Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozbyłem się systemu zawracania d*py, marudzenia i umoralniania jakim sa rodzice

I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz?

:polew:

Pozbyć się rodzinki bezcenne..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby ktoś jechał przez Tarczyn to można trafić na fajną niespodziankę :kox:

7913dc117e5a6fa0m.jpg

Dla wyjaśnienia - fotoradar LASEROWY obsługiwany przez SM :wink4:

Opublikowano

I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz?

to nie są tanie rzeczy... ;) ale tak jak Moor pisze... pozbycie się rodzinki - bezcenne :D

tak wogóle to na jakąś wódeczke można by się ustawić jakbyście mieli ochote :)

gorzka.jpg

Opublikowano

A oprócz Filipowskiego .... :confused4:

Opublikowano

Jak małe dzieci w namiocie :)

po odpowiedniej dawce WŻG %% mysle że i wigwam rozstawimy :) damy rade :D

Opublikowano

Jakby ktoś jechał przez Tarczyn to można trafić na fajną niespodziankę :kox:

7913dc117e5a6fa0m.jpg

Dla wyjaśnienia - fotoradar LASEROWY obsługiwany przez SM :wink4:

ale kabany się maskują :shocked:

Opublikowano

I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz?

to nie są tanie rzeczy... ;) ale tak jak Moor pisze... pozbycie się rodzinki - bezcenne :D

tak wogóle to na jakąś wódeczke można by się ustawić jakbyście mieli ochote :)

gorzka.jpg

i.Kali.i mówisz i masz.. [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 12:08_________________________________________________

Jakby ktoś jechał przez Tarczyn to można trafić na fajną niespodziankę :kox:

7913dc117e5a6fa0m.jpg

Dla wyjaśnienia - fotoradar LASEROWY obsługiwany przez SM :wink4:

ale kabany się maskują :shocked:

Dobrze ze CB istnieje..

Opublikowano

Dobrze ze CB istnieje..

Myślisz, że każdy przygląda się wszystkim stojącym na poboczu tego typu autkom ? :kox:

Opublikowano

Myślisz, że każdy przygląda się wszystkim stojącym na poboczu tego typu autkom ? :kox:

Ja tak :tongue4:

Od pewnego czasu nie przekraczam 90 km/h i interesuje mnie to co się dzieje za oknem :decayed:

Nawet obczaiłem gdzie stoją " leśne sssaki" :naughty::decayed::kox::polew: :polew:

Opublikowano

Nawet obczaiłem gdzie stoją " leśne sssaki" :naughty::decayed::kox::polew: :polew:

No to szybko ci się znudziła :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Szło sobie wredne prosiątko lasem i spotkało liska.

- Cześć, prosiątko! - zawołał przyjaźnie lisek.

- spie***j, ryży popaprańcu - odkrzyknęło prosiątko i poszło dalej. Spotkało wilka.

- Witaj, prosiątko. Co słychać?

- Wal się na ryj, siwy pierdolcu - krzyknęło prosiątko i pomaszerowało. Spotkało wróżkę.

- Czego? - warknęło. Wróżka uśmiechnęła się życzliwie.

- Och, jakie ty jesteś niegrzeczne - zachichotała. - Dlatego zamiast trzech spełnię tylko dwa twoje życzenia. Mów.

Prosiątko natychmiast odparło:

- Jebnij mi tu taki rów, trzy na dwa na pięć metrów, wypełniony po brzegi gównem.

- Jak sobie życzysz. - A drugie życzenie?

- A teraz to żryj!

Opublikowano

Nawet obczaiłem gdzie stoją " leśne sssaki" :naughty::decayed::kox::polew: :polew:

No to szybko ci się znudziła :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Ja nie korzystam :decayed:

Tak tylko zaznaczyłem dla kolegów punkty rekreacyjne :polew:

Opublikowano

Ale powiem Wam, że jak wracałem ostatnio Katowicką do Warszawy, to stała taka "maszynka" przy "leśnej dróżce" i chyba gdyby nie to, że jechałem z żoną to bym się wrócił i walnął fotę.. Bo noga to aż odruchowo mi poleciała na hamulec.. :slina::decayed:

Charlize miałaby przy niej kompleksy.. :polew:

Opublikowano

Ale powiem Wam, że jak wracałem ostatnio Katowicką do Warszawy, to stała taka "maszynka" przy "leśnej dróżce" i chyba gdyby nie to, że jechałem z żoną to bym się wrócił i walnął fotę.. Bo noga to aż odruchowo mi poleciała na hamulec.. :slina::decayed:

Charlize miałaby przy niej kompleksy.. :polew:

cykaj foty na drugi raz :decayed: zatrzymaj się i cyknij :kox: :kox:

Opublikowano
Opublikowano

Ale powiem Wam, że jak wracałem ostatnio Katowicką do Warszawy, to stała taka "maszynka" przy "leśnej dróżce" i chyba gdyby nie to, że jechałem z żoną to bym się wrócił i walnął fotę.. Bo noga to aż odruchowo mi poleciała na hamulec.. :slina::decayed:

Charlize miałaby przy niej kompleksy.. :polew:

Ta pewne :decayed:, gdyby nie żonka to nie tylko samą fotkę byś walną :naughty:...

Opublikowano

Zacna była... mówię do Kasi "Widziałaś Ją ?!!", na co Ona "Nooo! Ale laska! Sama bym się zatrzymała :decayed:" :polew::polew:

Opublikowano

Zacna była... mówię do Kasi "Widziałaś Ją ?!!", na co Ona "Nooo! Ale laska! Sama bym się zatrzymała :decayed:" :polew: :polew:

Coraz bardziej podoba mi się twoja Kasia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nawet obczaiłem gdzie stoją " leśne sssaki" :naughty::decayed::kox::polew: :polew:

Ragguś teraz to im możesz co najwyżej słoik jagód sprzedać :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.