Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję chłopaki za wczorajszą pomoc w rezaniu. :notworthy:

Teraz normalnie widzę drogę jak jest ciemno :kox:

co popsules?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie założył Zenony.. ;)

Opublikowano

Nie pamiętam, ale na pewno była to droga przez piekło.. :wink4:

najgorsze z tego wszystkiego to głosowanie i świadmość ,że kumple z którymi gadasz normalnie na spotach , na bank bedą głosować na "nie" :kox:

Dziękuję chłopaki za wczorajszą pomoc w rezaniu. :notworthy:

Teraz normalnie widzę drogę jak jest ciemno :kox:

hida rezałeś ??? czy regenerowałeś odbłyśniki ?? :kox::polew: :polew:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_wymiana_zderzaka_na_sline_wwa-t89599.0.html

Panowie, czy ktoś może mi pomóc z tą kwestią? :)

Co tam masz za model.. Uzupełnij profil :)

uzupełniony, wstydzę się trochę FWD :sick3: - za popełnione błędy jednak trzeba płacić;)

Opublikowano

wstydzę się trochę FWD :sick3: - za popełnione błędy jednak trzeba płacić;)

nie wstydz sie , jedz na spota zagadaj z Tosikiem może coś zaradzi

Opublikowano

bajk wymienię Ci na początek podstawowe profesje kilku klubowiczów. Żeby Ci było łatwiej poruszać się po spocie.

Rezanie rzeczy, złota rączka - Tosik

VAG - boberek alias dla nowych bober

Mycie auta "How to" - Łukaszr

Różne dziwactwa, wyszukane mody - Malik

montaż Bluetooth - AndyN

W ryja - ono, adamoo

Mody silnika - Poziek

Glupie teksty + KFC + opinie o :naughty: - 99% spotowiczów

Opublikowano

montaż Bluetooth - AndyN

SZCZE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Były rezane xenony, Adamo pożyczył mi super mini-latarki-xenon, popczym trochę modów, trytytek i vaginowania i włożyliśmy ją do soczewki. Teraz świeci jak latarnia i strącam wiewiórki z drzew. :polew:

Opublikowano

Różne dziwactwa, wyszukane mody - Malik

wypraszam sobie :cool1:

Opublikowano

bajk wymienię Ci na początek podstawowe profesje kilku klubowiczów. Żeby Ci było łatwiej poruszać się po spocie.

Rezanie rzeczy, złota rączka - Tosik

VAG - boberek alias dla nowych bober

Mycie auta "How to" - Łukaszr

Różne dziwactwa, wyszukane mody - Malik

montaż Bluetooth - AndyN

W ryja - ono, adamoo

Mody silnika - Poziek

Glupie teksty + KFC + opinie o :naughty: - 99% spotowiczów

dzięki;)

Opublikowano

Różne dziwactwa, wyszukane mody - Malik

wypraszam sobie :cool1:

:polew:

Opublikowano

Różne dziwactwa, wyszukane mody - Malik

wypraszam sobie :cool1:

:polew:

Ja jestem normalny :gwizdanie:

:tongue4::polew:

Opublikowano

montaż Bluetooth - AndyN

SZCZE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: - instalacja trwa pół roku :>

Paluszek w dupe - Ono

Opublikowano

no i druga przetwornica mi padła. ma ktoś może nową valeo do sprzedania albo jakiś dobry namiar?

Opublikowano

montaż Bluetooth - AndyN

:polew: :polew: :polew: :polew: - instalacja trwa pół roku :>

Cały czas czekamy na książkę: Montaż modułu Bluetooth, czyli "DZIEŃ 157: co jest ku*rwa z tym bluetoothem" :nabijasie:

Opublikowano

Ja jestem normalny :gwizdanie:

:naughty::kox::song:

Opublikowano

Nie pamiętam, ale na pewno była to droga przez piekło.. :wink4:

najgorsze z tego wszystkiego to głosowanie i świadmość ,że kumple z którymi gadasz normalnie na spotach , na bank bedą głosować na "nie" :kox:

Czyli standard :)

Opublikowano

Eh i tak pominęliście parę osób

Opublikowano

No pisałem, że to wersja demo.

_________________________________________________

Zaraz Andy nas zj**ie.. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.