Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem ci Ejdahoł, że mi cycki opadają już do ciebie... :decayed:

uzasadnij bo coś mam wrażenie, że nie łapiesz :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

q***wa no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Przyciągnij z DE jakiegoś parcha A6 pod znaczka COOO. Może być spawany z przystanku. Zawsze to COOO i lans większy :decayed: Jakaś skórka, rekaro. Co COOO to COOO. Komfort :decayed:

BTW: Lublinów już nie produkują.

Opublikowano

Aydaho kapeć tylni kosztuje około 700 zł także spoko mozesz poupalac :decayed:

to gdzie Ty opony kupujesz? :shocked:

mi na jeden sezon normalnej jazdy wystarczały 2-3 opony tylne więc jakbym miał kupowac za 7 stów to masakra by byla jakaś. A gumy nie pale, sciera się od jazdy na kole (a dokladnie od wrzucania na koło)

Także albo masz konto bez dna albo jeździsz w miare spokojnie :decayed:

:wtf: :wtf: :wtf:

Opublikowano

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

Opublikowano

q***wa no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Przyciągnij z DE jakiegoś parcha A6 pod znaczka COOO. Może być spawany z przystanku. Zawsze to COOO i lans większy :decayed: Jakaś skórka, rekaro. Co COOO to COOO. Komfort :decayed:

BTW: Lublinów już nie produkują.

genialne

BTW: czekałeś na lifting ? :decayed:

Opublikowano

Kali to ile ty robisz Km w sezonie że spalasz 2-3 opony ?

Opublikowano

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

jaką szydere ????? chłopaku ....... próbowałem na swoim traktorze się tego nauczyć i efekt był taki że połamałem kierownice, osłony, tylny błotnik + ból w plecach

chyba parę lekcji muszę złapac

Opublikowano

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

to co napisales o oponie mija sie troche z prawdą.

Dobra opona wyscigowa na tor styka na 2-3 tysiace km.

To w sezon robisz 10 tyś ?

Opublikowano

Kali to moze ty kupujesz opony po 300zł i dlatego tak szybko Ci sie scierają :mysli:

Opublikowano

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

to co napisales o oponie mija sie troche z prawdą.

Dobra opona wyscigowa na tor styka na 2-3 tysiace km.

To w sezon robisz 10 tyś ?

co się czepiasz chłopaka - piłuje sprzęt to i guma leci. A jak się lata tylko na mszę to opona starcza na 3 lata :decayed:

Opublikowano

Lukas nie mam pojęcia bo nigdy na to nie patrzyłem ale opony się kończą bo ja praktycznie z każdych swiateł ruszam na gumie + jazda w deszczu gdzie szęsto zdarzają się uślizgi tyłu. Myslałem ze to jest normalne ;)

Aydaho ja Ci lekcji za duzo nie udziele bo raz że nie uważam się za jakiegos świetnego kierowce a dwa że gume ogarniam tylko na zasadzie power wheele z delikatnym lapaniem porzadnego pionu. Niestety od paru miesięcy nie jeździłem bo moto unieruchomione stoi w garażu i czeka na finanse na silnik. Na wiosne znowu rusze pełną parą. :)

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:55_________________________________________________aaa Lukas w zeszłym sezonie kupiłem 2 opony nówki dunlopy sp sport maxy i obie starłem do sznurków bez ani jednego palenia gumy.

Opublikowano

Lukas nie mam pojęcia bo nigdy na to nie patrzyłem ale opony się kończą bo ja praktycznie z każdych swiateł ruszam na gumie + jazda w deszczu gdzie szęsto zdarzają się uślizgi tyłu. Myslałem ze to jest normalne ;)

Aydaho ja Ci lekcji za duzo nie udziele bo raz że nie uważam się za jakiegos świetnego kierowce a dwa że gume ogarniam tylko na zasadzie power wheele z delikatnym lapaniem porzadnego pionu. Niestety od paru miesięcy nie jeździłem bo moto unieruchomione stoi w garażu i czeka na finanse na silnik. Na wiosne znowu rusze pełną parą. :)

Kurcze Kali piszesz że nie jesteś świetnym kierowcą a z każdych świateł ruszasz na gumie i w deszczu jeździsz na uślizgach to dla mnie jesteś kozak.

Opublikowano

nie to że jeżdze na uślizgach ale zdarzają sie. Lubie ostrą jazde bo dla mnie motocykl tylko do takiej jest stworzony. Ale wiem, ze jeszcze wiele musze się nauczyć a i tak chyba nigdy nie powiem o sobie, ze jeżdże naprawde dobrze. Powiedzmy ze ogarniam ruch miejski i umiem się w nim sprawnie poruszać :)

Opublikowano

q***wa no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Przyciągnij z DE jakiegoś parcha A6 pod znaczka COOO. Może być spawany z przystanku. Zawsze to COOO i lans większy :decayed: Jakaś skórka, rekaro. Co COOO to COOO. Komfort :decayed:

BTW: Lublinów już nie produkują.

genialne

BTW: czekałeś na lifting ? :decayed:

Skond wiesz? :shocked::blink:

Miała być wersja cabrio-coupe. Tyle czekałem. A tu dooopa :naughty:

Opublikowano

wolałbym Mercedesa Vito/V :wink4:

próbowałem na swoim traktorze się tego nauczyć i efekt był taki że połamałem kierownice, osłony, tylny błotnik + ból w plecach

chyba parę lekcji muszę złapac

Było przyjśc na Służew w Sobotę/Niedzielę :decayed:

hqdefault.jpg:naughty:

Opublikowano

ot co przypadkiem wpadło na YT ... sorry Moskal ale ........ masz talent :polew: :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=ArfzN-7NXW8

Opublikowano

:polew:

Oj, ten Moskal bierze coraz dziwniejszy stuff :D

Opublikowano

ot co przypadkiem wpadło na YT ... sorry Moskal ale ........ masz talent :polew: :polew:

wiem że wyglądam młodo , ale jak mogłeś mnie tak pomylić Adaś

Opublikowano

ot co przypadkiem wpadło na YT ... sorry Moskal ale ........ masz talent :polew: :polew:

wiem że wyglądam młodo , ale jak mogłeś mnie tak pomylić Adaś

ponieważ film uznaje za niesmaczny i uwłaczający osobie kolegi towarzysza Moskala - delete :wink4:

Opublikowano

Pany powiedzcie mi ktoredy teraz najlepiej do gdanska jechac?

1. Plonsk, mlawa, ostroda, elblag

2. plonsk, grudziadz, starogard

3. jakies inne opcje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.