Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grunt że Poznaniaków doganiamy :decayed:

Bo chyba o to chodzi !!! :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić.

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

Opublikowano

a tu jak zwykle nic poza jebaniem banialuków :decayed:

czyli norma :good:

Opublikowano

Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić.

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

W mińsku rano było lux. Teraz jest masakra...

Opublikowano

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

No w tym wypadku to chyba możnaby było powiedzieć, że zaskoczyła..

Co innego jak ich zaskakuje w Grudniu.. :gwizdanie:

Opublikowano

W takim razie ja poproszę przsadnie obrzydliwe bogactwo, harem i R8. :kox:

Łukasz liczę na Ciebie..

Jedyny bogactwo jakie może Ci wyczarowac to bogactwo w potomków :decayed::naughty:

a tu jak zwykle nic poza jebaniem banialuków :decayed:

E tam. Bardzo rzeczowa dyskusja na temat :)

Grunt że Poznaniaków doganiamy :decayed:

Musiałem w tej wersji interweniowac bo chłopaki nie dawali rady :naughty:...Malik musisz mi za to zapłacic 200 eurogąbek :decayed::D

Opublikowano

Zima zaskoczyła drogowców"

to też norma

Opublikowano

Musiałem w tej wersji interweniowac bo chłopaki nie dawali rady

A właśnie miałem sie Ciebie spytać czy żona nie wyjechała gdzieś daleko ???? bo strasznie Ci sie łańcuch poluzował :wink4:

Opublikowano

Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić.

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

W mińsku rano było lux. Teraz jest masakra...

Dotarlem to 20 min temu wiec wiem cos na ten temat. A niestety musialem sie tu dotelepać astrą.. na szczescie ma zimówki.. jeszcze z zeszlego sezonu ale zimowki.. ;p[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623886,0,1,krajowa-19-rajd-pijanego-motorowerzysty,wiadomosc.html[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623872,0,1,zimowe-zalamanie-ludzie-bez-pradu--rozbite-auta,wiadomosc.html

Opublikowano

Drętwe te modelki. Pokaz bielizny w wykonaniu króliczków z gali Auto Playboya zdecydowanie lepszy.

Opublikowano

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

No w tym wypadku to chyba możnaby było powiedzieć, że zaskoczyła..

Co innego jak ich zaskakuje w Grudniu.. :gwizdanie:

Nosfer od tygodnia trąbią gdzie tylko mozna ze w srode snieg bedzie zapier.dalał..

Opublikowano

Musiałem w tej wersji interweniowac bo chłopaki nie dawali rady

A właśnie miałem sie Ciebie spytać czy żona nie wyjechała gdzieś daleko ???? bo strasznie Ci sie łańcuch poluzował :wink4:

Nie no Żona cały czas przy mnie..tylko a to się uczy..a to w szkole..właśnie miałem ją dziś podrzucic do szkoły do Lublina..ale napisał mi Hugo, że czeka mnie 10 km korka :blink::shocked: :shocked: :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Drętwe te modelki. Pokaz bielizny w wykonaniu króliczków z gali Auto Playboya zdecydowanie lepszy.

Te to sie chociaż ruchać potrafią - Eee.. tzn ruszać :naughty:

Opublikowano

Nie no Żona cały czas przy mnie..tylko a to się uczy..

Aaa , to przepraszam , wiesz , Poziek cały czas trąbi ,że z Ciebie taki pantoflarz to chciałem sie upewnić :wink4:

Opublikowano

Te to sie chociaż ruchać potrafią - Eee.. tzn ruszać :naughty:

bo tamte to takie normalniejsze, jakby amatorki a te to .....
Opublikowano

bo tamte to takie normalniejsze, jakby amatorki a te to .....

RUCHAWICE

Opublikowano

Sam się ogarnij :takiego: bo to moskal szuka pokrywy - admin a postów nie czyta... :wink4:

Ogarnij się, bo to Ty pytałeś o linka tego człowieczka, co to ma mu ŻYŁA na kuuu ... tzn. fallusie pęknąć :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Ogarnij się, bo to Ty pytałeś o linka tego człowieczka, co to ma mu ŻYŁA na kuuu ... tzn. fallusie pęknąć :naughty::kox::polew:

fajfusie ?? :mysli:

Opublikowano

Pytanie:

Droga Redakcjo,

Proszę o pomoc! Kilka tygodni temu, jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko, kiedy silnik nagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam więc pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc, a kiedy weszłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyłam! Mój mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów!

Pragnę w tym miejscu nadmienić, iż ja mam 32 lata, mąż 34, a córka sąsiadów 22! Byliśmy z mężem razem od 10 lat. Kiedy go skonfrontowałam, załamał się i wyznał, że miał te relacje przez ostatnie 6 miesięcy, od czasu, kiedy stracił pracę. Jak mi wyznał potem, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy.

Postawiłam więc mu ultimatum: albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni". Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuje, że tracę z nim kontakt.

Droga Redakcjo, błagam o pomoc.

Z poważaniem

Eugenia.

Odpowiedź:

Droga Eugenio.

Powodów nagłego zatrzymania się silnika może być kilka. Sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa. Jeśli dopływ paliwa jest OK, sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym. Jeśli jest on w porządku, prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej podającej zbyt niskie ciśnienie do silnika. Mam nadzieję, że to pomoże.

Z poważaniem

Andrzej

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

było ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.