Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany powiedzcie mi ktoredy teraz najlepiej do gdanska jechac?

1. Plonsk, mlawa, ostroda, elblag

2. plonsk, grudziadz, starogard

3. jakies inne opcje?

nie ma co kombinować - wal 7-ką -> Płońsk -Mława- McOstróda-Gdańsk

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ponieważ film uznaje za niesmaczny i uwłaczający osobie kolegi towarzysza Moskala - delete :wink4:

ale ja sie nie zgadzam !!!!

tak na marginesie to koleś niezłą faze wychaczył , ciekawe po czym :mysli:

można by było spróbować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wolałbym Mercedesa Vito/V :wink4:

jasne ze sa ladniejsze ale sypia sie podobno strasznie. a T4 nie do zajechania sa. :)

Opublikowano

można by było spróbować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dam Ci przepis na coś lepszego - nazywa się "kometa" ale będziesz potrzebował kumpla do pomocy :decayed:

zaraz wrzuce filmik zgodnie z życzeniem

Opublikowano

wolałbym Mercedesa Vito/V :wink4:

jasne ze sa ladniejsze ale sypia sie podobno strasznie. a T4 nie do zajechania sa. :)

u nas w firmie było kiedyś 30 sztuk Vito , to kazdy je tak dojeżdzał , że prezes stwierdził jak ma wyebać tyle hajsu na mercedesy to za te pieniadze kupi 3 razy tyle Lublinów. Ale Mercedesy strasznie awaryjne były , nie wiem czy ze względu na upalanie czy po prostu tak od siebie

dam Ci przepis na coś lepszego - nazywa się "kometa" ale będziesz potrzebował kumpla do pomocy :decayed:

dawaj , dobrej fazy nigdy za wiele :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

coś totalnie pojechanego

http://www.youtube.com/watch?v=Chh85U4FsK0

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 12:31_________________________________________________

fajny przebieg tylko ciut słabo z mocą

http://moto.allegro.pl/item740637837_subaru_impreza_wrx_2006.html

Opublikowano

Po dizlu 1,9l benzynowy 2,5l bokser subaru. To z garażu będziesz wyciągał raz w tygodniu żeby rodzinę do kościoła zawieźć - "bo pali za dużo" :decayed:

Se poczyta o silnikach 2,5l ....

Opublikowano

Se poczyta o silnikach 2,5l ....

po co , on woli szukać po internecie paszkwili na moją osobe :wink4:

Opublikowano

Se poczyta o silnikach 2,5l ....

po co , on woli szukać po internecie paszkwili na moją osobe :wink4:

Masz rację, żenada ....

:lol1:

Opublikowano

Se poczyta o silnikach 2,5l ....

po co , on woli szukać po internecie paszkwili na moją osobe :wink4:

Masz rację, żenada ....

:lol1:

Rozpakoowałeś moją paczke ????? jakiej firmy są śiwecidełka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Rozpakoowałeś moją paczke ????? jakiej firmy są śiwecidełka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Paczka nie moja, nie rozdziewiczałem :decayed:

Jest naklejka "Depo". Pudło wielkie jakby tam pół silnika się mieściło :blink:

Opublikowano

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

- Jak tam Twój wczorajszy sex ?

- Beznadzieja ... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał ... A u Ciebie ?

- No u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej, potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze godzinę rozmawialiśmy bajka po prostu !!

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów...

- Jak tam Twój wczorajszy sex ?

- Nie no - za***iście ! przychodzę do domu, obiad na stole; zjadłem, wybzykałem, zasnąłem ! A u Ciebie ?

- ku***a, u mnie beznadzieja ... Przychodzę - nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, było ku***a tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotną i musiałem zapier.dalać do domu na piechotę. Przychodzimy - ku***a przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece !! Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem ku***a przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem

Opublikowano

Masz rację, żenada ....

:lol1:

AndyN ..skoro się prosisz ... jedź do domciu, zjedz obiadek potem ściągnij spodnie i to co tam zobaczysz to jest właśnie - żenada :decayed: :decayed:

Opublikowano

Rozpakoowałeś moją paczke ????? jakiej firmy są śiwecidełka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Paczka nie moja, nie rozdziewiczałem :decayed:

Jest naklejka "Depo". Pudło wielkie jakby tam pół silnika się mieściło :blink:

ja tam bym sie zesrał z ciekawości

oprócz lamp jest jeszcze GTRS :kox:

LukaszR - za***isty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Masz rację, żenada ....

:lol1:

AndyN ..skoro się prosisz ... jedź do domciu, zjedz obiadek potem ściągnij spodnie i to co tam zobaczysz to jest właśnie - żenada :decayed: :decayed:

Skąd możesz wiedzieć? :mysli:

Nie przypominam sobie żebyś oglądał :naughty:

Opublikowano

ja tam bym sie zesrał z ciekawości

nie podpowiadaj :decayed:

Opublikowano

Nie przypominam sobie żebyś oglądał :naughty:

może byłeś pijany , on nie był "w tym" zbyt dobry i dlatego nie pamiętasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal, AndyN - widzę że macie się ku sobie ... taaacy mili dla siebie - fiu fiu ..na spoty wychodzicie z domu ale nie dojeżdzacie :naughty: rozumiem numer z "kometą" wciąga :polew: :polew:

Opublikowano

ja tam bym sie zesrał z ciekawości

nie podpowiadaj :decayed:

Sugerujesz, żeby w to pudło? :mysli: Hmmm

Nie wiem czy Moskal nie miałby obiekcji ...

:lol1:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 13:34_________________________________________________

Moskal, AndyN - widzę że macie się ku sobie ... taaacy mili dla siebie - fiu fiu ..na spoty wychodzicie z domu ale nie dojeżdzacie :naughty: rozumiem numer z "kometą" wciąga :polew: :polew:

Miałeś filmik o komecie wrzucić a nie ściemniasz :decayed:

Opublikowano

może byłeś pijany , on nie był "w tym" zbyt dobry i dlatego nie pamiętasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW: coś Ty mi za bardzo orbitujesz wokół pedałów, laski etc ... zrealizuj wkońcu marzenia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.