Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zawracaj głowy :decayed:

ale ja tylko ... ja... ;(

no i q***wa zaczalem sie jakac :P

do kąta , marsz !!!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie zawracaj głowy :decayed:

ale ja tylko ... ja... ;(

no i q***wa zaczalem sie jakac :P

do kąta , marsz !!!!

Moskal, musiałeś mieć ostre nauczycielki w szkole skoro trauma z dzieciństwa ciągle się odzywa :decayed::naughty:

Opublikowano

Moskal, musiałeś mieć ostre nauczycielki w szkole skoro trauma z dzieciństwa ciągle się odzywa :decayed::naughty:

nie tylko nauczycielki.... jeszcze ciężkie zabawki i pod górkę do szkoły :decayed:
Opublikowano

nie tylko nauczycielki.... jeszcze ciężkie zabawki i pod górkę do szkoły :decayed:

a z ta szkola to jestescie pewni ? :tongue4:

Opublikowano

nie tylko nauczycielki.... jeszcze ciężkie zabawki i pod górkę do szkoły :decayed:

a z ta szkola to jestescie pewni ? :tongue4:

właśnie kujony , ja jestem dzieckiem ulicy :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:35_________________________________________________

miniatura.php?kat=2009-08&n=9be7f31bfbc3e1d8f95a167b08dfe25f&w=750

po "głębszym" zastanowieniu stwierdzam że ta też jest bardzo ciekawa :kox:

usta :kox:

Opublikowano

właśnie kujony , ja jestem dzieckiem ulicy :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:35_________________________________________________

miniatura.php?kat=2009-08&n=9be7f31bfbc3e1d8f95a167b08dfe25f&w=750

po "głębszym" zastanowieniu stwierdzam że ta też jest bardzo ciekawa :kox:

usta :kox:

Popieram ! :)

Chyba najlepsza z pokazanych :decayed:

Opublikowano

no wlasnie ! prawdziwy master of disaster :cool1:

po czym wnioskujesz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a to moja tajemnica :P magicy nie zdradzaja swoich sekretow :evil:

Opublikowano

Chyba najlepsza z pokazanych :decayed:

ale widać , że musi być wredną , zadufana w sobie suką :decayed:

a to moja tajemnica :P magicy nie zdradzaja swoich sekretow :evil:

a to przepraszam

Opublikowano

ale widać , że musi być wredną , zadufana w sobie suką :decayed:

charakterna kobietka :P zna swoją wartosc - przynajmniej wizualną :blink:

a to przepraszam

wiesz zemy byl przeprowadzil analyze i zem ztwierdzil zes jest kozak :P

Opublikowano

wiesz zemy byl przeprowadzil analyze i zem ztwierdzil zes jest kozak :P

nie patrz na posty i ich treśc , ja w gruncie rzeczy jestem 14-letnim , pryszczatym , drobnym prawiczkiem w okularach +32 dioptrie , wyładowującym swoją frustracje i złośc na cały otaczjący nas świat przed kompem , klubowicza sobie załatwiłem bo jestem nieślubnym dzieckiem Wita S. , a on ma chody , jest najstarszy z całego klubu :kox:

Opublikowano

ja w gruncie rzeczy jestem 14-letnim ...

Czesc ja tez mam 14 lat i nazywam sie Tadzio . Chcesz poklikac razem ? :tongue4:

Opublikowano

ehhh... ale nie zmienia to faktu ze jest smieszne :P

Ok skoro nie uzyskalem odpowiedzi ad. myjni to sam znalazlem na Śródziemnomorskiej i jade...

Bede pozniej

Opublikowano

myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza :)

Opublikowano

myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza :)

Albo na Burakowskiej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.