Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TdF na bis się skończyło ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4

Nastał ten dzień kiedy siodełko zaczęło uwierac :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: mordeczki

Podchwytliwe pytanie: Kiedy jest odpowiedni czas na seks? 4 na 5 kobiet odpowiedziało, że po piątej randce. Panowie notujcie: restauracja, kino, bar, dancing, kręgle i jazda.

wwwwwwwwwwwwwwwwwcopy.jpg

oplułem po tym monitor, ciężko kola schodzi z ekranu i papierów na biurku :polew: :polew:

ragga bo trzeba poinstruowac kolege żeby w koncu przekręcił siodełko a nie jeździ ciągle z rurką do góry :polew:

Opublikowano

Ja sie nie zadaję z kobietami, które mają na imię Ryszard i mówią basem.

Biedny Wiciu :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Ty lepiej pilnuj swojego Grzegorza :decayed:

Opublikowano

Ja sie nie zadaję z kobietami, które mają na imię Ryszard i mówią basem.

Biedny Wiciu :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Ty lepiej pilnuj swojego Grzegorza :decayed:

sprawdzałem jaki jesteś czujny :naughty:

stary pies ale jeszcze coś wyniuchać umie :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

dziś nawet ja was cyce moje kochane odwiedze :)

O ja pier**le !! niewiem czy wiesz ale my dzisiaj maraton klubowy mamy , nie bedzie nas :-)))))

Opublikowano

O ja pier***e !! niewiem czy wiesz ale my dzisiaj maraton klubowy mamy , nie bedzie nas :-)))))

To fakt :kox: Szykujemy się z misiami klubowymi do Run Warsaw :kox:

Opublikowano
  • Autor

..bo po drugim to nie pamięta jak do domu wrócic :

to było dawno i nieprawda, teraz Tarcho nie ma przede mną tajemnic :cool1:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 16:57_________________________________________________1252920570_by_razpol_500.jpg

Opublikowano

o jakie dziubki :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam

Czy jest możliwość uczestnictwa w spocie dziś o 19.00? Czy moze trzeba sie pytać moderatora lub kogos w tym rodzaju o pozwolenie :naughty:

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Czy jest możliwość uczestnictwa w spocie dziś o 19.00? Czy moze trzeba sie pytać moderatora lub kogos w tym rodzaju o pozwolenie :naughty:

Pozdrawiam

dzis nie ma spota , Boberek chciał przyjechać , wszyscy mu psikusa zrobili i nie przyjechali

Opublikowano
  • Autor

Witam

Czy jest możliwość uczestnictwa w spocie dziś o 19.00? Czy moze trzeba sie pytać moderatora lub kogos w tym rodzaju o pozwolenie :naughty:

Pozdrawiam

przybywaj tylko nie zapomnij o tradycyjnej krówce :naughty::kox:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:06_________________________________________________

o jakie dziubki :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tu jaki :naughty::kox: :kox: :naughty::kox::cool1:

1252923068_by_Latino_500.jpg

Opublikowano

Witam

Czy jest możliwość uczestnictwa w spocie dziś o 19.00? Czy moze trzeba sie pytać moderatora lub kogos w tym rodzaju o pozwolenie :naughty:

Pozdrawiam

Siema

Zapraszamy na spota. Dzisiaj spocik na parkingu pod Torwarem :good:

Opublikowano

Witam

Czy jest możliwość uczestnictwa w spocie dziś o 19.00? Czy moze trzeba sie pytać moderatora lub kogos w tym rodzaju o pozwolenie :naughty:

Pozdrawiam

dzis nie ma spota , Boberek chciał przyjechać , wszyscy mu psikusa zrobili i nie przyjechali

No szkoda bo dziś wczesniej wróciłem i nie mam co w domu robić.

A mozesz mi jeszcze podpowioedziec jeśli chodzi o diagnostykę vag to do kogo najlepiej sie zwrócić ze spota?

Przydał by sie moze mały instruktarz obsługi i moze jeszcze pomoc w wyborze kabla do kompa. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:09_________________________________________________To jak to w koncu jest bedzie dzis spot czy nie?

I jak mozecie przeczytać poprzedniego posta odnoścnie vaga?

ps. cos mi nie wyszedł

Opublikowano

A mozesz mi jeszcze podpowioedziec jeśli chodzi o diagnostykę vag to do kogo najlepiej sie zwrócić ze spota?

Wit.s lub Lukaszr albo Aydaho :good: Oni zawsze mają VAGa i nie zdzierają kasy tak jak inni :wink4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:11_________________________________________________

To jak to w koncu jest bedzie dzis spot czy nie?

Jest. 19 godzina Torwar :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No szkoda bo dziś wczesniej wróciłem i nie mam co w domu robić.

A mozesz mi jeszcze podpowioedziec jeśli chodzi o diagnostykę vag to do kogo najlepiej sie zwrócić ze spota?

Przydał by sie moze mały instruktarz obsługi i moze jeszcze pomoc w wyborze kabla do kompa. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:09_________________________________________________To jak to w koncu jest bedzie dzis spot czy nie?

I jak mozecie przeczytać poprzedniego posta odnoścnie vaga?

ps. cos mi nie wyszedł

jest spot przybywaj nie słuchaj się ich....

Opublikowano

No szkoda bo dziś wczesniej wróciłem i nie mam co w domu robić.

A mozesz mi jeszcze podpowioedziec jeśli chodzi o diagnostykę vag to do kogo najlepiej sie zwrócić ze spota?

Przydał by sie moze mały instruktarz obsługi i moze jeszcze pomoc w wyborze kabla do kompa.

w sumie jak podjedziesz to wal do Boberka , na 100% ma Vaga ze sobą ,bo sie z nim praktycznie nie rozstaje. jeśli go nie bedzie to LukaszR

no a jakbyś chciał montować moduł BT to AndyN służy pomocą , w sumie to on tez ma ogarniętego Vaga , pomoże Ci.

Opublikowano

Czyli jak z tym sotem jest w promenadzie o 19???tak

Opublikowano

Tak 19. Promka.

Ale najlepszy w VAG... jest podobno Ono. I mało bierze ...

Opublikowano

I mało bierze ...

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ale za to dużo kurzy :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

1252923068_by_Latino_500.jpg

Powiem Wam, że tą to bym sieknął w cycka.. :boobs::bicz2::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.