Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yo

kupuje ktos mojego paździocha ? chyba go zamienie na Passata

Mogę zamienic się na Hondziawkę..dopłacisz mi jeszcze do tego gnojowozu z kratę Lubelskiego Pils i będzie gitara :decayed::naughty::kox:

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yo

kupuje ktos mojego paździocha ? chyba go zamienie na Passata

Mogę zamienic się na Hondziawkę..dopłacisz mi jeszcze do tego gnojowozu z kratę Lubelskiego Pils i będzie gitara :decayed::naughty::kox:

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

Ragga tylko 1 krate? :shocked:

Opublikowano

Ragga tylko 1 krate? :shocked:

Tak..bo moja Hondzina nie ma termostatu.. :polew: :polew:

To znaczy ma ..ale w schowku :decayed:

Opublikowano

Tak..bo moja Hondzina nie ma termostatu.. :polew: :polew:

To znaczy ma ..ale w schowku :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

serio serio - już szukam Paska z DSG

Opublikowano

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

serio serio - już szukam Paska z DSG

Czym Cię Piachu tak podkuwrił, że chcesz go opylic ? :naughty:

Kłerwa ja też bym tego swojego papuńczyka sprzedał i kupił jakich pierścieni ze cztery, ale na razie coś się nie zanosi :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

serio serio - już szukam Paska z DSG

"W dizlu"?

Opublikowano

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

serio serio - już szukam Paska z DSG

Czym Cię Piachu tak podkuwrił, że chcesz go opylic ? :naughty:

Kłerwa ja też bym tego swojego papuńczyka sprzedał i kupił jakich pierścieni ze cztery, ale na razie coś się nie zanosi :kwasny::wallbash:

niczym - pracuje jak marzenie tyle, że jednak bagażnik za mały no i manual. Latam 95% po mieście + korki i mam serdecznie dosyć machania biegami a DSG bije na glowe multitronic'a Audi.

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 10:51_________________________________________________

"W dizlu"?

of kors - najlepiej 170km

Opublikowano

of kors - najlepiej 170km

Oby nie BRD :)

Opublikowano

Passaty są brzydkie.. :tongue4:

Opublikowano

Passaty są brzydkie.. :tongue4:

I tak dobrze, że nie Skoda. Fabia.

Opublikowano

bagażnik za mały

też cierpię na syndrom małej przestrzeni.. :kwasny:

Już nawet nie myślę jak wsadzę tam trójkołowca Quinny :decayed::wallbash:

Opublikowano

Passaty są brzydkie.. :tongue4:

nawet bardzo

Opublikowano

Siemka

Passaty są brzydkie.. :tongue4:

nawet bardzo

Ale za to wygodne i pakowne dupowozy :good:

Opublikowano

Ale za to wygodne i pakowne dupowozy :good:

jakbym chciał pakowny wóz to kupiłbym sobie Nyske lub Tarpana[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________mi sie pasek kojarzy z emerytem , nie wiem czemu :wink4:

Opublikowano

Ale za to wygodne i pakowne dupowozy :good:

jakbym chciał pakowny wóz to kupiłbym sobie Nyske lub Tarpana[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________mi sie pasek kojarzy z emerytem , nie wiem czemu :wink4:

he he he powiedz to Rogalowi :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale za to wygodne i pakowne dupowozy :good:

jakbym chciał pakowny wóz to kupiłbym sobie Nyske lub Tarpana[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________mi sie pasek kojarzy z emerytem , nie wiem czemu :wink4:

he he he powiedz to Rogalowi :naughty: :naughty: :naughty:

wielu osobom mógłbym to powiedzieć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale za to wygodne i pakowne dupowozy :good:

jakbym chciał pakowny wóz to kupiłbym sobie Nyske lub Tarpana[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________mi sie pasek kojarzy z emerytem , nie wiem czemu :wink4:

he he he powiedz to Rogalowi :naughty: :naughty: :naughty:

wielu osobom mógłbym to powiedzieć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak wiem wiem ..... ci od nysek i tarpanów zawsze tacy gadatliwi :decayed::kox:

Opublikowano

tak wiem wiem ..... ci od nysek i tarpanów zawsze tacy gadatliwi :decayed::kox:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.