Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brzmi jak twój pseudonim artystyczny :decayed

myślałem że stać Cię na coś więcej :decayed:

Lukas

na następnym spocie zrobię już tak

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano sloneczka :wink4::hi:

po co palic kapcia w miejscu? to nawet dziecko umie... Nie lepiej tak pokatowac gixa? :evil:

Opublikowano

yo :hi:

Opublikowano

Nosfer, Moskal, .. zaczynamy coś bo nuda :decayed:

przeszło mi z Passatem i chce kupic Skode Scout - dobry wybór ? :decayed:

siema , mam akurat dziś troche roboty wiec bede wpadał co drugiego posta :polew: :polew: :kox:

a co to je skoda scout ???? odpowiednik olrołda ??? :mysli:

Opublikowano

Trochę podobna.. :)

Ale i tak rządzi Suzuki X-90 :kox:

Opublikowano

po co palic kapcia w miejscu? to nawet dziecko umie... Nie lepiej tak pokatowac gixa? :evil:

jasne - to przecież banalne :decayed:

a co to je skoda scout ???? odpowiednik olrołda ??? :mysli

ano - nawet fajnie im wyszło ................ tylko to logo - jak faszerowany gołąb :decayed:

Opublikowano

a tak wogóle to słyszałem że Skodami to pedały jeżdżą , nie wiem ile w tym prawdy , wiec to auto nie bedzie do ciebie pasować

Opublikowano

a tak wogóle to słyszałem że Skodami to pedały jeżdżą , nie wiem ile w tym prawdy , wiec to auto nie bedzie do ciebie pasować

karwa - komplementy od rana

Opublikowano

a tak wogóle to słyszałem że Skodami to pedały jeżdżą , nie wiem ile w tym prawdy , wiec to auto nie bedzie do ciebie pasować

karwa - komplementy od rana

ja tam niew wiem , mi Adaś mówił że ktoś sie próbował do Ciebie dobierać w Utopii ale dostał kosza , wiec stąd ten wniosek :decayed:

Opublikowano

Aydaho kapeć tylni kosztuje około 700 zł także spoko mozesz poupalac :decayed:

Co do Skody to nie pedały a pedofile w średnim wieku :tongue4:

Opublikowano

albo też kupie sobie passata i skode :) założymy konkurencyjny klub u bedziemy sie spotykac na torwarze :polew:

Poziek was przepędzi z TORWARU

Opublikowano

a tak wogóle to słyszałem że Skodami to pedały jeżdżą , nie wiem ile w tym prawdy , wiec to auto nie bedzie do ciebie pasować

karwa - komplementy od rana

ja tam niew wiem , mi Adaś mówił że ktoś sie próbował do Ciebie dobierać w Utopii ale dostał kosza , wiec stąd ten wniosek :decayed:

sam Jesteś Yeti :decayed: nie dość że logo gołębia z d.upa po explozji granatu to jeszcze wygląda jak piekarnik

Opublikowano

Aydaho kapeć tylni kosztuje około 700 zł także spoko mozesz poupalac :decayed:

to gdzie Ty opony kupujesz? :shocked:

mi na jeden sezon normalnej jazdy wystarczały 2-3 opony tylne więc jakbym miał kupowac za 7 stów to masakra by byla jakaś. A gumy nie pale, sciera się od jazdy na kole (a dokladnie od wrzucania na koło)

Także albo masz konto bez dna albo jeździsz w miare spokojnie :decayed:

Opublikowano

sam Jesteś Yeti :decayed: nie dość że logo gołębia z d.upa po explozji granatu to jeszcze wygląda jak piekarnik

Sam wczoraj marudziłeś, że ma być pakowny. Ten jest. :decayed:

Kupisz kupę i zatęsknisz za COOO :naughty:

Taki mam plan :gwizdanie:

Opublikowano

Aydaho kapeć tylni kosztuje około 700 zł także spoko mozesz poupalac :decayed:

to gdzie Ty opony kupujesz? :shocked:

mi na jeden sezon normalnej jazdy wystarczały 2-3 opony tylne więc jakbym miał kupowac za 7 stów to masakra by byla jakaś. A gumy nie pale, sciera się od jazdy na kole (a dokladnie od wrzucania na koło)

Także albo masz konto bez dna albo jeździsz w miare spokojnie :decayed:

KALI to może wheelie zademonstrujesz za tydzień ? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:40_________________________________________________

sam Jesteś Yeti :decayed: nie dość że logo gołębia z d.upa po explozji granatu to jeszcze wygląda jak piekarnik

Sam wczoraj marudziłeś, że ma być pakowny. Ten jest. :decayed:

Kupisz kupę i zatęsknisz za COOO :naughty:

Taki mam plan :gwizdanie:

qr** no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Opublikowano

Powiem ci Ejdahoł, że mi cycki opadają już do ciebie... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.