Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA MOGE KOMUŚ DOŁADOWAĆ Oragnge MIX bądż POPa za 50PLN jeżeli mie szybko poda nr kom na priv. Kto pierwszy ten lepszy!

I co doładowałeś komuś fona ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie jak w ciagu 5 minut ktoś sie zglosi to doladuje

jak nie to przepadlo, jutro wylatuje do CPH

Opublikowano

siema brzydale :hi:

kto jeździ grafitowym B6 avant na blachach WA ? oznakowany klubowo.

Dzisiaj wieczorkiem na modlińskiej od Legionowa chciał się pościgać ale za słabo wciskał gaz :naughty:

Opublikowano

siema brzydale :hi:

kto jeździ grafitowym B6 avant na blachach WA ? oznakowany klubowo.

Dzisiaj wieczorkiem na modlińskiej od Legionowa chciał się pościgać ale za słabo wciskał gaz :naughty:

eh.. jak B6 to tylko Dizel :ON:

Opublikowano

powiem Ci, że chciaz nie spojrzałem ani na oznaczenia (nawet nie wiem czy miał) ani na rury to jakoś tak mi sie automatcznie skojarzyło że diesel. Stereotypowe myslenie :polew: ale fakt faktem ze ładnie sie prezentowala. :)

Byłem dzisiaj zrobić ostatnią, honorowa rundke po centrum eSą bo prawdopodobnie w środe będzie miała juz innego własciciela.

Z jednej storny sie ciesze a z drugiej jak tak sobie dzisiaj pojeździłem, posłuchałem silnika, wszedlem w pare zakrętów to az mi się szkoda zrobiło... ale co tam. nowa fura tez bedzie dobra. PUSSY WAGON :naughty:

Opublikowano

Jaki cipkowóz kupujesz ? :decayed:

Opublikowano

Skodę Oktawię :naughty::decayed:

Opublikowano

Skodę Oktawię :naughty::decayed:

i znowu Cię skoda objedzie :polew:
Opublikowano

T4 Multivan bedzie grany :) z telewizorkiem pod sufitem 17 cali, plejakiem 3, dobrym audio, ciemnymi szybami, mała gleba i ładnymi felgami :) Kolor ciemny - preferowany czarny. I co ważne szalone 102 konie z 2.5 tdi :polew: spalanie na poziomie zerowym po przesiadce z eSy. Szybkie to nie będzie ale bedzie mial inne nieocenione zalety :naughty:

Opublikowano

czesc brzydale :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema: leszcze
Opublikowano

yrB dziewczyny :hi:

Opublikowano

yo

kupuje ktos mojego paździocha ? chyba go zamienie na Passata

Opublikowano

yo

kupuje ktos mojego paździocha ? chyba go zamienie na Passata

prędzej Księgowy się zaobrączkuje ;)

Opublikowano

Moskala nie będzie do wtorku..

Mr.Moskal odwołany na czas nieokreślony :tongue4:

Już wiem, gdzie się podziewa moskal... (patrz. foto)

dsc01443nx.jpg

Pewnie nabija posty na jakimś forum Ford'a!

:polew::polew::polew::polew:

Ee tam. Dorabia sobie w weekendy :gwizdanie:

ej czy wy kur.wa nie przesadzacie ????

Opublikowano
  • Autor

ej czy wy kur.wa nie przesadzacie ????

czemu się nie pochwaliłes, że masz salon forda? :polew:

Opublikowano

ej czy wy kur.wa nie przesadzacie ????

czemu się nie pochwaliłes, że masz salon forda? :polew:

bo sie wstydziłem :kox:

Opublikowano

Doberek :hi:

Opublikowano

Prezesie Moskal, za ile sprzedaż Forda KUGA z dobrym wypasem?

Opublikowano

Prezesie Moskal, za ile sprzedaż Forda KUGA z dobrym wypasem?

ja nie jestem prezesem Adrian , uzyczyłem tylko swojego jakże rzadkiego nazwiska żeby przyciagnac potencjalnego klienta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.