i niepodważalnie uniemożliwia mi kontakt z Tobą ta drogą. Drugim problemem natomiast jest fakt, iż kilka dni temu opuściłem legionowskie progi na rzecz Ursuskich, które z kilku znaczących powodów są dla mnie obecnie bardziej przyjazne.

Szkoda, że natrafiliśmy na w/w problemu ponieważ wiem, że chęci jak i późniejszy przebieg takiego spotkania byłyby bardzo interesujące ;)

Opublikowano

i tu nadchodzi chwila, w której nieuchronnie napotykamy na 2 bardzo poważne problemy. Pierwszym z nich jest fakt, iż nie posiadam do CIebie numeru telefonu, co absolutnie i niepodważalnie uniemożliwia mi kontakt z Tobą ta drogą. Drugim problemem natomiast jest fakt, iż kilka dni temu opuściłem legionowskie progi na rzecz Ursuskich, które z kilku znaczących powodów są dla mnie obecnie bardziej przyjazne.

Szkoda, że natrafiliśmy na w/w problemu ponieważ wiem, że chęci jak i późniejszy przebieg takiego spotkania byłyby bardzo interesujące ;)

aleś ty kur.wa elokwentny :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Stoi od 2 tygodni, raczej atrapa bo wielokrotnie przemykałem obok niego nawet 140km/h i nic nie pstrykało :)

To, że ma białą szybkę nie znaczy, że jest atrapą :wink4:

Jest nowy i jeszcze nie zdążyli włożyć elektroniki, ale patrząc na miejsce to może ona być dość często tam wkładana :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Ostatnio zauważyłem, że kobiety kochają ogumienie :decayed:

RMF_Caroline_Team_zdjecia_2452340.jpg

db_tuning-babes-0443%20z.jpg

Zdjęcie z serii..jak wytyrać szybę do sucha.. :naughty:

GuppikGirl.jpg

Opublikowano

Ragga w końcu sie pojawiłeś :good:

Opublikowano

Ragga w końcu sie pojawiłeś :good:

Zajrzałem na chwilkę..czasu braknie na wszystko :disgust:

Opublikowano

a jak tam sie czuje Twoja Pani ??? dobrze znosi ???

Opublikowano

a jak tam sie czuje Twoja Pani ??? dobrze znosi ???

Pani czuje się bardzo dobrze :)

Czasami marudzi..je nietypowe rzeczy :polew: ...a niunio zaczął kręcić się na ostro :kox::cool1:

Opublikowano

a jak tam sie czuje Twoja Pani ??? dobrze znosi ???

Pani czuje się bardzo dobrze :)

Czasami marudzi..je nietypowe rzeczy :polew: ...a niunio zaczął kręcić się na ostro :kox::cool1:

Wiadomo już jaka płeć dziecka? Zdecydowaliście się na jakieś imie?

Opublikowano

Wiadomo już jaka płeć dziecka?

Będziemy wiedzieli pod koniec sierpnia :>

Zdecydowaliście się na jakieś imie?

WIT :decayed::polew:

Opublikowano

WIT

:polew: :polew:

a kiedy "rozwiązanie" ????

Opublikowano

Wiadomo już jaka płeć dziecka?

Będziemy wiedzieli pod koniec sierpnia :>

To się wtedy pochwal.

Zdecydowaliście się na jakieś imie?

WIT :decayed::polew:

Na pewno Wituś będzie dumny z twojego wyboru :polew: :polew:

Opublikowano

Na pewno Wituś będzie dumny z twojego wyboru :polew: :polew:

wszakże to jego mentor :kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.